GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2018 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 84 Jesse Klaster Oldemarkt 9 9 9 27      
2 18 Niek Nijmeijer Oldemarkt 8 8 7 23      
3 7 Levi slot  Noordwolde  7 7 8 22      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 34 Wout van der Bij Oldemarkt 9 9 9 27      
2 30 Swen Vos Oldemarkt 8 8 8 24      
3 33 Duke Kuiper Steenwijkerwold 7 7 7 21      
4 7 Mats de Jong Scherpenzeel x x 6 6      
                     
Klasse:  125cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 30 Richard Dol Oldeholtpade  9 7   16 1    
2 96 Tonny blok Noordwolde Fr 9 9   18 2    
3 23 Koen van Schoot Wolvega 7 9   16 3    
4 99 Tommy Kruis Steenwijk 8 8   16 4    
5 26 Arjan de jong Steggerda  6 8   14 5    
6 75 Jesper Hofstra oudehorne 4 5   9 6 2  
7 9 Ruben Wardenier Marijenkampen 8 5   13 7    
8 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 6 6   12 8 1  
9 7 pascal jongbloed frederiksoord 4 4   8   3  
10 21 Pieter poelsema Paasloo 7 4   11   4  
11 17 Stefan Bakker Langelille 5 6   11   5  
12 27 Kevin zwambag de hoeve 3 3   6   6  
13 6 Vincent Terlingen De Hoeve 3 3   6   7  
14 88 Mathon mosterman Steenwijkerwold  5 7   12   8  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Nina Ferwerda De Blesse 9 9 9 27      
2 18 Lia Schokker De Blesse 7 8 8 23      
3 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 7 7 22      
4 88 Kristie van Steden Witte paarden 6 5 6 17      
5 98 Evelien Koopmans De Hoeve 5 6 5 16      
6 31 Michelle Dijkman Kuinre 3 4 4 11      
7 17 Dyonne van 't Hul Kuinre 4 3 3 10      
8 30 Wilma Bennen Eesveen x x 0      
                     
Klasse:  ST 250                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 46 Richard Dol Oldeholtpade  9 9   18 1    
2 75 Wesley Rooks BOYL 8 7   15 2    
3 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 9 8   17 3    
4 247 Stijn blum Marijenkampen 6 5   11 4    
5 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 7 6   13 5    
6 22 Bart poelsema Paasloo 4 4   8 6 1  
7 133 Merijn de Vries Boyl 3 x   3 7 2  
8 7 Nina Ferwerda De Blesse 8 7   15 8    
9 4 Marco de graaf Oldemarkt 4 6   10   3  
10 11 Deamen Ouwerkerk Boyl 5 3   8   4  
11 85 Sander Tameris   2 x   2   5  
12 30 Robbert Keetman  Vledder  3 5   8   6  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 2 Dirk Werkman Witte paarden  9 9   18 1    
2 99 ruurd van roozendaal peperga 8 9   17 2    
3 96 Tonny Blok Noordwilde ( FR.) 9 7   16 3    
4 22 Marcel Vlig Lemmer 6 9   15 4    
5 61 Oege de Jong Steggerda 7 8   15 5    
6 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 6 8   14 6 1  
7 18 Aron Schokker Steggerda 7 8   15 7    
8 26 Arjan de Jong Steggerda 6 6   12 8 2  
9 112 Mike Bakker De Blesse 5 4   9   3  
10 14 Michel Bakker Langelille 4 7   11   4  
11 89 Melvin kiewiet Torenlaan 13 4 5   9   5  
12 29 Feiko van der Meer Jonkerleane 5 6   11   6  
13 9 Niels dedden Steenwijkerwold 8 7   15   7  
14 41 Rick wagt Willemsoord 5 5   10   8  
15 111 Dennis Rooks BOYL 3 3   6     1
16 93 Frank Withaar Spanga x 3   3     2
17 12 Douwe Haverdil Kallenkote 4 4   8     3