GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2019 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
rijnr. 50cc Plaats
3 Sem Oegema Eastermar
4 Wesley Douma Anjum
5 Naomi Wolting Beilen
6 Roan v/d Lende Scherpenzeel
7 Levi Slot Noordwolde
8 Reinder Jan Agema Dokkum
9 Gabryëla Horenga Marum
10 Christina Henstra Kollumerzwaag
11 Revi Bos Mechelen
12 Sven Zuur Yde
16 Quinten Kin Staphorst
21 Izzy Bos Mechelen
22 Kaylee Schoo IJlst
29 Sem Bos Mechelen
46 Marten de Vries Broeksterwald
55 Ravi Nijenhuis Musselkanaal
84 Sjors Boonstra Ureterp
89 Ferre van Dellen Anjum
     
rijnr. 65cc Plaats
5 Sanne Meijerink De Krim
7 Matts de Jong Scherpenzeel
10 Britt Boezerooij Emmeloord
12 Sven Zuur Yde
15 Yfke Naessens Tytsjerk
19 Rafaël de Weerd Geesbrug
22 Kaylee Schoo IJlst
29 Sem Bos Mechelen
33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag
34 Jildou Hiemstra Westergeest
38 Tjardo Hulzinga Rottum
46 Ywan Groeneveld Folsgare
64 Bart Gjalt Zuidema Kollumerzwaag
81 Rienk Bakker Minnertsga
84 Lito Fernandes St. Jacobparochie
95 Niek Meijerink De Krim
     
rijnr. 85cc Plaats
4 Ronan Pera Opende
5 Jelmar Naessens Tytsjerk
7 Sven Jongbloed Frederiksoord
11 Danique Schoo IJlst
12 Imke v/d West Twijzelerheide
14 Jelle de Haan Donkerbroek
27 Valerio Zwartkruis Noordwolde
37 Jesse Lamerus Westhoek
41 Nino Fernandes St. Jacobiparochie
42 Nick Versluis Noordwolde
45 Jelmer de Haan Bantega
46 Ywan Groeneveld Folsgare
64 Bart Gjalt Zuidema Kollumerzwaag
66 Rens Spanjer Bitgummole
72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae
77 Sem de Roode Menaam
84 Bern Monkel Oudenhorne
94 Valentino Luider Groningen
     
rijnr. Bromfiets Plaats
4 Pascal Wouters Oudeschoot
6 Klaas Kin Staphorst
14 Jelle de Haan Donkerbroek
15 Lambert Veltman Oldemarkt
33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold
50 Jirina de Vries Langezwaag
69 Egbert Schaap Jubbega
88 Jenno Plantenga Jubbega
     
rijnr. 125cc jeugd Plaats
3 Jarno Terpstra Wergea
7 Quinten Holt Roden
8 Hidde Bakker Minnertsga
10 Jarno Slot Noordwolde
14 Jessica Dijkstra De Westereen
15 Johan Veenstra Ureterp
16 Fabian Dootjes Bakkeveen
17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar
25 Mike Klein Klazienaveen
33 Fardau de Ree Tjerkgaast
36 Nick v/d Heide Niawier
39 Eibert Kloosterman Sumar
45 Pieter Tolsma Tzum
54 Joran Marra Opeinde
58 Stijn Ensing Bantega
61 Willem Bekkema Rijs
66 Dylan Ottens Hoogkerk
72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae
77 Martijn Wardenier Marijenkampen
79 Angela Lageman Zuidbroek
85 Allard de Vries Bitgummole
     
rijnr. Dames Plaats
3 Rosalyn de Vries Oosternijkerk
7 Daphne v/d Veen Workum
10 Esmeralda Blom Dokkum
12 Imke v/d West Twijzelerheide
13 Nikki Rooske Peize 
14 Hester Hiemstra Westergeest
16 Geke Elzinga Harkema
17 Dyonne van 't Hul Kuinre
19 Manouk Boer Noordwolde
20 Nikita Postma St. Annaparochie
23 Amber Boezerooij Bant
26 Romy Hamminga Anloo
31 Michelle Dijkman Kuinre
33 Fardau de Ree Tjerkgaast
35 Astrid de Jong Moddergat
37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag
44 Melanie v/d Voort Wolvega
45 Ineke Renkema Ureterp
47 Evelien Koopmans De Hoeve
50 Jirina de vries Langezwaag
52 Jessie Veenstra Lippenhuizen
62 Aniëlle v/d Woude De Westereen
69 Celine Vorenholt Roden 
71 Nina Ferwerda De Blesse
77 Celine Hoogland Nieuw Buinen
79 Angela Lageman Zuidbroek
81 Sylvana Postma Balk
82 Iris Meindertsma Driezum
84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae
85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch
86 Joyce Elsinga St. Johannesga
     
rijnr. Veteranen Plaats
4 Fred Dijkstra Zwagerbosch
7 Alart Bakker Langelille
10 Gerard Bijlsma Drogeham
12 Eddie v/d Veen Oude Pekela
15 Willem Mellens Zuidlaren
20 Klaas Poppinga Surhuisterveen
24 Andries de Vries St. Annaparochie
28 Haye Dijkstra IJlst
33 Wico Rooske Peize 
45 Durk Bloem De Westereen
55 Marco de Lang De Westereen
62 Reinder van Dellen Anjum
69 Brugt Vorenholt Heiligerlee
94 Jessica Elsinga Wolvega
     
rijnr. 125cc senioren Plaats
3 Jangeert Horenga Marum
4 John Bosman Dalfsen
5 Bonne v/d Kooi Noordbergum
6 Marten Dragtsma Wolvega
8 Jeffrey Oppersma Jubbega
9 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend
10 Thies Henstra Kollumerzwaag
11 Marco Nijenhuis Musselkanaal
12 Lambert Boersma Niekerk
15 Lambert Veltman Oldemarkt
18 Jeroen Achtien Jubbega
19 Eelke Jan de Vries Ureterp
20 Jurjen Monsma Noordbergum
22 Jacco de Jong Langezwaag
23 Koen van Schoot Wolvega
24 Thomas de Boer Engwierum
27 Dennis Strikwerda Exmorra
32 Benny v/d Kooi Noardburgum
36 Gerbrand Visser Makkum
38 Jacob Auke Hoekstra Driezum
41 Richard Faber St. Jacobiparochie
46 Wessel de Jong Wier
48 Johan Kuiken Dongjum
50 Wiebren de Vries Langezwaag
51 Danny de Ruiter Gorredijk
59 Mirko Gardenier Hantumhuizen
69 Robin Koornstra Makkum
72 Robin de Haan Tzummarum
73 Wilco Baarda Wier
74 Lieuwe Baarda Wier
77 Raldo Kleinlugtenbeld Dalfsen
86 Harm Kroes Aldeboarn
88 Jenno Plantenga Jubbega
96 Tonny Blok Noordwolde
99 Marinus Broos Jannum
     
rijnr. ST 250 Plaats
1 Anne Bos Harkema
2 Marcel Vlig Lemmer
3 Jeffrey Kramer Sondel
4 Rick Grasdijk Froombosch
6 Marten Dragtsma Wolvega
7 Stefan Bakker Langelille
8 Douwe Haverdil Steenwijk
9 Kevin Kramer Sondel
10 René Bijlsma Surhuisterveen
11 Gerard Bijlsma Harkema
13  Richard Tuintjer   Zuidlaren 
14 Jornie de Boer Engwierum
15 Willem Kingma Rijperkerk
17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar
18 Richard Nammensma Menaam
19 Leon Meijerink De Krim
21 Ben v/d Laan Spanga
25 Mike Klein Klazienaveen
27 Dennis Strikwerda Exmorra
29 Marco Dijkstra Sneek
31 Marcel ter Braake Nijeveen
32 Bart Borg Paasloo
33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold
34 Mark v/d Heide Niawier
35 Roelof Postma Kollumerzwaag
36 Gerbrand Visser Makkum
37 Bjorn Ringnalda Dokkum
40 Wesley Sijtsma Dokkum
41 Sjors Gemming Alpen a/d Rhijn
42 Thijs van Hijum Ferwerd
44 Willem Henstra Kootstertille
45 Durk Bloem De Westereen
46 Lazar de Vries Opende
48 Johan Kuiken Dongjum
49 Wessel de Jong Wier
52 Jessie Veenstra Lippenhuizen
56 Mark Dijkstra Oosterbierum
58 Johan Wissema Gorredijk
59 Mirko Gardenier Hantumhuizen
66 Dylan Ottens Hoogkerk
67 Ronald ter Braake Nijeveen
70 Rindert Boonstra Zwagerbosch
71 Roland Schillemans Steenwijk
72 Robin de Haan Tzummarum
73 Jerome v/d Wouden Zwagerbosch
74 Lieuwe Baarda Wier
75 Richard IJbema Harkema
76 Gerard Faber Anjum
79 Milan Groen Ter Apel
81 Rowdy Stevens Geesbrug
82 Jappie Renkema Ureterp
83 Patrick Leugs Dedemsvaart
85 Lars Pepping Abcoude
86 Chris Nienhuis Foxhol
87 Olav den Engelsman de Westereen
88 Sven Venema Sappemeer
89 Melvin Kiewiet Vledder
92 Tommy Kruis Steenwijk
94 Joris Guikema Groningen
95 Sander Tameris Scherpenzeel
96 Tonny Blok Noordwolde
     
rijnr. VT Plaats
1 Oene Veenstra Wijnjewoude
2 Bram Visser De Falom
4 Bert Franssens Saaksum
5 Jorgen de Jong Woudsend
8 Willem Bakker Gorredijk
9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht
10 Johannes de Haan Houtigehage
12 Danny Cahais Dokkum
15 Jan Harm de Vries Broeksterwald
19 Daniël Veldhuizen Noordwolde
21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel
24 Wiebe Bakker Lippenhuizen
25 Jurgen Klein Klazienaveen
28 Allert de Vries Joure
29 Mark Stoelwinder Jonkersland
34 Jildert Jorritsma Burgum
42 Ronnie v/d Voort Wolvega
48 Willem Huizinga Tolbert
49 Tjeerd Postma Drogeham
51 Danny de Ruiter Gorredijk
56 Thijs Schaap Makkum
69 Egbert Schaap Jubbega
70 Django Otten Kuinre
75 Kevin v/d Heide Niawier
85 Lorenzo Zuidgeest Joure
86 Harm Kroes Aldeboarn
93 Frank Withaar Scherpenzeel
96 Jochem de Vries Jubbega
99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend
     
rijnr. ST 500 Plaats
10 Thies Henstra Kollumerzwaag
14 Harm Jan Mellies Musselkanaal
17 Rindert Boonstra Zwagerbosch
21 Karim Boezerooy Scherpenzeel
26 Elmar Talsma Sondel
30 Klaas v/d Wal Assen
32 Marco Veensma Stiens
37 Olav den Engelsman de Westereen
55 Chris Werkman Kommerzijl
69 Lieuwe Jagersma Opeinde
77 Jordy Hoogland Nieuw Buinen
83 Bertus v/d Lende Scherpenzeel
96 Tonny Blok Noordwolde