GRASBAANRACES

Evenementen

« maart 2019 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
  rijnr. 50cc Plaats
1 3 Sem Oegema Eastermar
2 5 Naomi Wolting Beilen
3 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel
4 7 Levi Slot Noordwolde
5 9 Gabryëla Horenga Marum
6 10 Christina Henstra Kollumerzwaag
7 12 Sven Zuur Yde
8 16 Quinten Kin Staphorst
9 21 Izzy Bos Mechelen
10 22 Kaylee Schoo IJlst
11 29 Sem Bos Mechelen
12 46 Marten de Vries Broeksterwald
13 55 Ravi Nijenhuis Musselkanaal
       
  rijnr. 65cc Plaats
1 5 Sanne Meijerink De Krim
2 7 Matts de Jong Scherpenzeel
3 10 Britt Boezerooij Emmeloord
4 19 Rafaël de Weerd Geesbrug
5 22 Kaylee Schoo IJlst
6 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag
7 *34 Jildou Hiemstra Westergeest
8 46 Ywan Groeneveld Folsgare
9 81 Rienk Bakker Minnertsga
10 95 Niek Meijerink De Krim
       
  rijnr. 85cc Plaats
1 4 Ronan Pera Opende
2 5 Jelmar Naessens Tytsjerk
3 7 Sven Jongbloed Frederiksoord
4 11 Danique Schoo IJlst
5 12 Imke v/d West Twijzelerheide
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek
7 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde
8 *37 Jesse Lamerus Westhoek
9 *42 Nick Versluis Noordwolde
10 45 Jelmer de Haan Bantega
11 46 Ywan Groeneveld Folsgare
12 64 Bart Gjalt Zuidema Kollumerzwaag
13 *66 Rens Spanjer Bitgummole
14 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae
15 77 Sem de Roode Menaam
16 84 Bern Monkel Oudenhorne
17 94 Valentino Luider Groningen
       
  rijnr. Bromfiets Plaats
1 4 Pascal Wouters Oudeschoot
2 6 Klaas Kin Staphorst
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt
5 *33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold
6 50 Jirina de Vries Langezwaag
7 69 Egbert Schaap Jubbega
8 88 Jenno Plantenga Jubbega
       
  rijnr. 125cc jeugd Plaats
1 3 Jarno Terpstra Wergea
2 7 Quinten Holt Roden
3 8 Hidde Bakker Minnertsga
4 10 Jarno Slot Noordwolde
5 *11 Dennis v/d Ploeg Berltsum
6 14 Jessica Dijkstra De Westereen
7 15 Johan Veenstra Ureterp
8 16 Fabian Dootjes Bakkeveen
9 *17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar
10 25 Mike Klein Klazienaveen
11 33 Fardau de Ree Tjerkgaast
12 *34 Egbert-Tjitze Kooistra Kollumerzwaag
13 36 Nick v/d Heide Niawier
14 45 Pieter Tolsma Tzum
15 *54 Joran Marra Opeinde
16 66 Dylan Ottens Hoogkerk
17 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae
18 77 Martijn Wardenier Marijenkampen
19 79 Angela Lageman Zuidbroek
20 85 Allard de Vries Bitgummole
       
  rijnr. Dames Plaats
1 3 Rosalyn de Vries Oosternijkerk
2 7 Daphne v/d Veen Workum
3 10 Esmeralda Blom Dokkum
4 *13 Nikki Rooske Peize
5 *14 Hester Hiemstra Westergeest
6 16 Geke Elzinga Harkema
7 17 Dyonne van 't Hul Kuinre
8 19 Manouk Boer Noordwolde
9 *20 Nikita Postma St. Annaparochie
10 *23 Amber Boezerooij Bant
11 26 Romy Hamminga Anloo
12 31 Michelle Dijkman Kuinre
13 33 Fardau de Ree Tjerkgaast
14 35 Astrid de Jong Moddergat
15 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag
16 44 Melanie v/d Voort Wolvega
17 45 Ineke Renkema Ureterp
18 50 Jirina de Vries Langezwaag
19 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen
20 62 Aniëlle v/d Woude De Westereen
21 69 Celine Vorenholt Roden
22 77 Celine Hoogland Nieuw Buinen
23 79 Angela Lageman Zuidbroek
24 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae
25 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch
26 *98 Evelien Koopmans De Hoeve
       
  rijnr. Veteranen Plaats
1 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch
2 7 Alart Bakker Langelille
3 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela
4 *15 Willem Mellens Zuidlaren
5 *20 Klaas Poppinga Surhuisterveen
6 24 Andries de Vries St. Annaparochie
7 *28 Haye Dijkstra IJlst
8 *33 Wico Rooske Peize
9 *44 Hendrik Boltjes Dokkum
10 45 Durk Bloem De Westereen
11 55 Marco de Lang De Westereen
12 62 Reinder van Dellen Anjum
13 69 Brugt Vorenholt Roden
       
  rijnr. 125cc senioren Plaats
1 3 Jangeert Horenga Marum
2 4 John Bosman Dalfsen
3 5 Bonne v/d Kooi Noordbergum
4 11 Marco Nijenhuis Musselkanaal
5 15 Lambert Veltman Oldemarkt
6 20 Jurjen Monsma Noordbergum
7 22 Jacco de Jong Langezwaag
8 23 Koen van Schoot Wolvega
9 *24 Thomas de Boer Engwierum
10 *38 Jacob Auke Hoekstra Driezum
11 46 Wessel de Jong Wier
12 48 Johan Kuiken Dongjum
13 50 Wiebren de Vries Langezwaag
14 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen
15 69 Robin Koornstra Makkum
16 72 Robin de Haan Tzummarum
17 73 Wilco Baarda Wier
18 *74 Lieuwe Baarda Wier
19 86 Harm Kroes Aldeboarn
20 *99 Marinus Broos Jannum
       
  rijnr. ST 250 Plaats
1 2 Marcel Vlig Lemmer
2 3 Jeffrey Kramer Sondel
3 4 Rick Grasdijk Froombosch
4 7 Stefan Bakker Langelille
5 9 Kevin Kramer Sondel
6 13 Richard Tuintjer Zuidlaren
7 *14 Jornie de Boer Engwierum
8 15 Willem Kingma Rijperkerk
9 *17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar
10 19 Leon Meijerink De Krim
11 *20 Stef Hamstra Surhuisterveen
12 *21 Ben v/d Laan Spanga
13 *22 Jan Fokker Nes (D)
14 25 Mike Klein Klazienaveen
15 *29 Marco Dijkstra Sneek
16 31 Marcel ter Braake Nijeveen
17 *32 Bart Borg Paasloo
18 *33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold
19 34 Mark v/d Heide Niawier
20 35 Roelof Postma Kollumerzwaag
21 36 Gebrand Visser Makkum
22 37 Bjorn Ringnalda Dokkum
23 40 Wesley Sijtsma Dokkum
24 44 Willem Henstra Kootstertille
25 45 Durk Bloem De Westereen
26 46 Lazar de Vries Opende
27 48 Johan Kuiken Dongjum
28 49 Wessel de Jong Wier
29 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen
30 *54 Joran Marra Opeinde
31 *56 Mark Dijkstra Oosterbierum
32 *58 Johan Wissema Gorredijk
33 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen
34 *62 Gerrit v/d Horn Zwagerbosch
35 66 Dylan Ottens Hoogkerk
36 72 Robin de Haan Tzummarum
37 73 Jerome v/d Wouden Zwagerbosch
38 74 Lieuwe Baarda Wier
39 75 Richard IJbema Harkema
40 76 Gerard Faber Anjum
41 79 Milan Groen Ter Apel
42 81 Rowdy Stevens Geesbrug
43 82 Jappie Renkema Ureterp
44 83 Patrick Leugs Dedemsvaart
45 85 Lars Pepping Abcoude
46 86 Chris Nienhuis Foxhol
47 87 Olav den Engelsman De Westereen
48 88 Sven Venema Sappemeer
49 92 Tommy Kruis Steenwijk
50 95 Sander Tameris Scherpenzeel
51 96 Tonny Blok Noordwolde
52 99 Eelke Jan de Vries Ureterp
       
  rijnr. VT Plaats
1 1 Oene Veenstra Wijnjewoude
2 2 Bram Visser De Falom
3 8 Willem Bakker Gorredijk
4 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht
5 *11 Jeroen Alles Beerta
6 12 Danny Cahais Dokkum
7 15 Jan Harm de Vries Broeksterwald
8 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde
9 *21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel
10 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen
11 *25 Jurgen Klein Klazienaveen
12 28 Allert de Vries Joure
13 *29 Mark Stoelwinder Jonkersland
14 *33 Patrick de Vries Bargercompascuum
15 34 Jildert Jorritsma Burgum
16 *42 Ronnie v/d Voort Wolvega
17 49 Tjeerd Postma Drogeham
18 51 Danny de Ruiter Gorredijk
19 69 Egbert Schaap Jubbega
20 *70 Django Otten Kuinre
21 75 Kevin v/d Heide Niawier
22 85 Lorenzo Zuidgeest Joure
23 86 Harm Kroes Aldeboarn
24 93 Frank Withaar Scherpenzeel
25 99 Dirk Tjitse Rijpekma Woudsend
       
  rijnr. ST 500 Plaats
1 6 Marten Dragtsma Wolvega
2 10 Thies Henstra Kollumerzwaag
3 *14 Harm Jan Mellies Musselkanaal
4 *20 Stef Hamstra Surhuisterveen
5 *21 Karim Boezerooy Scherpenzeel
6 30 Klaas v/d Wal Assen
7 32 Marco Veensma Stiens
8 37 Olav den Engelsman De Westereen
9 55 Chris Werkman Kommerzijl
10 69 Lieuwe Jagersma Opeinde
11 77 Jordy Hoogland Nieuw Buinen
12 83 Bertus v/d Lende Scherpenzeel
13 96 Tonny Blok Noordwolde