GRASBAANRACES

Evenementen

« mei 2019 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.
Klasse:  50cc              
              Schrap   Totaal
Plts rijnr naam woonplaats 1 2   pnt   pnt
1 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 13 20   13   20
2 16 Quinten Kin Staphorst 20 18   18   20
3 12 Sven Zuur Yde 19 19   19   19
4 22 Kaylee Schoo IJlst 18 15   15   18
5 9 Gabryëla Horenga Marum 16 17   16   17
6 46 Marten de Vries Broeksterwald 15 16   15   16
7 7 Levi Slot Noordwolde 14 14   14   14
8 8 Reinder Jan Agema Dokkum   13   13   0
9 5 Naomi Wolting Beilen 1     1   0
                   
Klasse: 65cc              
              Schrap   Totaal
Plts rijnr. Naam Woonplaats 1 2   pnt   pnt
1 46 Ywan Groeneveld Folsgare 20 20   20   20
2 81 Rienk Bakker Minnertsga 19 17   17   19
3 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 18 18   18   18
4 10 Britt Boezerooij Emmeloord 17 16   16   17
5 64 Bart Gjalt Zuidema Kollumerzwaag 16 15   15   16
6 7 Matts de Jong Scherpenzeel 15 14   14   15
7 38 Tjardo Hulzinga Rottum 14 11   11   14
8 22 Kaylee Schoo IJlst 13 13   13   13
9 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 12 12   12   12
10 34 Jildou Hiemstra Westergeest 11 9   9   11
11 95 Niek Meijerink De Krim   19   19   0
12 84 Lito Fernandes St. Jacobparochie 10     10   0
13 5 Sanne Meijerink De Krim   10        
                   
Klasse: 85cc              
              Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2   pnt   pnt.
1 84 Bern Monkel Oudehorne 30 30   30   30
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 28 29   28   29
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 29 23   23   29
4 66 Rens Spanjer Bitgummole 25 28   25   28
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek 27 17   17   27
6 94 Valentino Luider Groningen 22 26   22   26
7 4 Ronan Pera Opende 26 25   25   26
8 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 23 24   23   24
9 46 Ywan Groeneveld Folsgare 16 22   16   22
10 41 Nino Fernandes St. Jacobparochie 17 21   17   21
11 12 Imke v/d West Twijzelerheide 20 20   20   20
12 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 19 19   19   19
13 11 Danique Schoo IJlst 18 18   18   18
14 77 Sem de Roode Menaam   27   27   0
15 45 Jelmer de Haan Bantega 24     24   0
16 42 Nick Versluis Noordwolde  21     21   0
                   
Klasse: Brommerklasse              
              Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2   pnt   pnt.
1 15 Lambert Veltman Oldemarkt 19 20   19   20
2 14 Jelle de Haan Donkerbroek 20 18   18   20
3 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 18 19   18   19
4 50 Jirina de vries Langezwaag 16 16   16   16
5 4 Pascal Wouters Oudeschoot 15 15   15   15
6 6 Klaas Kin Staphorst   17   17   0
7 88 Jenno Plantenga Jubbega 17     17   0
                   
Klasse: 125cc jeugd              
              Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2   pnt   pnt.
1 17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar 30 30   30   30
2 54 Joran Marra Opeinde 29 29   29   29
3 66 Dylan Ottens Hoogkerk 28 28   28   28
4 15 Johan Veenstra Ureterp 25 27   25   27
5 25 Mike Klein Klazienaveen 24 26   24   26
6 14 Jessica Dijkstra De Westereen 20 25   20   25
7 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 23 24   23   24
8 7 Quinten Holt Roden 21 22   21   22
9 36 Nick v/d Heide Niawier 19 21   19   21
10 85 Allard de Vries Bitgummole 18 20   18   20
11 8 Hidde Bakker Minnertsga   23   23   0
12 39 Eibert Kloosterman Sumar   19   19   0
13 45 Pieter Tolsma Tzum 27     27   0
14 79 Angela Lageman Zuidbroek 26     26   0
15 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 22     22   0
16 10 Jarno Slot Noordwolde 17     17   0
17 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 16     16   0
                   
Klasse: damesklasse              
              Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2   pnt   pnt.
2 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 29 30   29   30
4 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 27 29   27   29
5 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 26 28   26   28
6 3 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 25 27   25   27
7 26 Romy Hamminga Anloo 24 26   24   26
12 47 Evelien Koopmans De Hoeve 19 25   19   25
11 20 Nikita Postma St. Annaparochie 20 24   20   24
13 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 18 23   18   23
16 50 Jirina de vries Langezwaag 15 22   15   22
18 35 Astrid de Jong Moddergat 13 21   13   21
14 31 Michelle Dijkman Kuinre 17 20   17   20
20 69 Celine Vorenholt Roden  11 19   11   19
27 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae   18   18   0
23 23 Amber Boezerooij Bant   17   17   0
22 13 Nikki Rooske Peize    16   16   0
19 14 Hester Hiemstra Westergeest 12     12   0
1 79 Angela Lageman Zuidbroek 30     30   0
3 71 Nina Ferwerda De Blesse 28     28   0
8 44 Melanie v/d Voort Wolvega 23     23   0
9 19 Manouk Boer Noordwolde 22     22   0
10 16 Geke Elzinga Harkema 21     21   0
15 17 Dyonne van 't Hul Kuinre 16     16   0
17 7 Daphne v/d Veen Workum 14     14   0
21 10 Esmeralda Blom Dokkum 10     10   0
                   
Klasse: Veteranen              
              Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2   pnt   pnt.
1 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 20 20   20   20
2 45 Durk Bloem De Westereen 19 19   19   19
3 7 Alart Bakker Langelille 14 18   14   18
4 24 Andries de Vries St. Annaparochie 17 14   14   17
5 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 15 13   13   15
6 55 Marco de Lang De Westereen   17   17   0
7 62 Reinder van Dellen Anjum   16   16   0
8 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela   15   15   0
9 10 Gerard Bijlsma Drogeham 18     18   0
10 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 16     16   0
                   
Klasse: 125cc Senioren                
              Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2   pnt   pnt.
1 4 John Bosman Dalfsen   40   0   40
2 48 Johan Kuiken Dongjum   39   0   39
3 72 Robin de Haan Tzummarum   38   0   38
4 46 Wessel de Jong Wier   37   0   37
5 24 Thomas de Boer Engwierum   36   0   36
6 86 Harm Kroes Aldeboarn   35   0   35
7 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum   34   0   34
8 73 Wilco Baarda Wier   33   0   33
9 50 Wiebren de Vries Langezwaag   32   0   32
10 3 Jangeert Horenga Marum   31   0   31
11 15 Lambert Veltman Oldemarkt   30   0   30
12 69 Robin Koornstra Makkum   29   0   29
13 51 Danny de Ruiter Gorredijk   28   0   28
14 77 Raldo Kleinlugtenbeld Dalfsen   27   0   27
15 99 Marinus Broos Jannum   26   0   26
                   
Klasse: ST250              
              Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2   pnt   pnt.
1 72 Robin de Haan Tzummarum 58 60   58   60
2 48 Johan Kuiken Dongjum 60 55   55   60
3 32 Bart Borg Paasloo 59 53   53   59
4 56 Mark Dijkstra Oosterbierum 54 57   54   57
5 17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar 56 54   54   56
6 66 Dylan Ottens Hoogkerk 55 52   52   55
7 88 Sven Venema Sappemeer 45 51   45   51
8 49 Wessel de Jong Wier 47 50   47   50
9 14 Jornie de Boer Engwierum 30 49   30   49
10 92 Tommy Kruis Steenwijk 49 45   45   49
11 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 41 48   41   48
12 40 Wesley Sijtsma Dokkum 48 47   47   48
13 45 Durk Bloem De Westereen 35 46   35   46
14 74 Lieuwe Baarda Wier 46 34   34   46
15 7 Stefan Bakker Langelille 44 40   40   44
16 36 Gerbrand Visser Makkum 37 43   37   43
17 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 43 39   39   43
18 9 Kevin Kramer Sondel 38 42   38   42
19 3 Jeffrey Kramer Sondel 40 41   40   41
20 19 Leon Meijerink De Krim 39 33   33   39
21 79 Milan Groen Ter Apel 31 38   31   38
22 18 Richard Nammensma Menaam 36 36   36   36
23 25 Mike Klein Klazienaveen 34 35   34   35
24 95 Sander Tameris Scherpenzeel 32 32   32   32
25 34 Mark v/d Heide Niawier 57     57   0
26 27 Dennis Strikwerda Exmorra 53     53   0
27 75 Richard IJbema Harkema 52     52   0
28 44 Willem Henstra Kootstertille 51     51   0
29 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 50     50   0
30 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 42     42   0
31 29 Marco Dijkstra Sneek 33     33   0
32 87 Olav den Engelsman de Westereen   59   59   0
33 31 Marcel ter Braake Nijeveen   58   58   0
34 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen   56   56   0
35 94 Joris Guikema Groningen   44   44   0
36 76 Gerard Faber Anjum   37   37   0
37 86 Chris Nienhuis Foxhol   31   31   0
                   
Klasse: VT klasse              
              Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam Woonplaats 1 2   pnt   pnt.
1 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 30 23   23   30
2 86 Harm Kroes Aldeboarn 23 29   23   29
3 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 29 27   27   29
4 12 Danny Cahais Dokkum 25 28   25   28
5 75 Kevin v/d Heide Niawier 28 21   21   28
6 28 Allert de Vries Joure 26 22   22   26
7 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 24 25   24   25
8 51 Danny de Ruiter Gorredijk 22 20   20   22
9 8 Willem Bakker Gorredijk 21 18   18   21
10 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 20 16   16   20
11 4 Bert Franssens Saaksum   30   30   0
12 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht   26   26   0
13 2 Bram Visser De Falom   24   24   0
14 15 Jan Harm de Vries Broeksterwald   19   19   0
15 25 Jurgen Klein Klazienaveen   17   17   0
16 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 27     27   0
                   
Klasse: ST500              
              Schrap   Totaal
Plts rijnr Naam  Woonplaats 1 2   pnt   pnt.
1 37 Olav den Engelsman de Westereen 20 30   20   30
2 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 17 29   17   29
3 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 16 27   16   27
4 17 Rindert Boonstra Zwagerbosch 19 25   19   25
5 6 Marten Dragtsma Wolvega 15 24   15   24
6 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 18     18   0
7 32 Marco Veensma Stiens 14     14   0
8 30 Klaas v/d Wal Assen 13     13   0
9 55 Chris Werkman Kommerzijl   28   28   0
10 83 Bertus v/d Lende Scherpenzeel   26   26   0
                   
                   
  1a Vledderveen 24-03-19 Afgelast          
  1 Joure 13-4-2019            
  2a Hemelum 28-04-19 Afgelast          
  2 Westeremden 11-5-2019