GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 





Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                       
               
    50 CC          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot.
1 100 Mirco Ten Kate Nieuw Leusen 20 25 25 70
2 15 Svenn Borger Nieuw Leusen 25 20 20 65
3 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 17 18 18 53
4 48 Levy Nijs Holsloot 18 17 17 52
5 6 Angela Lageman Zuidbroek 16 16 15 47
6 99 Youri de Jong Steggerda 15 15 16 46
7 24 Gert Homans Wouterswoude 14 14 14 42
8 9 Demi Lageman Zuidbroek 13 13 13 39
               
    65 CC          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot.
1 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 25 20 25 70
2 18 Jarno Terpstra Wergea 18 25 20 63
3 99 Vito Ten Kate Nieuw Leusen 17 18 18 53
4 2 Duncan Hoevens Witmarsum 20 14 17 51
5 7 Remco Koopman Noordwolde 16 16 15 47
6 19 Leon Meijerink De Krim 15 13 14 42
7 14 Sem Ensing Peize 14 15 13 42
8 3 Sander Schraa Staphorst 13 12 12 37
9 12 Lars Hoeksma Jistrum x 17 16 33
10 21 Nynke Sijbesma Waskemeer 12 11 10 33
11 6 Mike Stummel Meppel 11 10 11 32
               
               
    85 CC          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot.
1 444 Oege de Haan Ureterp 25 25 25 75
2 35 Jasper van Strik Rouveen 20 20 20 60
3 777 Leon Stolte Nieuw Leusen 16 18 18 52
4 15 Wesley Kooiker Staphorst 18 17 16 51
5 2 Lazar de Vries Opende 17 12 17 46
6 12 Robin de Haan Tzummarum 15 16 15 46
7 305 Jasper Reurink Balkbrug 14 14 13 41
8 5 Rick Grasdijk Froombosch 13 15 12 40
9 34 Wesley Ganzeboer Nieuw Leusen 11 13 14 38
10 58 Tonny Blok Noordwolde 12 x x 12
               
    mx 2          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches    
        1e 2e 3e tot.
1 42 Richard Dol Oldeholtpade 25 20 25 70
2 38 Joery de Vries Drachten 20 25 20 65
3 61 Henk Timmerman Staphorst 16 18 17 51
4 18 Aaron Schokker De Blesse 14 17 18 49
5 107 Erik Hulst Staphorst 17 15 16 48
6 83 Johan v/d Meulen Suawoude 15 16 13 44
7 5 Michel Bakker Langelille 12 12 15 39
8 96 Nicky Blok Noordwolde 18 13 8 39
9 2 Robin Tiemens Staphorst 13 11 14 38
10 120 Bas Homans Wouterswoude 8 14 10 32
11 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 9 10 12 31
12 92 Jari Trompetter Rouveen 10 9 11 30
13 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 7 7 9 23
14 313 Wico Rooske Peize 11 8 x 19
15 137 Danny Joe Feenstra Kootstertille 6 afg.   6
               
    MX 1/MX 3          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches    
        1e 2e 3e tot.
1 33 Nicklas Brakke Staphorst 25 25 25 75
2 46 Emiel Jarnold Rouveen 20 20 20 60
3 20 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 18 18 18 54
4 318 Meindert de Vries Driesum 16 17 16 49
5 319 Rienk de Vries Driesum 15 16 17 48
6 66 Cor Zeilinga Moddergat 17 15 15 47
7 19 Olav den Engelsman De Westereen x x x 0
               
               
    Enduro          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches    
        1e 2e 3e tot.
1 457 Joost Davids Tollebeek 25 25 25 75
2 9 Joery de Vries Drachten 20 20 20 60
3 5 Erik Hermsen Hoogkerk 17 18 18 53
4 77 Erwin Brakke Staphorst 15 16 17 48
5 25 Alwin Mussche Staphorst 14 14 16 44
6 754 Peter Hageman Assen 18 17 x 35
7 400 Randy Webbers Zwolle 16 15 x 31