GRASBAANRACES

Evenementen

« mei 2018 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc      
           
Plts rijnr naam woonplaats 1 2
1 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 20 20
2 16 Quinten Kin Staphorst 18 19
3 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 19 18
4 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 17 17
5 9 Gabryëla Horenga Marum 16 16
6 14 Roan Nauta St. Annaparochie 15 15
7 12 Sven Zuur Yde 12 14
8 5 Sanne Meijerink De Krim 13 13
9 22 Kaylee Schoo Sneek 14 12
10 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 10 11
11 7 Levi Slot Noordwolde 9 10
12 3 Sem Oegema Eastermar 11 9
13 17 Qwendoline Griekspoor Elsloo 1 0
           
Klasse:  65cc       
           
Plts rijnr naam woonplaats 1 2
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 20 20
2 33 Jelmer de Boer Menaam   19
3 95 Niek Meijerink De Krim 19 18
4 66 Rens Spanjer Bitgummole 14 17
5 8 Rudmer Koopmans Arum   16
6 72 Jafaro Hazeveld Assen 18 15
7 46 Ywan Groeneveld Folsgare 16 14
8 11 Danique Schoo Sneek 15 13
9 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 17 12
10 81 Rienk Bakker Minnertsga 13 11
11 34 Jelrik de Boer Engwierum 12 10
12 12 Imke v/d West Twijzelerheide 10 9
13 10 Britt Boezerooij Emmeloord   8
14 71 Jordy Slot Noordwolde 9 7
15 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 11 6
           
Klasse:  85cc      
           
Plts rijnr naam woonplaats 1 2
1 1 Dennis v/d Ploeg Berltsum 29 30
2 33 Rik Jan de Boer Menaam   29
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 25 28
4 45 Pieter Tolsma Tzum 27 27
5 74 Ward Monkel Oudehorne   26
6 24 Gert Homans Wouterswoude 30 25
7 14 Jelle de Haan Donkerbroek 22 24
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 24 23
9 84 Bern Monkel Oudehorne 26 22
10 15 Johan Veenstra Ureterp 20 21
11 8 Hidde Bakker Minnertsga 28 20
12 25 Melanie Leerling Noordwolde 17 19
13 4 Ronan Pera Opende 18 18
14 28 Jelte Zandberg Drogeham 15 17
15 77 Sem de Roode Menaam 21 16
16 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 16 15
17 42 Nick Versluis Noordwolde  19 14
18 22 Aron de Haan Harkema   13
19 37 Jesse Lamerus Westhoek 23 12
20 46 Quinten Holt Roden 14 11
21 34 Wendy Oldenzeel Peize  12 10
22 10 Jarno Slot Noordwolde 13 9
           
Klasse:  Bromfiets      
           
Plts rijnr naam woonplaats 1 2
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 20 20
2 6 Klaas Kin Staphorst 19 19
3 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag   18
4 66 Wiebren de Vries Langezwaag 18 17
5 15 Lambert Veltman Oldemarkt 17 16
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek 16 15
7 4 Pascal Wouters Oudeschoot 15 14
8 94 Jirina de vries Langezwaag 14 13
           
Klasse:  125 jeugd      
           
Plts rijnr naam woonplaats 1 2
1 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 29 30
2 66 Dylan Ottens Hoogkerk 28 29
3 22 Jacco de Jong Langezwaag   28
4 2 Mike Klein Klazienaveen 30 27
5 99 Tommy Kruis Steenwijk 26 26
6 46 Wessel de Jong Wier 25 25
7 74 Lieuwe Baarda Wier 24 24
8 7 Stefan Bakker Langelille 23 23
9 12 Bram Zandberg Drogeham 20 22
10 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 17 21
11 61 Willem Bekkema Rijs 18 20
12 19 Leon Meijerink De Krim 22 19
13 69 Robin Koornstra Makkum 19 18
14 36 Nick v/d Heide Niawier 16 17
15 54 Joran Marra Opeinde 27  
16 14 Jessica Dijkstra De Westereen 21  
           
Klasse:  Dames      
           
Plts rijnr naam woonplaats 1 2
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 28 30
2 7 Nina Ferwerda De Blesse   29
3 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 29 28
4 94 Anderea de Vries De Westereen 27 27
5 14 Jessica Dijkstra De Westereen 24 26
6 26 Romy Hamminga Anloo 22 25
7 16 Geke Elzinga Harkema 23 24
8 19 Manouk Boer Noordwolde 25 23
9 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 16 22
10 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 18 21
11 35 Astrid de Jong Moddergat 19 20
12 81 Sylvana Postma Balk 30  
13 45 Ineke Renkema Ureterp 26  
14 98 Evelien Koopmans De Hoeve 21  
15 20 Nikita Postma St. Annaparochie 20  
16 69 Celine Vorenholt Roden  17  
           
Klasse:  Veteranen      
           
Plts rijnr naam   1 2
1 69 Brugt Vorenholt Roden  19 20
2 45 Durk Bloem De Westereen 20 19
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 18 18
4 24 Andries de Vries St. Annaparochie 17 17
5 44 Hendrik Boltjes Dokkum 16 16
6 62 Reinder van Dellen Anjum 14 15
7 55 Marco de Lang De Westereen 15 14
8 27 Andre Pera Opende 9 13
9 34 Richard Oldenzeel Peize  11 12
10 36 Foppe Rinkema Twello 10 11
11 28 Haye Dijkstra IJlst 13 10
12 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 12  
13 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 0  
14 33 Wico Rooske Peize  0  
           
Klasse:  ST2      
           
Plts rijnr naam woonplaats 1 2
1 7 Anne Bos Harkema   60
2 72 Robin de Haan Tzummarum 52 59
3 20 Bas Homans Wouterswoude 60 58
4 4 Rick Grasdijk Froombosch 57 57
5 48 Johan Kuiken Dongjum 55 56
6 8 Jeffrey Oppersma Jubbega   55
7 2 Marcel Vlig Lemmer 56 54
8 51 Jelmer de Ree Tjerkgaast   53
9 75 Richard IJbema Harkema 51 52
10 34 Mark v/d Heide Niawier 50 51
11 32 Bart Borg Paasloo 58 50
12 16 Gert v/d Heide Harkema  49 49
13 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 44 48
14 96 Tonny Blok Noordwolde   47
15 52 Willem Henstra Kootstertille 54 46
16 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 53 45
17 31 Marcel ter Braake Nijeveen 59 44
18 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 46 43
19 27 Dennis Strikwerda Exmorra 45 42
20 88 Sven Venema Sappemeer 41 41
21 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 48 40
22 11 Marco Nijenhuis Musselkanaal   39
23 54 Jornie de Boer Engwierum 38 38
24 40 Wesley Sijtsma Dokkum   37
25 21 Rowan Swama Sappemeer 36 36
26 76 Gerard Faber Anjum 28 35
27 9 Kevin Kramer Sondel 39 34
28 3 Jeffrey Kramer Sondel 40 33
29 81 Rowdy Stevens Geesbrug   32
30 36 Gerbrand Visser Makkum 34 31
31 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 33 30
32 56 Thijs Schaap Makkum 32 29
33 85 Lars Pepping Abcoude 27 28
34 44 Maurik Sijtsma Dokkum 31 27
35 29 Marco Dijkstra Sneek 35 26
36 93 Jesse v/d Zee Rijs 47  
37 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 43  
38 94 Joran Marra Opeinde 42  
39 98 Richard Nammensma Menaam 37  
40 62 Jappie Renkema Ureterp 30  
41 28 Ben v/d Laan Munnekeburen 29  
           
Klasse:  VT klasse      
           
Plts rijnr naam woonplaats 1 2
1 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 30 30
2 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 28 29
3 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 27 28
4 4 Bert Franssens Saaksum   27
5 12 Danny Cahais Dokkum 24 26
6 71 Dave Riemersma St. Annaparochie 19 25
7 55 Chris Werkman Kommerzijl 29 24
8 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 25 23
9 86 Harm Kroes Aldeboarn   22
10 15 Kevin v/d Heide Niawier 23 21
11 74 Robert Veenstra Wijnjewoude   20
12 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 18 19
13 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 22 18
14 61 Stefan v/d Velde Boijl   17
15 29 Mark Stoelwinder Jonkersland   16
16 20 Gerrit v/d Horn Raard   15
17 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 26  
18 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 21  
19 2 Bram Visser De Falom 20  
20 85 Gerco Cloo Kuinre 17  
           
Klasse:  ST1 - ST3      
           
Plts rijnr naam woonplaats 1 2
1 37 Olav den Engelsman de Westereen 19 20
2 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 16 19
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 18 18
4 96 Tonny Blok Noordwolde   17
5 30 Klaas v/d Wal Assen   16
6 26 Elmar Talsma Sondel 15 15
7 6 Marten Dragtsma Wolvega 17 14
8 81 Ruben de Jong Balk 20  
9 10 Gerard Bijlsma Drogeham 14  
           
           
  a.1 Vledderveen 25-03-2018 AFGELAST    
  1 Hemelum 22-04-2018      
  2 Joure 28-04-2018