GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.

 







Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                             
    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 24 Gert Homans Wouterswoude 9 9 9 27      
2 89 Jarno Dijkstra Noardburgum 8 8 6 22      
3 9 Demi Lageman Zuidbroek 6 7 7 20      
4 222 Quinten Holt Roden 5 6 8 19      
5 20 Jeffrey Turksema Tolbert 7 5 5 17      
6 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 4 4 4 12      
7 95 Niek Meijerink De Krim 3 3 3 9      
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae afg     0      
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 2 Duncan Hoevens Witmarsum 9 8 9 26      
2 46 Bridget Portijk Tuk 8 7 7 22      
3 14 Sem Ensing Peize 7 6 8 21      
4 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 6 9 6 21      
5 6 Angela Lageman Zuidbroek 5 5 5 15      
6 18 Nynke Sybesma Waskemeer 4 4 4 12      
7 99 Youri de Jong Steggerda 3 3 3 9      
                     
    65 CC                
    b groep beginners 1e 2e tot. A B    
1 2 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 9 27 1    
2 14 Sem Ensing Peize 8 8 8 24      
3 7 Remco Koopman Noordwolde 7 7 7 21      
4 90 Danielle Kuipers Ruinen 6 6 5 17      
5 26 Loris Drijfhout Ezinge 5 4 6 15      
6 71 Delina Kruit Emmer compascum 3 3 4 10      
7 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 4 5 x 9 2    
8 35 Celine Vorenholt Roden 2 2 2 6      
9 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 0 1 3 4 3    
10 99 Randy Drijfhout Ezinge 1 x x 1 4    
                     
    65 CC                
    A groep    1e 2e 3e tot.      
1 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 9 9 9 27      
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 8 7 23      
3 5 Sybe Grouwstra Suwald 7 6 8 21      
4 18 Jarno Terpstra Wergea 5 7 4 16      
5 95 Maik Stegeman Rouveen 4 5 6 15      
6 97 Patrick Stegeman  Rouveen 6 4 5 15      
7 58 Tonny Blok Noordwolde 3 2 2 7      
8 19 Leon Meijerink De Krim 2 1 3 6      
9 12 Lars Hoeksma Jistrum 1 3 1 5      
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 85 Egbert Schaap Jubbega 8 9 9 26      
2 7 Thijs de Vries Jubbega 7 8 7 22      
3 17 Elmer de Boer Schraard 9 4 8 21      
4 52 Wietse Henstra Kootstertille 6 6 6 18      
5 41 Stefan Bakker Langelille 4 5 5 14      
6 11 Gert v/d Heide Harkema 5 7 x 12      
7 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 3 3 4 10      
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 6 Sylvana Postma Rijs 9 9 9 27      
2 52 Anderea de Vries De Westereen 7 6 8 21      
3 61 Ineke Renkema Ureterp 6 7 7 20      
4 90 Siske Benedictus Noardburgum 8 8 x 16      
5 20 Harriet Wemmenhove Boijl x 5 6 11      
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot. A B    
1 2 Lazar de Vries Opende 8 9 17 1      
2 3 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 9 18 2      
3 35 Jasper van Strik Rouveen 8 6 14 3      
4 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 8 15 4      
5 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 6 13 5      
6 12 Robin de Haan Tzummarum 6 5 11 6 2    
7 88 Thijs van Hyum Ferwerd 4 5 9 7 1    
8 52 Willem Henstra Kootstertille 5 7 12 8      
9 11 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 3 3 6   3    
10 22 Rowan Swama Sappemeer 2 4 6   4    
11 99 Jan Peet Krol Tytsjerk 4 afg 4        
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B    
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 8 16 1      
2 3 Arnee Elsinga St johnnesga 9 9 18 2      
3 95 Gert Poolman Rouveen 7 7 14 3      
4 20 Bas Homans Wouterwoude 2 5 7 4 1    
5 5 Michel Bakker Langelille 5 6 11 5      
6 186 Melvin Stegeman Menaldum 3 4 7 6 2    
7 9 Rick Douma Opende 8 9 17 7      
8 14 Joey v. Kammen Opende 6 6 12 8      
9 42 Sthan Visser Woudsend 4 4 8   3    
10 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 7 2 9   4    
11 26 Eric Nammensma Menaldum 3 5 8   5    
12 38 Robin Hamminga Tynaarlo x 3 3   6    
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series          
        1e 2e 3e 4e tot.    
1 4 Harry van Dijk Hoogkerk 9 9 8 26 52    
2 10 Jelle Booi Boelenslaan 7 8 5 20 40    
3 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 4 9 19      
4 11 Jille Pultrum Harkema 5 7 7 19      
5 94 Berend v/d Velde Opende 8 5 4 17      
6 35 Henk Haantjes Woudsend x 6 6 12      
7 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold 4 3 3 10      
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C  
1 238 Jesse v/d Zee Gorredijk 6 8 14 1 1    
2 158 Daan Akkerman Boijl 8 9 17 2      
3 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 6 9 15 3      
4 7 Erwin Bethlehem Opende 9 9 18 4      
5 25 Hendrik de Vries Jubbega 9 7 16 5      
6 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal 9 8 17 6      
7 93 Arjen Osinga Marrum 7 8 15 7      
8 67 Jan de Vries Jubbega 8 7 15 8 2    
9 11 Henk Timmerman Staphorst 5 9 14   3    
10 18 Wolter de Wit Boyl 7 8 15   4    
11 27 René Spiekhout Gorredijk 7 7 14   5    
12 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 7 6 13   6    
13 96 Wilco Osinga Marrum 5 6 11   7    
14 15 Lambert Veltman Oldemarkt 4 6 10   8    
15 118 Oane de Boer Hoornsterzwaag 8 x 8     1  
16 47 Robert Albertema Hoogkerk 5 5 10     2  
17 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 6 4 10     3  
18 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 3 4 7     4  
19 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 5 5 10     5  
20 65 Dennis ten Hoeve Heerenveen 3 5 8     6  
21 9 Theun Postma Kollumerzwaag 4 x 4     7  
22 46 Rene van Nieuwenhove Noordwolde 4 6 10     8  
23 14 Kevin de Jong  Koudum x x 0     9  
24 16 Wiebe de Wit Jubbega afg   0        
25 85 Egbert Schaap Jubbega afg   0        
                     
    ST 2                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C D
1 20 Stef Hamstra Harkema 8 9 17 1      
2 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 8 17 2      
3 4 Remon Meeters Hoogkerk 9 8 17 3      
4 99 Ruben Guikema Groningen 9 7 16 4      
5 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 18 5      
6 9 Wilko Bruining Opende 6 7 13 6 1    
7 50 Richard Ijbema Opende 8 9 17 7      
8 3 Henk Kramer Sondel 5 7 12 8 2    
9 1 Gerben Hamstra Kootstertille 7 7 14   3    
10 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 8 14   4    
11 83 Johan v/d Meulen Suawoude 8 5 13   5    
12 27 Ynte van Hyum Ferwerd 6 6 12   6    
13 19 Evert van Til Harkema 7 6 13   7    
14 14 Joey v Kammen Opende 3 8 11   8    
15 18 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag x 9 9     1  
16 7 Anne Bos Harkema 4 6 10     2  
17 6 Sylvana Postma Rijs 5 4 9     3  
18 94 Jörn v/d Velde Opende 5 6 11     4  
19 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 6 4 10     5  
20 64 Willem Fennema St.Annaparochie 7 4 11     6  
21 90 Siske Benedictus Noardburgum 5 5 10     7  
22 62 Jappie Renkema Ureterp 4 5 9     8  
23 96 Nicky Blok Noordwolde 7 x 7       1
24 118 Dennie Hollema Kootstertille 4 3 7       2
25 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 4 3 7       3
26 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 2 3 5       4
27 52 Anderea de Vries De Westereen 3 4 7       5
28 98 Sander Cramer Tynaarlo x 2 2       6
29 26 Arjan de Jong Steggerda 3 5 8       7
30 115 Jille Hamstra ut é Tille 8 x 8       8
31 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 2 x 2       9
32 358 Tjeerd Postma Kootstertille x x 0 afg     10
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B    
1 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 9 8 17 1      
2 7 Frank Hamming De Groeve 7 7 14 2      
3 9 Joery de Vries Drachten 9 8 17 3      
4 14 Ruben de Jong Koudum 8 9 17 4      
5 19 Olav den Engelsman De Westereen 7 6 13 5 1    
6 50 Richard Ijbema Opende x 3 3 6 2    
7 31 Fokke jan de Haan Drogeham 6 7 13 7      
8 18 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 8 9 17 8      
9 5 Erik Tjarks Wijster 6 x 6   3    
10 79 Rene Brandsma Marsum 5 5 10   4    
11 69 Brugt Vorenholt Roden 4 6 10   5    
12 33 Jeroen Huiskes Joure 3 4 7   6    
13 10 Bertus de Wit Gorredijk 4 5 9   7    
14 90 Mark Dijkstra Boer 5 4 9   8    
15 145 Johan Wissema Gorredijk x 2 2