GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 







Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                            
    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 222 Quinten Holt Roden 9 9 9 27      
2 9 Demi Lageman Zuidbroek 8 8 8 24      
3 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 7 21      
4 95 Niek Meijerink De Krim 5 6 6 17      
5 42 Nick Versluis Noordwolde 6 5 5 16      
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 4 4 12      
7 4 Ronan Pera Opende 3 3 3 9      
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 2 Duncan Hoevens Witmarsum 8 7 9 24      
2 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 7 9 8 24      
3 14 Sem Ensing Peize 9 8 7 24      
4 46 Bridget Portijk Tuk 6 6 6 18      
5 6 Angela Lageman Zuidbroek 4 5 5 14      
6 24 Gert Homans Wouterswoude 5 4 4 13      
                     
    65 CC                
    b groep beginners 1e 2e 3e tot.      
1 71 Delina Kruit Emmer compascum 8 9 8 25      
2 23 Elroy Vlietstra Franeker 9 7 7 23      
3 35 Celine Vorenholt Roden 6 6 9 21      
4 18 Luuk de jong westergeest 7 8 5 20      
5 16 Nuri Heskes nijensleek 4 5 6 15      
6 21 Nynke Sybesma Waskemeer 5 4 4 13      
7 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 3 3 9      
                     
    65 CC                
    A groep   1e 2e tot A B    
1 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 8 17 1      
2 5 Sybe Grouwstra Suwald 9 9 18 2      
3 95 Maik Stegeman Rouveen 8 7 15 3      
4 18 Jarno Terpstra Wergea 7 9 16 4      
5 2 Duncan Hoevens Witmarsum 7 6 13 5 2    
6 26 Loris Drijfhout Ezinge 4 6 10 6 1    
7 97 Patrick Stegeman Rouveen 6 8 14 7      
8 112 Johannes v/d Heide Surhuizum 8 7 15 8      
9 78 jurgen kramer Erm 3 3 6   3    
10 12 Lars Hoeksma Jistrum 5 5 10   4    
11 14 Sem Ensing Peize 6 4 10   5    
12 46 Dylan Ottens Hoogkerk 5 5 10   6    
13 7 Remco Koopman Noordwolde 2 4 6   7    
14 99 Randy Drijfhout Ezinge 4 3 7   8    
15 19 Leon Meijerink De Krim 3 2 5   9    
16 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 2 2 4   10    
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 15 lambert veldman Oldemarkt 9 9 9 27      
2 7 Thijs de Vries Jubbega 6 7 8 21      
3 85 Egbert Schaap Jubbega 7 6 7 20      
4 17 Elmer de Boer Schraard 8 8 x 16      
5 52 Wietse Henstra Kootstertille x 5 6 11      
6 16 Wiebe de Wit Jubbega x 4 x 4      
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 111 Harriet Zwiers Koekange 9 9 9 27      
2 32 Annelies Veensma Stiens 7 8 8 23      
3 52 Anderea de Vries De Westereen 8 7 7 22      
4 90 Siske Benedictus Noardburgum 6 6 x 12      
5 61 Ineke Renkema Ureterp 5 5 6 16      
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot. A B    
1 3 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 5 13 1 1    
2 2 Lazar de Vries Opende 9 9 18 2      
3 88 Thijs van Hyum Ferwerd 6 8 14 3      
4 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 9 16 4      
5 58 Tonny Blok Noordwolde 8 7 15 5      
6 52 Willem Henstra Kootstertille 6 8 14 6      
7 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 9 7 16 7      
8 12 Robin de Haan Tzummarum 7 6 13 8 2    
9 11 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 5 6 11   3    
10 99 Jan Peet Krol Tytsjerk 5 4 9   4    
11 8 lars de jong wesrtergeest 4 4 8   5    
12 22 Rowan Swama Sappemeer 3 3 6   6    
13 26 Elmar Talsma Sondel 4 5 9   7    
14 90 Danielle Kuipers Ruinen 3 x 3   8    
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A      
1 7 Marcel Vlig Lemmer 9 8 17 1      
2 5 Michel Bakker Langelille 7 6 13 2      
3 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 x 7 3      
4 95 Gert Poolman Rouveen 8 9 17 4      
5 14 Joey v. Kammen Opende 8 9 17 5      
6 186 Melvin Stegeman Menaldum 6 x 6 6      
7 38 Robin Hamminga Tynaarlo x 6 6 7      
8 42 Sthan Visser Woudsend 5 7 12 8      
9 26 Eric Nammensma Menaldum x x          
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series          
        1e 2e 3e tot.      
1 4 Harry van Dijk Hoogkerk 9 8 9 26      
2 35 Henk Haantjes Woudsend 8 7 8 23      
3 94 Berend v/d Velde Opende 7 6 6 19      
4 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 5 7 18      
5 313 Wico Rooske Peize 5 4 5 14      
6 14 Jappie Pijpker Opende x 9 x 9      
7 27 Dikkie Wobbes Opende x x x 0      
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C  
1 7 Erwin Bethlehem Opende 9 8 17 1      
2 158 Daan Akkerman Boijl 9 9 18 2      
3 93 Arjen Osinga Marrum 8 7 15 3 2    
4 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal 9 7 16 4      
5 96 Wilco Osinga Marrum 6 9 15 5      
6 318 Meindert de Vries Driesum 9 6 15 6 1    
7 67 Jan de Vries Jubbega 7 8 15 7      
8 14 Kevin de Jong Koudum 6 9 15 8      
9 238 Jesse v/d Zee Gorredijk 8 5 13   3    
10 320 Cor Zeilinga Moddergat 5 8 13   4    
11 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 5 8 13   5    
12 319 Rienk de Vries Driesum 8 6 14   6    
13 4 Jan Bron Harkema 7 7 14   7    
14 27 René Spiekhout Gorredijk 7 7 14   8    
15 46 Rene van Nieuwenhove Noordwolde 6 4 10     1  
16 19 Jeffrey Smit Drachten x 5 5     2  
17 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag x 5 5     3  
18 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 4 10     4  
19 65 Dennis ten Hoeve Heerenveen 4 6 10     5  
20 30 Koen Post Opende x 5 5     6  
21 10 Ties Henstra Oudwoude 4 3 7     7  
22 580 mark de jong westergeest 5 3 8     8  
23 57 Liekele de Bruin Buitenpost x 4 4        
24 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag x x 0        
                     
    ST 2                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C D
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 18 1      
2 114 Ruben de Jong Koudum 9 9 18 2      
3 20 Stef Hamstra Harkema 3 9 12 3 1    
4 99 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 4      
5 31 Johan vd Meij Ferwert 8 8 16 5      
6 96 Nicky Blok Noordwolde 7 6 13 6 2    
7 3 Henk Kramer Sondel 7 8 15 7      
8 7 Anne Bos Harkema 8 8 16 8      
9 13 Arnee Elsinga St johnnesga 8 6 14   3    
10 24 Bert Franssens saaksum 9 6 15   4    
11 115 Jille Hamstra ut é Tille 5 7 12   5    
12 18 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 8 6 14   6    
13 94 Jörn v/d Velde Opende 6 7 13   7    
14 9 Wilko Bruining Opende 7 7 14   8    
15 111 Harriet Zwiers Koekange 4 7 11     1  
16 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 5 11     2  
17 27 Ynte van Hyum Ferwerd 7 5 12     3  
18 64 Willem Fennema St.Annaparochie 6 5 11     4  
19 28 Feike Velting aduard 5 5 10     5  
20 32 Annelies Veensma Stiens 6 3 9     6  
21 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 4 5 9     7  
22 89 Rindert Boonstra Noardburgum 2 8 10     8  
23 118 Dennie Hollema Kootstertille 3 x 3       1
24 14 Joey v Kammen Opende 4 4 8       2
25 186 Kevin Stegeman Menaldum 2 4 6       3
26 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 2 3 5       4
27 52 Anderea de Vries De Westereen 5 3 8       5
28 62 Jappie Renkema Ureterp 2 3 5       6
29 358 Tjeerd Postma Kootstertille 3 4 7       7
30 90 Siske Benedictus Noardburgum 4 x 4       8
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B    
1 7 Frank Hamming De Groeve 9 9 18 1      
2 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 8 8 16 2      
3 70 Klaas v/d Wal Assen 7 7 14 3      
4 50 Richard Ijbema Opende 7 9 16 4      
5 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 7 16 5      
6 22 Jan de Jong Surhuisterveen 8 6 14 6 1    
7 18 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 6 8 14 7      
8 37 Olav den Engelsman De Westereen 6 5 11 7 2    
9 32 Marco Veensma Stiens x 6 6   3    
10 69 Brugt Vorenholt Roden 5 4 9   4    
11 36 Roelof Postma Kollumerzwaag 4 5 9   5    
12 10 Bertus de Wit Gorredijk x 4 4   6    
13 42 Wilco Elzinga Opende 5 3 8   7    
14 88 Dave Bos Oudehorne 4 afg 4   8