GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 





Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                         
    Toppers in de dop          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e totaal A B
1 16 Angela Lageman Zuidbroek 9 9 18 1  
2 5 Remco Koopman Noordwolde 7 9 16 2  
3 14 Sem Ensing Peize 8 8 16 3  
4 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 7 8 15 4  
5 31 Sander Schraa Staphorst 6 7 13 5  
6 71 Delina Kruit Emmer compascum 6 5 11 6 2
7 10 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 6 11 7  
8 2 Youri de Jong Steggerda 4 4 8 8 1
9 42 Gert Homans Wouterwoude 3 3 6   3
10 95 lester buitehuis rouveen 4 5 9   4
11 3 damian boessenkool staphorst 3 2 5   5
12 7 danielle kuipers ruinen 2 2 4   6
                 
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                Klasse: 50 cc                                           
    50cc            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 18 Jarno Terpstra Wergea 9 9 9 27  
2 46 Bridget Portijk Tuk 7 8 7 22  
3 4 Simon van Burgel Loppersum 8 7 6 21  
4 9 Duncan Hoevens Witmarsum 6 2 8 16  
5 12 Lars Hoeksma Jistrum 3 6 5 14  
6 19 Leon Meijerink De Krim 4 5 4 13  
7 42 Chris Andreas Hoogkerk 2 4 3 9  
8 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 1 3 2 6  
9 15 Joyce Elsinga St.Johannesga 5 x 1 6  
                 
    65CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
    A groep   1e 2e tot. A B
1 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 1  
2 18 Rick Grasdijk Froombosch 7 8 15 2  
3 7 Robin de Haan Tzummarum 8 7 15 3  
4 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 9 15 4  
5 97 Patrick Stegeman  Rouveen 5 3 8 5 2
6 58 Tonny Blok Noordwolde 7 6 13 6  
7 25 Jim Andreas Hoogkerk 6 5 11 7  
8 15 Lukas van Burgel Loppersum 8 x 8 8 1
9 95 Maik Stegeman Rouveen 5 4 9   3
10 16 Kyra Wassenaar Opende 4 4 8   4
                 
    Bromfiets            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 67 Jan de Vries Jubbega 9 9 9 27  
2 7 Thijs de Vries Jubbega 6 8 7 21  
3 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 8 x 8 16  
4 22 Anne Bos Harkema 7 7 x 14  
                 
    Veteranen            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 19 Arie van Til Harkema 9 9 9 27  
2 28 Haye Dijkstra Ijlst 8 8 8 24  
3 42 Henk Haantjes Woudsend x 7 x 7  
                 
    85 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e totaal  
1 11 Lazar de Vries Opende 9 9 8 26  
2 14 Bonne v/d Kooi Noardburgum 8 8 9 25  
3 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 5 7 7 19  
4 35 Jasper van Strik Rouveen 7 6 6 19  
5 95 Gert Poolman Rouveen 6 4 5 15  
6 26 Eric Nammensma Menaldum 3 3 4 10  
7 2 Oege de Haan Ureterp 4 5 x 9  
                 
    125 Jeugd            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e totaal A B
1 4 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 1  
2 180 Stef Hamstra Harkema 9 9 18 2  
3 19 Arnee elsinga St Johannesga 8 8 16 3  
4 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 7 7 14 4  
5 22 Anne Bos Harkema 8 8 16 5  
6 27 Ynte van Hyum Ferwerd 6 7 13 6  
7 196 Nicky Blok Noordwolde 7 6 13 7 1
8 16 Michel Bakker langelille 6 5 11 8 2
9 14 Geke Dijkstra Ferwert 4 6 10   3
10 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 3 5 8   4
11 42 Sthan Visser Woudsend 3 4 7   5
12 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 2 3 5   6
13 20 Bas Homans Wouterwoude 5 x 5   7
14 96 Wilco Osinga Marrum 4 4 8   9
15 33 Dennis Stienstra Holwerd 5 x 5   10
                 
    ST 2            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e totaal A B
1 191 emiel nooter nieuw leusen 8 x 8 1 1
2 12 niels horstede staphorst 9 9 18 2  
3 8 jan de jong surhuisterveen 8 7 15 3  
4 161 stefan schraa rouveen 9 8 17 4  
5 19 Evert van Til Harkema 6 7 13 5  
6 4 Ruben Guikema Groningen 7 8 15 6  
7 83 Johan v/d Meulen Suawoude 5 5 10 7 2
8 15 benny v/d kooi noardburgum 7 9 16 8  
9 180 Stef Hamstra Harkema 5 6 11   3
10 45 Klaas jan Terpstra De kiel 6 6 12   4
11 64 Willem Fennema St.Annaparochie 3 5 8   5
12 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 4 4 8   6
13 117 Bert jan Middel Kootstertille 4 4 8   7
                 
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                Klasse: VT                                       
                 
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale
        1e 2e totaal A B
1 33 nicklas brakke staphorst 9 9 18 1  
2 11 Henk Timmerman Staphorst 7 9 16 2  
3 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 9 8 17 3  
4 93 Arjen Osinga Marrum 6 8 14 4  
5 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 8 6 14 5  
6 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 7 6 13 6 1
7 111 Yde Verhaag Damwoude 5 4 9 7 2
8 121 Bertus de Wit Gorredijk 8 7 15 8  
9 12 Danny Cahais  Dokkum 6 7 13   3
10 319 Rienk de Vries Driesum 4 5 9   4
11 3 derrick russcher staphorst 3 5 8   5
12 16 Wiebe de Wit Jubbega 4 4 8   6
13 9 Theun Postma Kollumerzwaag 3 3 6   7
14 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 2 3 5   8
15 318 Meindert de Vries Driesum 5 x 5    
16 17 arend lier staphorst 2 2 4    
                 
    ST 1/ST 3            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series      
        1e 2e 3e tot.  
1 7 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 9 27  
2 4 Peter van Dekken Harkema 8 8 8 24  
3 6 stefan schraa rouveen 7 7 7 21  
4 39 sven van geffen drachten 3 6 6 15  
5 20 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 4 5 5 14  
6 31 Fokke jan de Haan Drogeham 5 4 4 13  
7 19 Olav den Engelsman De Westereen 6 x x 6  
8 29 Marco Dijkstra Ijlst 2 x 3 2