GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2017 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.

 







Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                            
    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 9 Demi Lageman Zuidbroek 9 9 7 25      
2 20 Jeffrey Turksema Tolbert 7 7 6 20      
3 24 Gert Homans Wouterswoude 8 6 5 19      
4 222 Quinten Holt Roden 5 5 8 18      
5 89 Jarno Dijkstra Noardburgum x 8 9 17      
6 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 4 4 14      
7 95 Niek Meijerink De Krim 4 3 2 9      
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 3 2 3 8      
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 2 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 8 26      
2 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 7 7 9 23      
3 46 Bridget Portijk Tuk 8 8 6 22      
4 14 Sem Ensing Peize 6 6 7 19      
5 18 Nynke Sybesma Waskemeer 5 5 4 14      
6 6 Angela Lageman Zuidbroek 4 4 5 13      
7 99 Youri de Jong Steggerda 3 3 3 9      
                     
    65 CC                
    b groep beginners 1e 2e tot. A B    
1 19 Leon Meijerink De Krim 5 x 5 1 1    
2 2 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 18 2      
3 46 Dylan Ottens Hoogkerk 7 7 14 3      
4 99 Randy Drijfhout Ezinge 6 6 12 4      
5 14 Sem Ensing Peize 8 9 17 5      
6 7 Remco Koopman Noordwolde 7 6 13 6      
7 26 Loris Drijfhout Ezinge 5 5 10 7 2    
8 12 Lars Hoeksma Jistrum 8 8 16 8      
9 71 Delina Kruit Emmer compascum 4 4 8   3    
10 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 3 6   4    
11 35 Celine Vorenholt Roden 4 2 6   5    
                     
    65 CC                
    A groep   1e 2e 3e tot.      
1 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 8 9 25      
2 5 Sybe Grouwstra Suwald 9 9 6 24      
3 58 Tonny Blok Noordwolde 7 7 7 21      
4 97 Patrick Stegeman Rouveen 6 4 8 18      
5 18 Jarno Terpstra Wergea 4 6 5 15      
6 95 Maik Stegeman Rouveen 5 5 x 10      
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 17 Elmer de Boer Schraard 7 9 9 25      
2 85 Egbert Schaap Jubbega 9 8 8 25      
3 7 Thijs de Vries Jubbega 8 7 7 22      
4 52 Wietse Henstra Kootstertille x 6 6 12      
5 41 Stefan Bakker Langelille 5 3 4 12      
6 11 Gert v/d Heide Harkema x 5 5 10      
7 16 Wiebe de Wit Jubbega 6 x x 6      
8 88 Pascal Wouters Heerenveen x 4 x 4      
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 32 Annelies Veensma Stiens 9 7 9 25      
2 4 Sylvana Postma Rijs 8 9 8 25      
3 61 Ineke Renkema Ureterp 5 5 7 17      
4 20 Harriet Wemmenhove Boijl 4 4 6 14      
5 52 Anderea de Vries De Westereen 6 8 x 14      
6 90 Siske Benedictus Noardburgum 7 6 x 13      
                     
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot. A B    
1 2 Lazar de Vries Opende 9 8 17 1      
2 35 Jasper van Strik Rouveen 9 9 18 2      
3 52 Willem Henstra Kootstertille 7 7 14 3      
4 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 6 7 13 4      
5 12 Robin de Haan Tzummarum 8 8 16 5      
6 5 Rick Grasdijk Froombosch 6 6 12 6      
7 99 Jan Peet Krol Tytsjerk 5 4 9 7 2    
8 88 Thijs van Hyum Ferwerd x 5 5 8 1    
9 11 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk x 3 3   3    
10 22 Rowan Swama Sappemeer 4 2 6   4    
11 48 Johan Kuiken Dongjum 5 x 5   5    
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B    
1 95 Gert Poolman Rouveen 8 8 16 1      
2 3 Arnee Elsinga St johnnesga 7 7 14 2      
3 14 Joey v. Kammen Opende 9 8 17 3      
4 8 Jeffrey Oppersma Jubbega x 7 7 4 1    
5 20 Bas Homans Wouterwoude 5 6 11 5      
6 9 Rick Douma Opende 9 9 18 6      
7 42 Sthan Visser Woudsend 6 5 11 7      
8 5 Michel Bakker Langelille 6 x 6 8 2    
9 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 3   3   3    
10 26 Eric Nammensma Menaldum 4 4 8   4    
11 186 Melvin Stegeman Menaldum 5 3 8   5    
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series          
        1e 2e 3e tot.      
1 10 Jelle Booi Boelenslaan 8 9 9 26      
2 4 Harry van Dijk Hoogkerk 9 8 8 25      
3 35 Henk Haantjes Woudsend 7 7 7 21      
4 11 Jille Pultrum Harkema 5 6 6 17      
5 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 4 5 15      
6 313 Wico Rooske Peize 4 5 4 13      
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C  
1 14 Kevin de Jong Koudum 9 9 18 1      
2 99 Bert van Roozendaal Steggerda 6 9 15 2      
3 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal 8 9 17 3      
4 18 Wolter de Wit Boyl 7 8 15 4      
5 93 Arjen Osinga Marrum 6 7 13 5 2    
6 27 René Spiekhout Gorredijk 6 9 15 6      
7 7 Erwin Bethlehem Opende 8 8 16 7      
8 67 Jan de Vries Jubbega 5 8 13 8 1    
9 25 Hendrik de Vries Jubbega 9 6 15   3    
10 11 Henk Timmerman Staphorst 7 5 12   4    
11 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 8 7 15   5    
12 96 Wilco Osinga Marrum 4 5 9   6    
13 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 7 6 13   7    
14 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 4 6 10   8    
15 85 Egbert Schaap Jubbega 5 4 9        
16 158 Daan Akkerman Boijl x 7 7     1  
17 15 Lambert Veltman Oldemarkt 2 5 7     2  
18 47 Allard Sijtsinga Marsum 4 x 4     3  
19 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 3 3 6     4  
20 9 Theun Postma Kollumerzwaag 3 4 7     5  
21 65 Dennis ten Hoeve Heerenveen 3 4 7     6  
22 16 Wiebe de Wit Jubbega 5 x 5     7  
23 238 Jesse v/d Zee Gorredijk x x 0        
                     
    ST 2                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C D
1 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 18 1      
2 1 Gerben Hamstra Kootstertille 9 8 17 2      
3 3 Henk Kramer Sondel 5 7 12 3 1    
4 96 Nicky Blok Noordwolde 8 8 16 4      
5 26 Arjan de Jong Steggerda 6 6 12 5 2    
6 9 Wilko Bruining Opende 7 9 16 6      
7 50 Richard Ijbema Opende 9 9 18 7      
8 19 Evert van Til Harkema 8 9 17 8      
9 83 Johan v/d Meulen Suawoude 7 8 15   3    
10 27 Ynte van Hyum Ferwerd 6 7 13   4    
11 115 Jille Hamstra ut é Tille 8 8 16   5    
12 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 5 12   6    
13 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 5 6 11   7    
14 64 Willem Fennema St.Annaparochie 7 5 12   8    
15 20 Stef Hamstra Harkema 8 x 8     1  
16 118 Dennie Hollema Kootstertille 9 x 9     2  
17 99 Ruben Guikema Groningen 4 6 10     3  
18 358 Tjeerd Postma Kootstertille 6 3 9     4  
19 6 Sylvana Postma Rijs 6 5 11     5  
20 62 Jappie Renkema Ureterp 3 5 8     6  
21 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 5 4 9     7  
22 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 5 6 11     8  
23 45 Klaas jan Terpstra De kiel x 7 7       1
24 7 Anne Bos Harkema x 7 7       2
25 32 Annelies Veensma Stiens 4 4 8       3
26 52 Anderea de Vries De Westereen 2 4 6       4
27 90 Siske Benedictus Noardburgum 3 x 3        
28 186 Kevin Stegeman Menaldum x x 0        
29 14 Joey v Kammen Opende x afg 0        
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C  
1 14 Ruben de Jong Koudum 9 9 18 1      
2 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 9 8 17 2      
3 7 Frank Hamming De Groeve 8 6 14 3      
4 18 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 5 7 12 4 1    
5 48 Rienk Roersma Schingen 7 9 16 5      
6 19 Olav den Engelsman De Westereen 7 8 15 6      
7 90 Mark Dijkstra Boer 8 8 16 7      
8 50 Richard Ijbema Opende x 9 9 8 2    
9 11 Christiaan Schoo Sneek 7 3 10   3    
10 31 Fokke jan de Haan Drogeham 4 5 9   4    
11 69 Brugt Vorenholt Roden 6 6 12   5    
12 10 Bertus de Wit Gorredijk 3 5 8   6    
13 79 Rene Brandsma Marsum 6 6 12   7    
14 88 Dave Bos Oudehorne 5 3 8   8    
15 9 Joery de Vries Drachten x 7 7     1  
16 5 Erik Tjarks Wijster x x 0     2  
17 82 Hielke Boorsma Nijland 4 3 7     3  
18 33 Jeroen Huiskes Joure x 4 4     4  
19 29 Marco Dijkstra Ijlst 2 4 6     5