GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 






    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e totaal A B  
1 46 Bridget Portijk Tuk 9 9 18 1    
2 6 Randy Drijfhout Ezinge 6 x 6 2 1  
3 95 Collin Veyer Staphorst 9 8 17 3    
4 16 Angela Lageman Zuidbroek 5 6 11 4    
5 14 Sem Ensing Peize 4 7 11 5    
6 5 Remco Koopman Noordwolde 8 8 16 6    
7 7 Loris Drijfhout Ezinge 7 7 14 7    
8 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 6 9 8    
9 10 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 10 9    
12 35 Celine Vorenholt Roden 1 3 4 10 2  
11 71 Delina Kruit Emmer compascum 2 4 6   3  
14 3 Sander Schraa Staphorst 0 2 2   4  
10 2 Youri de Jong Steggerda 2 4 6   5  
13 42 Gert Homans Wouterwoude 1 3 4   6  
15 34 Kay van Dekken Zwaagwesteinde 0 1 1   7  
                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                Klasse: 50 cc                                             
    50cc              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 18 Jarno Terpstra Wergea 9 9 9 27    
2 9 Duncan Hoevens Witmarsum 8 8 7 23    
3 84 Dave Kooiker staphorst 7 7 8 22    
4 4 Simon van Burgel Loppersum 6 6 6 18    
5 19 Leon Meijerink De Krim 5 5 5 15    
6 42 Chris Andreas Hoogkerk 3 4 4 11    
7 12 Lars Hoeksma Jistrum 4 2 3 9    
8 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 2 3 2 7    
9 3 Nynke Sybesma Waskemeer 1 1 1 3    
                   
    65CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
    A groep   1e 2e totaal A B  
1 5 Sybe Grouwstra Suwald 8 9 17 1    
2 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 8 8 16 2    
3 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 7 14 3    
4 18 Rick Grasdijk Froombosch 6 6 12 4    
5 7 Robin de Haan Tzummarum 7 5 12 5    
6 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 5 3 8 6    
7 25 Jim Andreas Hoogkerk 2 2 4 7 1  
8 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 8    
9 15 Lukas van Burgel Loppersum 6 4 10 9    
10 97 Patrick Stegeman  Rouveen 4 x 4 10 2  
11 58 Tonny Blok Noordwolde 3 x 3   3  
12 10 William Kruit Emmer compascum 5 3 8   4  
13 95 Maik Stegeman Rouveen 4 1 5   5  
14 16 Kyra Wassenaar Opende 1 2 3   6  
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 85 Egbert Schaap Jubbega 9 9 8 26    
2 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 7 9 23    
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 8 6 19    
4 17 Elmer de Boer Schraard 6 6 5 17    
5 67 Jan de Vries Jubbega 8 x 7 15    
6 16 Wiebe de Wit Jubbega 4 5 4 13    
7 7 Thijs de Vries Jubbega x x x 0    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e totaal    
1 1 Harriet Zwiers Koekange 8 9 9 26    
2 2 Jessica Elsinga Wolvega 9 8 8 25    
3 32 Annelies Veensma Stiens 7 7 6 20    
4 61 Ineke Renkema Ureterp 6 4 7 17    
5 52 Anderea de Vries De Westereen 5 5 5 15    
6 17 Anja de Bruin Buitenpost 4 3 4 11    
7 26 Deborah de Jong Oude Pekela 3 2 3 8    
8 15 Siske Benedictus Noardburgum x 6 x 6    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   totaal    
1 11 Lazar de Vries Opende 8 9 17 1    
2 14 Bonne v/d Kooi Noardburgum 9 7 16 2    
3 21 Jordy Vermanen Naarden 3 9 12 3    
4 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 8 17 4    
5 4 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 8 15 5    
6 95 Gert Poolman Rouveen 8 6 14 6    
7 35 Jasper van Strik Rouveen 7 5 12 7    
8 10 Marcel Vlig Lemmer 6 7 13 8    
9 38 Robin Hamminga Tynaarlo 3 x 3 9 2  
10 18 Melvin Stegeman Menaldum 4 6 10 10 1  
11 9 Wesley Wierema Aduard 5 4 9   3  
12 7 michel knap leek 5 4 9   4  
13 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum 4 5 9   5  
14 98 Sander Cramer Tynaarlo x x 0   6  
15 26 Eric Nammensma Menaldum 6 x 6   7  
16 52 Willem Henstra Kootstertille x x 0   8  
                   
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B  
1 7 Rindert Boonstra Noardburgum 9 7 16 1    
2 3 Frank Hamming De Groeve 8 9 17 2    
3 5 Johan vd Meij Ferwert 9 9 18 3    
4 4 Ruben Guikema Groningen 5 8 13 4    
5 36 Peter van Dekken Harkema 4 5 9 5 1  
6 9 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 7 6 13 6    
7 38 Joery de Vries Drachten 8 8 16 7    
8 83 Johan v/d Meulen Suawoude 7 x 7 8 2  
9 27 Ynte van Hyum Ferwerd 3 7 10 9    
10 180 Stef Hamstra Harkema 5 5 10 10    
11 19 Evert van Til Harkema 6 4 10   3  
12 30 Richard Ijbema Opende 4 3 7   4  
13 94 Jörn v/d Velde Opende 3 0 3   5  
14 117 Bert jan Middel Kootstertille 2 4 6   6  
15 118 Dennie Hollema Kootstertille 1 6 7   7  
16 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 2 1 3   8  
17 93 Richard Nammensma Menaldum 6 3 9   9  
18 64 Willem Fennema St.Annaparochie 1 2 3   10  
19 45 Klaas jan Terpstra De kiel x 2 2      
20 62 Jappie Renkema Ureterp x 1 1      
                   
                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                Klasse: VT                                         
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B C
1 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 9 9 18 1    
2 48 Rienk Roersma Schingen 9 9 18 2    
3 33 nicklas brakke staphorst 9 8 17 3    
4 121 Bertus de Wit Gorredijk 8 6 14 4    
5 19 Wilko Bruining Opende 6 7 13 5    
6 11 Henk Timmerman Staphorst 7 8 15 6    
7 14 Kevin de Jong  Koudum 7 5 12 7 1  
8 7 Erwin Bethlehem Opende 4 5 9 8 2  
9 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 7 8 15 9    
10 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 8 6 14 10    
11 5 Erik Hermsen Hoogkerk 5 7 12   3  
12 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 6 3 9   4  
13 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 5 5 10   5  
14 46 Siebren Hoekstra Ureterp 2 4 6   6  
15 96 Nicky Blok Noordwolde 3 2 5   7  
16 34 Jan Anton de Haan Drogeham 1 4 5   8  
17 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 2 3 5   9  
18 12 Danny Cahais  Dokkum 6 4 10   10  
19 111 Yde Verhaag Damwoude 3 x 3     1
20 47 Allard Sijtsinga Marsum 2 1 3     2
21 16 Wiebe de Wit Jubbega 1 1 2     3
22 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag x 3 3     4
23 9 Theun Postma Kollumerzwaag 4 x 4     5
24 85 Egbert Schaap Jubbega afg x 0      
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 45 Bert Dijkstra De Westereen 9 8 17 1    
2 27 Ruurd van Roozendaal Steggerda 8 9 17 2    
3 21 Richard Dol Oldeholtpade 8 9 17 3                                                                                                          
4 14 Ruben de Jong Koudum 9 8 17 4    
5 24 Joery de Vries Drachten 6 7 13 5    
6 19 Olav den Engelsman De Westereen 7 5 12 6    
7 32 Marco Veensma Stiens 3 5 8 7 2  
8 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 5 7 12 8    
9 55 Sietse Boek Wolvega 7 3 10 9 1  
10 69 Brugt Vorenholt Roden 5 6 11 10    
11 26 Kevin Korte Oude Pekela 4 6 10   3  
12 82 Hielke Boorsma Nijland 1 4 5   4  
13 31 Fokke jan de Haan Drogeham 3 2 5   5  
14 20 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 4 1 5   6  
15 29 Marco Dijkstra Ijlst 2 2 4   7  
16 90 Jan Sijbesma Ruinen 2 3 5   8  
17 33 Jeroen Huiskes Joure 6 4 10   9  
18 23 Wilco Elzinga Opende 1 x 1   10