GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 











Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                  
    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 89 Jarno Dijkstra Noardburgum 9 9 9 27    
2 22 Kay Baas Harkema 8 8 8 24    
3 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 7 21    
4 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 6 6 6 18    
5 95 Niek Meijerink De Krim 5 5 5 15    
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 2 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 9 27    
2 14 Sem Ensing Peize 8 8 8 24    
3 46 Bridget Portijk Tuk 7 7 7 21    
4 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 6 6 6 18    
5 99 Youri de Jong Steggerda 5 5 5 15    
6 20 Jeffrey Turksema Tolbert 4 4 4 12    
7 24 Gert Homans Wouterswoude 3 3 3 9    
                   
    65 CC              
    b groep beginners   1e 2e 3e tot.    
21 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 9 27    
                   
    65 CC              
    A groep   1e 2e tot A B C
1 5 Sybe Grouwstra Suwald 9 9 18 1    
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 9 17 2    
3 18 Jarno Terpstra Wergea 6 8 14 3    
4 95 Maik Stegeman Rouveen 9 7 16 4    
5 112 Johannes v/d Heide Surhuizum 7 6 13 5    
6 97 Patrick Stegeman Rouveen 7 5 12 6 2  
7 2 Duncan Hoevens Witmarsum 6 4 10 7 1  
8 26 Loris Drijfhout Ezinge 8 6 14 8    
9 12 Lars Hoeksma Jistrum 4 8 12   3  
10 46 Dylan Ottens Hoogkerk 3 5 8   4  
11 14 Sem Ensing Peize 5 7 12   5  
12 19 Leon Meijerink De Krim 4 3 7   6  
13 99 Randy Drijfhout Ezinge 5 3 8   7  
14 7 Remco Koopman Noordwolde 2 4 6   8  
15 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 3 x 3     1
16 23 Elroy Vlietstra Franeker 2 2 4     2
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 85 Egbert Schaap Jubbega 9 6 8 23    
2 52 Wietse Henstra Kootstertille 8 9 5 22    
3 31 Gerrit de Graaf Kollumerzwaag 6 8 6 20    
4 16 Wiebe de Wit Jubbega 7 5 7 19    
5 7 Thijs de Vries Jubbega x 7 9 16    
6 41 Stefan Bakker Langelille 5 4 4 13    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 6 Sylvana Postma Rijs 9 9 9 27    
2 52 Anderea de Vries De Westereen 8 7 8 23    
3 61 Ineke Renkema Ureterp 7 6 7 20    
4 90 Siske Benedictus Noardburgum x 8 x 8    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B  
1 3 Jelmer de Ree Tjerkgaast 7 9 16 1    
2 2 Lazar de Vries Opende 9 8 17 2    
3 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 8 6 14 3    
4 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 9 18 4    
5 58 Tonny Blok Noordwolde 8 8 16 5    
6 52 Willem Henstra Kootstertille 5 5 10 6 1  
7 12 Robin de Haan Tzummarum 6 7 13 7    
8 11 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 7 6 13 8 2  
9 88 Thijs van Hyum Ferwerd x 7 7   3  
10 99 Jan Peet Krol Tytsjerk 4 4 8   4  
11 26 Elmar Talsma Sondel 6 3 9   5  
12 22 Rowan Swama Sappemeer 5 5 10   6  
13 48 Johan Kuiken Dongjum 4 4 8   7  
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e 3e tot.    
1 95 Gert Poolman Rouveen 9 9 9 27    
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 8 7 23    
3 186 Melvin Stegeman Menaldum 3 7 8 18    
4 14 Joey v. Kammen Opende 7 6 4 17    
5 7 Marcel Vlig Lemmer 5 4 5 14    
6 5 Michel Bakker Langelille 6 x 6 12    
7 42 Sthan Visser Woudsend 2 5 3 10    
8 38 Robin Hamminga Tynaarlo 4 3 2 9    
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series          
        1e 2e 3e tot.    
1 35 Henk Haantjes Woudsend 6 8 9 23    
2 5 Rudie Agricola Luinjeberd 8 7 8 23    
3 10 Jelle Booi Boelenslaan 7 6 7 20    
4 14 Jappie Pijpker Opende 9 9 x 18    
5 313 Wico Rooske Peize 5 5 6 16    
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C
1 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal x 7 7 1 1  
2 14 Kevin de Jong Koudum 8 6 14 2    
3 318 Meindert de Vries Driesum 9 8 17 3    
4 67 Jan de Vries Jubbega 8 5 13 4 2  
5 7 Erwin Bethlehem Opende 7 9 16 5    
6 93 Arjen Osinga Marrum 7 9 16 6    
7 4 Jan Bron Harkema 5 8 13 7    
8 319 Rienk de Vries Driesum 9 7 16 8    
9 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 4 4 8   3  
10 57 Liekele de Bruin Buitenpost 6 x 6   4  
11 238 Jesse v/d Zee Gorredijk 2 6 8   5  
12 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 5 5 10   6  
13 15 Lambert Veltman Oldemarkt 3 4 7   7  
14 27 René Spiekhout Gorredijk 6 x 6   8  
15 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag afg   0      
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 8 17 1    
2 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 18 2    
3 3 Henk Kramer Sondel 8 8 16 3    
4 99 Ruben Guikema Groningen 6 7 13 4 1  
5 20 Stef Hamstra Harkema 8 7 15 5    
6 6 Sylvana Postma Rijs 6 9 15 6    
7 9 Wilko Bruining Opende 7 7 14 7 2  
8 19 Evert van Til Harkema 9 9 18 8    
9 1 Gerben Hamstra Kootstertille 4 7 11   3  
10 7 Anne Bos Harkema 8 6 14   4  
11 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 5 11   5  
12 64 Willem Fennema St.Annaparochie 3 6 9   6  
13 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 7 5 12   7  
14 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 5 4 9   8  
15 83 Johan v/d Meulen Suawoude x 8 8     1
16 27 Ynte van Hyum Ferwerd x 6 6     2
17 96 Nicky Blok Noordwolde 5 x 5     3
18 52 Anderea de Vries De Westereen x 4 4     4
19 11 Gert v/d Heide Harkema 4 x 4     5
20 115 Jille Hamstra ut é Tille 2 5 7     6
21 90 Siske Benedictus Noardburgum 5 4 9     7
22 358 Tjeerd Postma Kootstertille x x 0     8
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B  
1 7 Frank Hamming De Groeve 9 9 18 1    
2 145 Johan Wissema Gorredijk 8 9 17 2    
3 21 Jan de Jong Surhuisterveen 7 7 14 3    
4 50 Richard Ijbema Opende 5 8 13 4    
5 37 Olav den Engelsman De Westereen 6 8 14 5    
6 79 Rene Brandsma Marsum 7 6 13 6    
7 36 Roelof Postma Kollumerzwaag 5 4 9 7 2  
8 31 Fokke jan de Haan Drogeham 6 3 9 8 1  
9 10 Bertus de Wit Gorredijk 4 5 9   3  
10 9 Joery de Vries Drachten afg   0      
                   
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e 3e tot.    
1 83 Johan v/d Meulen Suawoude 9 8 8 25    
2 116 Gerard Bijlsma drogeham 8 6 7 21    
3 31 Fokke jan de Haan drogeham 7 7 6 20    
4 9 Joery de Vries Drachten x 9 9 18    
5 12 freerk nicolai harkema 6 5 5 16    
6 21 Ron de haan harkema 5 4 4 13    
7 80 frank veenstra harkema x x x 0    
8 1 fedde de boer Rottevalle x x x 0    
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
                   
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen            
2 9 yoeri de vries drachten            
3 145 Johan Wissema Gorredijk            
4 116 gerard bijlsma drogeham            
5 7 Frank Hamming De Groeve            
6 89 Rindert Boonstra Noardburgum            
7 21 Jan de Jong Surhuisterveen            
8 83 Johan v/d Meulen Suawoude            
9 31 Fokke jan de Haan Drogeham            
10 318 Meindert de Vries Driesum            
11 14 Kevin de Jong Koudum            
12 99 ruben guikema groningen            
13 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal