GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 







Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                             
    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e 4e tot.    
1 2 Youri de Jong Steggerda 9 9 8 8 34    
2 20 Jeffrey Turksema Tolbert 8 8 7 6 29    
3 24 Gert Homans Wouterwoude 7 7 x 7 21    
4 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 6 6 6 3 21    
5 10 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 5 5 20    
6 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde x x 9 9 18    
7 222 Quinten Holt Roden 4 4 4 4 16    
                     
    65 CC                
    b groep beginners 1e 2e 3e 4e tot    
1 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 8 9 8 8 33    
2 12 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 x 9 9 27    
3 33 maikel turksema Tolberrt 6 8 6 7 27    
4 35 Celine Vorenholt Roden 7 7 7 6 27    
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e 4e tot.    
1 19 olav den engelsman 9 9 9 9 36    
2 85 Wiebe de Wit Jubbega 8 8 8 8 32    
3 17 Elmer de Boer Schraard 7 7 x x 14    
                     
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e 4e tot.    
1 11 Lazar de Vries Opende 9 8 9 9 35    
2 4 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 9 7 8 31    
3 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 7 8 7 30    
4 10 Marcel Vlig Lemmer 6 6 6 6 24    
5 92 rowan swama sappemeer 5 5 x x 10    
                     
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e 3e 4e tot.    
1 180 Stef Hamstra Harkema 9 9 4 9 31    
2 22 Anne Bos Harkema 7 8 8 7 30    
3 14 Joey v. Kammen Opende 6 7 7 6 26    
4 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 8 x 9 8 25    
5 20 Bas Homans Wouterwoude 4 6 5 5 20    
6 101 Timo Koopmans Bitgummolen 5 4 6 4 19    
7 42 Sthan Visser Woudsend x 5 x x 5    
8 16 Michel Bakker langelille afg       0    
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series          
        1e 2e 3e 4e tot.    
1 28 Haye Dijkstra Ijlst 8 8 9 8 33    
2 5 Rudie Agricola Luinjeberd 7 7 8 7 29    
3 42 Henk Haantjes Woudsend 9 9 x 9 27    
4 9 Henk Kramer Sondel afg x x   0    
                     
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e   totaal A B C
1 55 Jurgen de Jong woudsend 4 x 7 11 1 2  
2 48 Rienk Roersma Schingen 9 x 9 18 2 1  
3 18 Wolter de Wit Boyl 8 9 8 25 3    
4 79 Rene Brandsma Marsum 9 8 3 20 4    
5 10 Rienk de Vries Driesum 7 8 8 23 5    
6 14 Kevin de Jong  Koudum 6 9 6 21 6    
7 49 Sybrand Jager oudega 6 7 6 19 7    
8 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 8 7 9 24 8    
9 318 Meindert de Vries Driesum 5 6 3 14   3  
10 96 Nicky Blok Noordwolde 7 3 7 17   4  
11 27 René Spiekhout Gorrdeijk 3 6 x 9   5  
12 16 Wiebe de Wit Jubbega 2 5 4 11   6  
13 50 stefan mast bakhuizen 1 4 5 10   7  
14 69 Willem Osinga Pingjum 4 5 5 14   8  
15 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 1 4 4 9     1
16 66 jan de wit jubbega 3 x 2 5     2
17 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 2 x afg 2     3
18 121 Bertus de Wit Gorredijk 5 dis dis 5     4
                     
    ST 1+2+3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e 3e tot A B C
1 8 Dirk Werkman Hemelum 9 9 9 27 1    
2 10 reinse de jong joure 9 9 8 26 2    
3 14 Ruben de Jong Koudum 8 8 9 25 3    
4 16 thomas put joure 8 8 9 25 4    
5 19 Olav den Engelsman De Westereen 7 5 8 20 5 1  
6 180 Stef Hamstra Harkema 9 7 8 24 6    
7 22 Anne Bos Harkema 6 6 4 16 7 2  
8 5 jessica elsinga wolvega 7 7 7 21 8    
9 45 Klaas jan Terpstra De kiel 6 6 5 17   3  
10 161 dave bos   4 4 7 15   4  
11 69 Brugt Vorenholt Roden 7 6 7 20   5  
12 21 wouter de jong buitenpost 3 5 6 14   6  
13 64 Willem Fennema St.Annaparochie 5 3 6 14   7  
14 129 johannes dupon   5 3 6 14   8  
15 145 Johan Wissema Gorredijk 8 x x 8     1
16 29 Marco Dijkstra Ijlst 3 3 6 12     2
17 46 rene van nieuwenhove noordwolde 3 1 4 8     3
18 358 Tjeerd Postma Kootstertille 2 2 4 8     4
19 62 Jappie Renkema Ureterp 2 3 3 8     5
20 31 Fokke jan de Haan Drogeham 5 4 5 14     6
                     
    Enduro regio                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e 3e 4e tot.    
1 14 ruben de jong koudum 9 9 9 9 36    
2 49 Sybrand Jager oudega 7 7 7 8 29    
3 93 jesse vd zee rijs 8 6 3 7 24    
4 9 henk kramer Sondel 6 3 8 6 23    
5 7 sikke jeeninga hemelum 5 5 6 5 21    
6 11 Tjebbe Hettinga hartwerd x 8 5 4 17    
7 1 jerry kramer balk 3 4 x 3 10    
8 187 mathijs pietersma balk 4 x 4 x 8