GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 5 gasten online.

 






    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 15 Sebastiaan Reitsma Westhoek 9 9 9 27    
2 11 Justine Wagemans Oosterwolde 8 7 8 23    
3 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 7 8 7 22    
4 2 Youri de Jong Steggerda 6 6 6 18    
5 34 Kay van Dekken Zwaagwesteinde 5 4 5 14    
6 10 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 4 3 4 11    
7 20 Jeffrey Turksema Tolbert 3 2 3 8    
8 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 2 5 x 7    
9 24 Gert Homans Wouterwoude 1 1 2 4    
                   
    50cc              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 9 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 9 27    
2 18 Jarno Terpstra Wergea 8 8 7 23    
3 14 Sem Ensing Peize 6 6 6 18    
4 42 Chris Andreas Hoogkerk x 7 8 15    
5 19 Leon Meijerink De Krim 7 4 4 15    
6 12 Lars Hoeksma Jistrum 5 5 3 13    
7 46 Bridget Portijk Tuk 4 3 5 12    
8 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 2 2 2 6    
9 3 Nynke Sybesma Waskemeer 3 1 1 5    
                   
    65CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
    A groep   1e 2e totaal A B  
1 5 Sybe Grouwstra Suwald 8 8 16 1    
2 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 2    
3 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 7 9 16 3    
4 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 7 14 4    
5 18 Rick Grasdijk Froombosch 3 5 8 5 2  
6 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 8 14 6    
7 95 Maik Stegeman Rouveen 5 6 11 7    
8 97 Patrick Stegeman  Rouveen 4 6 10 8 1  
9 58 Tonny Blok Noordwolde 4 4 8   3  
10 10 William Kruit Emmer compascum 5 2 7   4  
11 25 Jim Andreas Hoogkerk x 3 3   5  
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
    65  b groep   1e 2e 3e tot.    
1 7 Remco Koopman Noordwolde 9 8 9 26    
2 14 Sem Ensing Peize 8 9 8 25    
3 12 Fardau de Ree Tjerkgaast 7 7 7 21    
4 33 maikel turksema Tolberrt 5 5 5 15    
5 35 Celine Vorenholt Roden 6 4 4 14    
6 71 Delina Kruit Emmer compascum x 6 6 12    
7 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 4 x x 4    
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 67 Jan de Vries Jubbega 9 9 8 26    
2 15 Lambert Veltman Oldemarkt 8 8 9 25    
3 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 6 7 7 20    
4 85 Egbert Schaap Jubbega 7 6 6 19    
5 7 Thijs de Vries Jubbega 5 x 5 10    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 11 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 9 27    
2 15 Siske Benedictus Noardburgum 7 8 8 23    
3 52 Anderea de Vries De Westereen 8 7 7 22    
4 61 Ineke Renkema Ureterp 6 6 6 18    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B  
1 4 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 9 17 1    
2 11 Lazar de Vries Opende 9 9 18 2    
3 14 Bonne v/d Kooi Noardburgum 5 4 9 3    
4 10 Marcel Vlig Lemmer 6 x 6 4 2  
5 95 Gert Poolman Rouveen 7 8 15 5    
6 21 Jordy Vermanen Naarden x 7 7 6 1  
7 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 6 14 7    
8 26 Eric Nammensma Menaldum 7 5 12 8    
9 118 Rick Grasdijk Froombosch 5 4 9   3  
10 15 jaron gunnink koekange 4 3 7   4  
11 52 Willem Henstra Kootstertille 6 3 9   5  
                   
    125 jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B  
1 30 Richard Ijbema Opende 9 9 18 1    
2 4 Ruben Guikema Groningen 8 8 16 2    
3 180 Stef Hamstra Harkema 7 7 14 3    
4 22 Anne Bos Harkema 6 5 11 4 2  
5 27 Ynte van Hyum Ferwerd 5 6 11 5 1  
6 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 8 9 17 6    
7 101 Timo Koopmans Bitgummolen 7 7 14 7    
8 20 Bas Homans Wouterwoude 6 8 14 8    
9 14 Joey v. Kammen Opende 9 4 13   3  
10 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 3 6 9   4  
11 96 Wilco Osinga Marrum 5 3 8   5  
12 26 Eric Nammensma Menaldum 4 4 8   6  
13 42 Sthan Visser Woudsend 3 3 6   7  
14 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 4 5 9   8  
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 9 Henk Kramer Sondel 9 8 9 26    
2 21 Simon Reitsma Westhoek 8 9 8 25    
3 42 Henk Haantjes Woudsend 7 7 7 21    
4 94 Berend v/d Velde Opende 5 5 5 15    
5 4 Harry van Dijk Hoogkerk 6 x 6 12    
6 5 Rudie Agricola Luinjeberd x 6 4 10    
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B  
1 7 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 18 1    
2 9 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 7 8 15 2    
3 4 Ruben Guikema Groningen 7 7 14 3    
4 3 Frank Hamming De Groeve 9 8 17 4    
5 180 Stef Hamstra Harkema 6 6 12 5 1  
6 19 Evert van Til Harkema 8 7 15 6    
7 38 Joery de Vries Drachten 6 9 15 7    
8 30 Richard Ijbema Opende 8 6 14 8 2  
9 83 Johan v/d Meulen Suawoude 5 5 10   3  
10 94 Jörn v/d Velde Opende 4 4 8   4  
11 93 Richard Nammensma Menaldum 4 5 9   5  
12 358 Tjeerd Postma Kootstertille 2 3 5   6  
13 62 Jappie Renkema Ureterp 2 3 5   7  
14 45 Klaas jan Terpstra De kiel 5 4 9   8  
15 64 Willem Fennema St.Annaparochie 3 2 5      
16 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 3 2 5      
                   
                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                Klasse: VT                                         
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B C
1 79 Rene Brandsma Marsum 8 9 17 1    
2 5 Erik Hermsen Hoogkerk 9 9 18 2    
3 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 9 8 17 3    
4 14 Kevin de Jong  Koudum 7 6 13 4 1  
5 48 Rienk Roersma Schingen x 9 9 5 2  
6 96 Nicky Blok Noordwolde 7 7 14 6    
7 93 Arjen Osinga Marrum 6 8 14 7    
8 42 Albert v/d Meer Hoornsterzwaag 8 7 15 8    
9 121 Bertus de Wit Gorredijk 5 4 9   3  
10 19 Wilko Bruining Opende 5 8 13   4  
11 11 Henk Timmerman Staphorst 7 6 13   5  
12 27 René Spiekhout Gorrdeijk 3 6 9   6  
13 7 Erwin Bethlehem Opende 6 5 11   7  
14 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 4 5 9   8  
15 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 4 4 8     1
16 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 5 3 8     2
17 9 Theun Postma Kollumerzwaag 3 2 5     3
18 16 Wiebe de Wit Jubbega 4 3 7 afgem   4
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series        
        1e 2e 3e Tot.    
1 14 Ruben de Jong Koudum 9 9 9 27    
2 17 Richard Dol Oldeholtpade 8 8 8 24    
3 19 Olav den Engelsman De Westereen 6 7 5 18                                                                                                          
4 55 Sietse Boek Wolvega 5 5 7 17    
5 2 Erik Tjarks Wijster 4 6 6 16    
6 31 Fokke jan de Haan Drogeham 7 4 4 15    
7 46 Rene van Nieuwenhove Noordwolde 2 3 3 8    
8 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 3 x afg 3    
                   
    Regioklasse              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series        
        1e 2e 3e Tot.    
1 66 dennis mulder meppel 9 9 9 27    
2 103 julian dragt nijeveen 8 8 8 24    
3 111 chris mulder meppel 7 7 7 21    
4 71 patrick mulder koekange 4 5 6 15    
5 11 roelof mulder koekange 6 x 5 11    
6 23 renessa holterman meppel 3 4 4 11    
7 76 jurrien louwes peize 5 6 x 11