GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 





Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                       
               
    65CC          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e tot. A
1 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 1
2 5 Sybe Grouwstra Suwald   9 9 2
3 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 6 8 14 3
4 7 Robin de Haan Tzummarum 8 8 16 4
5 18 Rick Grasdijk Froombosch 7 7 14 5
6 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 7 5 12 6
7 58 Tonny Blok Noordwolde 5 4 9 7
8 15 Lukas van Burgel Loppersum 6 6 12 8
9 95 Maik Stegeman Rouveen 5 4 9 9
10 16 Kyra Wassenaar Opende 4 3 7  
11 25 Jim Andreas Hoogkerk 2 3 5  
12 97 Patrick Stegeman  Rouveen 3 2 5  
13 46 Dylan Arends Hoogkerk 1   1  
14 12 Johannes vd Heide Surhuizum afg   0  
               
    Bromfiets          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot.
1 67 Jan de Vries Jubbega 8 9 9 26
2 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 9 8 8 25
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 7 7 7 21
4 39 Tjalling Kinderman Twijzelerheide 6 6 6 18
5 7 Thijs de Vries Jubbega 5 5 5 15
6 11 Fokke Haveman Noordburgum       0
7 61 sander talsma noordburgum       0
8 85 Egbert Schaap Jubbega afg     0
               
    Dames          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot.
1 2 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 9 27
2 15 Siske Benedictus Noardburgum 7 7 8 22
3 32 Annelies Veensma Stiens 8 8 6 22
4 52 Anderea de Vries De Westereen 6 6 7 19
5 26 Deborah de Jong Oude Pekela 4 4 5 13
6 61 Ineke Renkema Ureterp 5 5 x 10
               
    85 CC          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot.
1 14 Bonne v/d Kooi Noardburgum 8 9 9 26
2 11 Lazar de Vries Opende 9 8 8 25
3 95 Gert Poolman Rouveen 7 6 7 20
4 4 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 7 6 17
5 10 Marcel Vlig Lemmer 6 3 5 14
6 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 2 5 4 11
7 26 Eric Nammensma Menaldum 3 4 3 10
8 35 Jasper van Strik Rouveen 5 x x 5
9 88 Thijs van Hyum Ferwerd 0 x 2 2
10 18 Melvin Stegeman Menaldum 1 x x 1
               
    125 Jeugd          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches    
        1e 2e totaal A
1 35 Auke de graaf Kollumerzwaag 8 8 16 1
2 4 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 2
3 8 Remon Meeters Hoogkerk 9 9 18 3
4 180 Stef Hamstra Harkema 8 7 15 4
5 19 arnee Elsinga st johnnesga 7 8 15 5
6 115 Jille Hamstra ut é Tille 6 6 12 6
7 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 5 5 10 7
8 6 Kevin Stegeman Menaldum 1 7 8 8
9 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 4 6 10 9
10 22 Anne Bos Harkema 5 4 9 10
11 26 Eric Nammensma Menaldum 2 5 7  
12 16 Michel Bakker langelille 6 1 7  
13 30 Richard Ijbema Opende 7 x 7  
14 20 Bas Homans Wouterwoude 3 3 6  
15 42 Sthan Visser Woudsend 4 2 6  
16 101 Timo Koopmans Bitgummolen 1 4 5  
17 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 0 3 3  
18 96 Wilco Osinga Marrum 3 x 3  
19 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 2 x 2  
20 111 fedde de boer rottevalle 0 0 0  
               
    Veteranen          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot.
1 19 Arie van Til Harkema 8 x 8 1
2 9 Henk Kramer Sondel 9 9 18 2
3 5 Rudie Agricola Luinjeberd 9 7 16 3
4 7 Fedde de Jong Oudehaske 5 6 11 4
5 6 Dirk Stegeman menaam 5 5 10 5
6 21 Simon Reitsma Westhoek 7 8 15 6
7 94 Berend v/d Velde Opende 7 2 9 7
8 10 Jelle Booi Boelenslaan 8 6 14  
9 23 Johan v/d Woude Boelenslaan 4 4 8  
10 40 Edy Put Joure 6 afg 6  
11 32 Bonne v/d Kooi Noardburgum 4   4  
12 28 Haye Dijkstra Ijlst 3   3  
13 42 Henk Haantjes Woudsend afg   0  
               
    ST 2          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches    
        1e 2e totaal A
1 3 Frank Hamming De Groeve 9 9 18 1
2 7 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 18 2
3 115 Gerben Hamstra Kootstertille 7 6 13 3
4 4 Ruben Guikema Groningen 8 7 15 4
5 19 Evert van Til Harkema 7 9 16 5
6 180 Stef Hamstra Harkema 6 8 14 6
7 35 Auke de graaf Kollumerzwaag 8 8 16 7
8 45 Klaas jan Terpstra De kiel 3 7 10 8
9 62 Jappie Renkema Ureterp 4 6 10 9
10 8 Remon Meeters Hoogkerk 5 8 13  
11 15 Siske Benedictus Noardburgum 5 5 10  
12 83 Johan v/d Meulen Suawoude 2 7 9  
13 x Jille Hamstra ut é Tille 4 5 9  
14 94 Jörn v/d Velde Opende 5 3 8  
15 117 Bert jan Middel Kootstertille 1 6 7  
16 37 Danny Joe Feenstra Kootstertille 3 4 7  
17 118 Dennie Hollema Kootstertille 3 3 6  
18 46 Machiel Mulder Augustinusga 4 2 6  
19 32 Benny v/d kooi Noardburgum 6 x 6  
20 30 Richard Ijbema Opende   4 4  
21 64 Willem Fennema St.Annaparochie 2 2 4  
22 29 Johannes Dupon Twijzel     0  
23 38 Joery de Vries Drachten     0  
               
    VT          
               
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale
        1e 2e tot. A
1 48 Rienk Roersma Schingen 9 9 18 1
2 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 6 9 15 2
3 199 Aart Terpstra menaldum 6 9 15 3
4 86 Hendrik de Vries Jubbega 7 9 16 4
5 96 Nicky Blok Noordwolde 8 7 15 5
6 19 Wilko Bruining Opende 8 7 15 6
7 91 Yge Jan Venema Eestrum 7 7 14 7
8 52 jappie de vries  de westreen 9 8 17 8
9 15 Wolter de Wit Boijl 6 8 14 9
10 79 Rene Brandsma Marsum 8 8 16 10
11 14 Kevin de Jong  Koudum 9 3 12  
12 12 Danny Cahais  Dokkum 7 4 11  
13 2 Bram Visser De Falom 4 6 10  
14 318 Meindert de Vries Driesum 5 5 10  
15 46 Siebren Hoekstra Ureterp 6 4 10  
16 111 Yde Verhaag Damwoude 4 5 9  
17 119 oane de boer Hoornsterzwaag 4 5 9  
18 7 Erwin Bethlehem Opende 5 4 9  
19 319 Rienk de Vries Driesum 2 6 8  
20 42 Albert v/d Meer Hoornsterzwaag x 7 7  
21 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 1 6 7  
22 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 5 2 7  
23 47 Allard Sijtsinga Marsum 3 3 6  
24 93 Arjen Osinga Marrum x 5 5  
25 9 Theun Postma Kollumerzwaag 2 3 5  
26 16 Wiebe de Wit Jubbega 1 3 4  
27 34 Jan Anton de Haan Drogeham 2 2 4  
28 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 3 1 4  
29 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 4 x 4  
30 8 Lykele ter Schuur Oudehorne x x 0  
31 27 René Spiekhout Gorrdeijk x x 0  
32 85 Egbert Schaap Jubbega x x 0  
33 121 Bertus de Wit Gorredijk     0  
               
    ST 1/ST 3          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series    
        1e 2e tot. A
1 28 Hylke de Graaf Kollumerzwaag 9 7 16 1
2 22 Wybe Valkema Joure 8 9 17 2
3 14 Ruben de Jong Koudum 7 8 15 3
4 45 Bert Dijkstra De Westereen 9 9 18 4
5 48 Mark Dijkstra Boer 4 6 10 5
6 19 Olav den Engelsman De Westereen 6 6 12 6
7 9 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 6 7 13 7
8 66 Hans Veenstra Twijzelerheide 8 8 16 8
9 23 Wilco Elzinga Opende 5 4 9 9
10 4 Peter van Dekken Harkema 7 5 12 10
11 33 Jeroen Huiskes Joure 3 5 8  
12 31 Fokke jan de Haan Drogeham 4 4 8  
13 32 Marco Veensma Stiens 5 3 8  
14 26 Kevin Korte Oude Pekela 2 3 5  
15 20 Stefan Damhuis Steenwijkerwold x 2 2  
16 29 Marco Dijkstra Ijlst x x 0  
17 39 Sven van Geffen Drachten x x 0  
18 7 Rindert Boonstra Noardburgum x   0  
19 24 Joery de Vries Drachten     0