GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 












    Toppers in de dop                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 9 Demi Lageman Zuidbroek 9 9 9 27      
2 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 4 8 20      
3 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 7 7 20      
4 95 Niek Meijerink De Krim 5 5 6 16      
5 42 Nick Versluis Noordwolde 4 6 5 15      
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 8 afg 15      
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 46 Bridget Portijk Tuk 9 6 9 24      
2 2 Duncan Hoevens Witmarsum 8 8 8 24      
3 6 Angela Lageman Zuidbroek 7 9 6 22      
4 14 Sem Ensing Peize 6 5 7 18      
5 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 7 5 17      
6 99 Youri de Jong Steggerda 4 4 4 12      
                     
    65 CC                
    b groep beginners   1e 2e 3e tot.      
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 9 9 27      
2 35 Celine Vorenholt Roden 8 8 7 23      
3 71 Delina Kruit Emmer compascum 7 7 8 22      
4 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 6 6 6 18      
                     
                     
    65 CC                
    A groep   1e 2e tot A B    
1 95 Maik Stegeman Rouveen 8 8 16 1      
2 18 Jarno Terpstra Wergea 7 6 13 2      
3 97 Patrick Stegeman Rouveen 7 8 15 3      
4 14 Sem Ensing Peize 5 7 12 4 1    
5 2 Duncan Hoevens Witmarsum 8 6 14 5      
6 7 Remco Koopman Noordwolde 4 4 8 6 2    
7 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 9 18 7      
8 5 Sybe Grouwstra Suwald 9 9 18 8      
9 12 Lars Hoeksma Jistrum 6 5 11   3    
10 26 Loris Drijfhout Ezinge 5 7 12   4    
11 99 Randy Drijfhout Ezinge 3 3 6   5    
12 19 Leon Meijerink De Krim 6 5 11   6    
13 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 4 4 8   7    
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 15 Lambert Veldman Oldemarkt 7 9 9 25      
2 85 Egbert Schaap Jubbega 9 8 8 25      
3 7 Thijs de Vries Jubbega 8 7 7 22      
4 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 5 6 6 17      
5 41 Stefan Bakker Langelille 4 4 5 13      
6 16 Wiebe de Wit Jubbega 6 5 x 11      
7 31 Gerrit de Graaf kollumerzwaag x afg   0      
8 301 Brian de Graaf kollumerzwaag x afg   0      
                     
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot. A B    
1 3 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 5 13 1 1    
1 3 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 9 17 1      
2 2 Lazar de Vries Opende 9 8 17 2      
3 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 5 3 8 3 1    
4 58 Tonny Blok Noordwolde 7 8 15 4      
5 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 5 14 5      
6 12 Robin de Haan Tzummarum 5 6 11 6 2    
7 52 Willem Henstra Kootstertille 7 6 13 7      
8 24 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 7 13 8      
9 26 Elmar Talsma Sondel 4 3 7   3    
10 48 Johan Kuiken Dongjum 4 4 8   4    
11 90 Danielle Kuipers Ruinen 3 2 5   5    
12 22 Rowan Swama Sappemeer x 2 2   6    
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches            
        1e 2e 3e tot.      
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 9 8 26      
2 95 Gert Poolman Rouveen 8 8 9 25      
3 5 Michel Bakker Langelille 7 7 7 21      
4 14 Joey v. Kammen Opende 6 6 6 18      
5 7 Marcel Vlig Lemmer 4 5 5 14      
6 42 Sthan Visser Woudsend 5 4 3 12      
7 186 Melvin Stegeman Menaldum 3 3 4 10      
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series            
        1e 2e 3e tot.      
1 28 Haye Dijkstra Ijlst 9 9 9 27      
2 14 Jappie Pijpker Opende 8 8 8 24      
3 35 Henk Haantjes Woudsend 7 7 7 21      
4 5 Rudie Agricola Luinjeberd x 6 6 12      
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches            
        1e 2e tot A B    
1 93 Arjen Osinga Marrum 7 9 16 1      
2 319 Rienk de Vries Driesum 6 7 13 2      
3 14 Kevin de Jong Koudum 7 8 15 3      
4 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal 8 8 16 4      
5 96 Wilco Osinga Marrum 6 6 12 5      
6 320 Cor Zeilinga Moddergat 8 4 12 6 2    
7 7 Erwin Bethlehem Opende 9 x 9 7 1    
8 318 Meindert de Vries Driesum 9 9 18 8      
9 307 Sander Wiechers Roden 5 5 10   3    
10 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 2 7   4    
11 19 Jeffrey Smit Drachten 3 7 10   5    
12 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 4 3 7   6    
13 30 Koen Post Opende x x 0   7    
14 65 Dennis ten Hoeve Heerenveen x 6 6   8    
15 238 Jesse v/d Zee Gorredijk x x 0        
                     
    ST 2                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches            
        1e 2e tot A B C D
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 5 9 14 1 1    
2 15 Mark Helmhout Westereen 9 9 18 2      
3 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 8 17 3      
4 42 Richard Dol Oldeholtpade 9 7 16 4      
5 7 Anne Bos Harkema 9 7 16 5      
6 96 Nicky Blok Noordwolde 8 7 15 6      
7 9 Wilko Bruining Opende 6 8 14 7 2    
8 19 Evert van Til Harkema 8 9 17 8      
9 51 Michel Bakker   7 6 13   3    
10 115 Jille Hamstra ut é Tille 6 6 12   4    
11 64 Willem Fennema St.Annaparochie 7 7 14   5    
12 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 4 12   6    
13 58 Benno van Halen Assen 6 6 12   7    
14 211 Mark Sikkema Assen 5 8 13   8    
15 83 Johan v/d Meulen Suwald 7 x 7     1  
16 181 Aaron Schokker de Blesse 8 3 11     2  
17 3 Henk Kramer Sondel 5 6 11     3  
18 358 Tjeerd Postma Kootstertille 4 5 9     4  
19 11 Gert v/d Heide Harkema 4 5 9     5  
20 52 Andrea de Vries   5 5 10     6  
21 62 Jappie Renkema Ureterp 2 4 6     7  
22 90 Siske Benedictus Noardburgum 4 4 8     8  
23 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 3 3 6       1
24 24 Marco Hofman Nunspeet 3   3       2
25 161 Ineke Renkema   3 2 5       3
26 98 Sander Cramer Tynaarlo 2 4 6       4
27 6 Sylvana Postma Rijs x x 0       5
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches            
        1e 2e tot A B    
1 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 8 9 17 1      
2 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 7 16 2      
3 21 Jan de Jong Surhuisterveen 6 9 15 3      
4 50 Richard Ijbema Opende 8 6 14 4      
5 70 Klaas v/d Wal Assen 9 8 17 5      
6 37 Olav den Engelsman De Westereen 4 7 11 6 1    
7 42 Richard Dol Oldeholtpade 7 8 15 7      
8 18 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 7 x 7 8 2    
9 2 Stef Hamstra Harkema 5 6 11   3    
10 181 Aron Schokker de Blesse 5 5 10   4    
11 32 Marco Veensma Stiens 2 4 6   5    
12 24 Annelies Veensma Stiens 3 5 8   6    
13 29 Marco Dijkstra Ijlst 6 3 9   7    
14 36 Roelof Postma Kollumerzwaag 3 3 6   8    
15 69 Brugt Vorenholt Roden 4 afg 4        
16 84 Sven van Geffen drachten x x 0 afg