GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 





    Toppers              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e totaal A B  
1 11 Justine Wagemans Oosterwolde 8 5 13 1 1  
2 14 Sem Ensing Peize 8 9 17 2    
3 7 Loris Drijfhout Ezinge 9 7 16 3    
4 6 Randy Drijfhout Ezinge 9 8 17 4    
5 5 Remco Koopman Noordwolde 7 6 13 5 2  
6 46 Bridget Portijk Tuk 7 9 16 6    
7 16 Angela Lageman Zuidbroek 6 8 14 7    
8 15 Sebastiaan Reitsma Westhoek 6 7 13 8    
9 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 5 4 9   3  
10 35 Celine Vorenholt Roden 4 6 10   4  
11 20 Patrick Kramer Haulerwijk 5 3 8   5  
12 42 Gert Homans Wouterwoude 3 2 5   6  
13 10 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 2 5 7   7  
14 71 Delina Kruit Emmer compascum 4 1 5   8  
15 2 Youri de Jong Steggerda 3 0 3   9  
16 34 Kay van Dekken Zwaagwesteinde 1 4 5   10  
17 69 Marc de Boer Surhuisterveen afg   0      
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e totaal A B  
1 2 Jurgen Kramer Haulerwijk 9 9 18 1    
2 18 Jarno Terpstra Wergea 7 9 16 2    
3 4 Simon van Burgel Loppersum 8 8 16 3    
4 9 Duncan Hoevens Witmarsum 8 8 16 4    
5 42 Chris Andreas Hoogkerk 9 7 16 5    
6 19 Leon Meijerink De Krim 7 7 14 6    
7 15 Joyce Elsinga St Johannesga 5 5 10 7 1  
8 22 Ilian v/d Linde Boelenslaan 6 6 12 8 2  
9 12 Lars Hoeksma Jistrum 6 6 12   3  
10 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 5 5 10   4  
11 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 4 4 8   5  
12 3 Nynke Sybesma Waskemeer 3 3 6   6  
                   
    65CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e totaal A B  
1 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 1    
2 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 8 8 16 2    
3 5 Sybe Grouwstra Suwald 9 9 18 3    
4 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 8 15 4    
5 18 Rick Grasdijk Froombosch 5 6 11 5 2  
6 7 Robin de Haan Tzummarum 7 6 13 6 1  
7 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 7 13 7    
8 15 Lukas van Burgel Loppersum 6 7 13 8    
9 95 Maik Stegeman Rouveen 5 5 10   3  
10 10 William Kruit Emmer compascum 8 5 13   4  
11 25 Jim Andreas Hoogkerk x 4 4   5  
12 58 Tonny Blok Noordwolde 3 3 6   6  
13 11 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 4 4 8   7  
14 97 Patrick Stegeman Rouveen 4 x 4   8  
15 46 Dylan Arends Hoogkerk     0      
                   
    85CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 14 Bonne v/d Kooi Noardburgum x 9 9 1 1  
2 11 Lazar de Vries Opende 9 9 18 2    
3 4 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 8 16 3    
4 21 Jordy Vermanen Naarden 9 8 17 4    
5 35 Jasper van Strik Rouveen 7 7 14 5    
6 52 Willem Henstra Kootstertille 6 5 11 6 2  
7 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum 6 6 12 7    
8 95 Gert Poolman Rouveen 8 7 15 8    
9 10 Marcel Vlig Lemmer 4 3 7   3  
10 26 Eric Nammensma Menaldum x 6 6   4  
11 18 Melvin Stegeman Menaldum 3 4 7   5  
12 38 Robin Hamminga Tynaarlo 5 5 10   6  
13 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast x x 0   7  
14 9 Wesley Wierema Aduard 7 4 11   8  
15 98 Sander Cramer Tynaarlo x 3 3   9  
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e      
1 67 Jan de Vries Jubbega 9 9 9 27    
2 85 Egbert Schaap Jubbega 8 8 8 24    
3 17 Elmer de Boer Schraard 3 7 7 17    
4 7 Thijs de Vries Jubbega 4 5 6 15    
5 16 Wiebe de Wit Jubbega 5 4 5 14    
6 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 6 afg 13    
7 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 x afg 6    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e 3e totaal    
1 1 Harriet Zwiers Koekange 9 9 9 27    
2 2 Jessica Elsinga Wolvega 7 8 8 23    
3 52 Anderea de Vries De Westereen 8 4 7 19    
4 61 Ineke Renkema Ureterp 6 7 4 17    
5 15 Siske Benedictus Noardburgum 5 6 5 16    
6 32 Annelies Veensma Stiens 4 5 6 15    
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 9 Henk Kramer Sondel 9 9 18 1    
2 21 Simon Reitsma Westhoek 7 6 13 2 1  
3 80 Roel de Vries Wolvega 7 7 14 3    
4 5 Rudie Agricola Luinjeberd 8 8 16 4    
5 42 Henk Haantjes Woudsend 6 5 11 5 2  
6 28 Haye Dijkstra Ijlst 6 9 15 6    
7 83 Halbe v/d Meulen Suawoude 9 7 16 7    
8 22 Ruurd de Vries Opende 8 8 16 8    
9 10 Jelle Booi Boelenslaan 5 6 11   3  
10 23 Johan v/d Woude Boelenslaan 5 5 10   4  
11 4 Harry van Dijk Hoogkerk 4 4 8   5  
12 36 Klaas Veensma Stiens 3 4 7   6  
13 94 Berend v/d Velde Opende 4 3 7   7  
14 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold 3 x 3   8  
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B C
1 7 Rindert Boonstra Noardburgum 9 8 17 1    
2 3 Frank Hamming De Groeve 7 8 15 2    
3 1 Mark Helmhout De Westereen 8 9 17 3    
4 15 Andries Fabriek Jubbega 9 9 18 4    
5 5 Johan vd Meij Ferwert 9 7 16 5    
6 19 Evert van Til Harkema 6 9 15 6    
7 30 Richard Ijbema Opende 6 6 12 7 2  
8 4 Ruben Guikema Groningen 5 7 12 8 1  
9 36 Peter van Dekken Harkema 4 8 12   3  
10 93 Richard Nammensma Menaldum 7 5 12   4  
11 83 Johan v/d Meulen Suawoude 7 6 13   5  
12 180 Stef Hamstra Harkema 8 5 13   6  
13 37 Danny Joe Feenstra Kootstertille 5 7 12   7  
14 9 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 8 5 13   8  
15 94 Jörn v/d Velde Opende 6 x 6     1
16 62 Jappie Renkema Ureterp 4 4 8     2
17 117 Bert jan Middel Kootstertille 4 4 8     3
18 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold x 4 4     4
19 358 Tjeerd Postma Kootstertille x 3 3     5
20 64 Willem Fennema St.Annaparochie 3 3 6     6
21 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 3 3 6     7
22 118 Dennie Hollema Kootstertille 5 6 11     8
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B C
1 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 9 9 18 1    
2 121 Bertus de Wit Gorredijk 8 9 17 2    
3 79 Rene Brandsma Marsum 9 8 17 3    
4 86 Hendrik de Vries Jubbega 6 5 11 4 1  
5 5 Erik Hermsen Hoogkerk 9 9 18 5    
6 42 Albert v/d Meer Hoornsterzwaag 8 6 14 6 2  
7 14 Kevin de Jong Koudum 6 8 14 7    
8 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 8 7 15 8    
9 11 Henk Timmerman Staphorst x 8 8   3  
10 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 7 5 12   4  
11 9 Theun Postma Kollumerzwaag 3 6 9   5  
12 2 Bram Visser De Falom 5 4 9   6  
13 46 Siebren Hoekstra Ureterp 4 7 11   7  
14 19 Wilko Bruining Opende 7 7 14   8  
15 93 Arjen Osinga Marrum 5 x 5     1
16 96 Nicky Blok Noordwolde 7 x 7     2
17 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag x 6 6     3
18 27 René Spiekhout Gorrdeijk 4 x 4     4
19 31 Paul Heida Jubbega 6 x 6     5
20 47 Allard Sijtsinga Marsum x 5 5     6
21 34 Jan Anton de Haan Drogeham 3 5 8     7
22 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag x x 0     8
23 16 Wiebe de Wit Jubbega 4 x 4     9