GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2017 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 






Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                          
    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e totaal A B  
1 51 Leon  Meijerink De Krim 5 5 10 1 1  
2 12 Loris Drijfhout Ezinge 8 9 17 2    
3 222 Johannes v/d Heide Surhuzum 9 9 18 3    
4 24 Fabian Dootjes Tolbert 6 7 13 4    
5 111 Randy Drijfhout Ezinge 6 7 13 5    
6 33 Justine Wagemans Waskemeer 8 4 12 6    
7 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 9 8 17 7    
8 46 Bridget Portijk Tuk 7 6 13 8    
9 14 Delina Kruit Emmer compascum 5 5 10 9 2  
10 31 Angela Lageman Zuidbroek 7 8 15 10    
11 7 Remco Koopman Noordwolde 4 6 10   3  
12 5 Sebastiaan Reitsma Westhoek 4 4 8   4  
13 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 3 6   5  
14 35 Celine Vorenholt Roden 2 2 4   6  
15 13 Kimberly Buis Steenwijkerwold 3 3 6   7  
16 4 Patrick Kramer Haulerwijk 2 2 4   8  
17 17 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 1 1 2   9  
                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: 50 cc                                            
    50cc              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e totaal A B  
1 6 Lukas van Burgel Loppersum 9 9 18 1    
2 19 Duncan Hoevens Witmarsum 8 8 16 2    
3 95 Maik Stegeman Rouveen 9 7 16 3    
4 71 Jarno Terpstra Wergea 8 7 15 4    
5 97 Patrick Stegeman Rouveen 6 5 11 5    
6 4 Jurgen Kramer Haulerwijk 5 6 11 6    
7 10 Kyra Wassenaar Opende 7 6 13 7    
8 42 Chris Andreas Hoogkerk 4 4 8 8 1  
9 22 Ilian v/d Linde Boelenslaan 4 3 7 9 2  
10 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 3 5 8 10    
11 16 Nynke Sijbesma Waskemeer 2 2 4   3  
12 15 Simon van Burgel Loppersum 3 2 5   4  
                   
    65 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
    A groep   1e 2e totaal A B C
1 23 Oege de Haan Ureterp 8 9 17 1    
2 2 Bonne v/d Kooi Noardburgum 9 9 18 2    
3 20 Jelke Baarda st Nicolaasga 5 6 11 3 2  
4 5 Jordy Vermanen Naarden 8 8 16 4    
5 16 Sybe Grouwstra Suwald 7 7 14 5    
6 6 Lazar de Vries Opende 9 9 18 6    
7 15 Robin de Haan Tzummarum 6 5 11 7 1  
8 116 Lukas van burgel Loppersum 7 7 14 8    
9 55 Rick Grasdijk Froombosch 7 6 13 9    
10 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 6 8 14 10    
11 35 Jasper van Strik Rouveen 3 5 8   3  
12 7 William Kruit Emmer compascum 8 5 13   4  
13 46 Dylan Arends Hoogkerk 5 3 8   5  
14 111 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 3 2 5   6  
15 62 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 4 10   7  
16 19 Christian Wagemans Waskemeer 3 4 7   8  
17 12 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 2 3 5   9  
18 25 Jim Andreas Groningen 4 4 8   10  
19 18 Jimmy Tuinstra Tzummarum x x 0     1
20 22 Meghan Bijl Oudehaske 2 2 4     2
21 8 Piet Hogendorp Eastermar 4 1 5     3
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e      
1 15 Lambert Veltman Paasloo 9 9 8 26    
2 67 Jan de Vries Jubbega 7 7 9 23    
3 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 8 8 7 23    
4 75 jan v/d bij zwagerbosch 4 6 5 15    
5 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 3 5 6 14    
6 6 Wiebe de Wit Jubbega 5 4 4 13    
7 23 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 6 x 3 9    
8 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 2 3 2 7    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e 3e totaal    
1 11 Jessica Elsinga Wolvega 8 9 9 26    
2 16 Sylvana Postma Rijs 7 8 8 23    
3 7 Pricilla Wolgen Ter Apel 9 7 7 23    
4 10 Anderea de Vries De Westereen 4 6 6 16    
5 6 Siske Benedictus Noardburgum 6 5 5 16    
6 5 Annelies Veensma Stiens 5 3 4 12    
7 61 Ineke Renkema Ureterp 3 4 3 10    
8 27 Anja de Bruin Buitenpost 2 2 2 6    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e   totaal    
1 1 Romano Hummel Hoogkerk 8 9 8 25    
2 2 Joey v. Kammen Opende 9 7 6 22    
3 19 Arnee Elsinga St Johannesga 5 8 7 20    
4 12 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 6 5 17    
5 6 Anne Bos Harkema 7 x 9 16    
6 22 Jelmer de ree Tjerkgaast 4 4 3 11    
7 5 Jordy Vermanen Naarden x 5 4 9    
8 26 Eric Nammensma Menaldum 3 2 2 7    
9 9 Marcel Vlig Lemmer x 3 1 4    
10 18 Melvin Stegeman Menaldum 2 1 0 3    
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 9 9 18 1    
2 411 Remon Meeters Hoogkerk 8 9 17 2    
3 12 Richard Ijbema Opende 9 8 17 3    
4 10 Stef Hamstra Harkema 8 7 15 4    
5 24 Jorn v/d Velde Opende 6 8 14 5    
6 47 Klaas Jan Terpstra de Kiel 7 7 14 6    
7 115 Jille Hamstra ut é Tille 7 6 13 7 1  
8 15 Mike Philips Veendam 4 5 9 8 2  
9 6 Kevin Stegeman Menaldum 4 6 10   3  
10 35 Jefffry Mellens Zuidlaren 5 4 9   4  
11 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 5 5 10   5  
12 14 Timo Koopmans Berlikum 6 afg 6   6  
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 22 Ruurd de Vries Opende 8 6 14 1    
2 21 Haye Dijkstra Ijlst 9 9 18 2    
3 31 Simon Reitsma Westhoek 7 7 14 3    
4 80 Roel de Vries Wolvega 7 8 15 4    
5 26 Juuk Veenstra Weener 5 9 14 5    
6 42 Henk Haantjes Woudsend 9 5 14 6 2  
7 11 Jille Pultrum Harkema 8 7 15 7    
8 24 Berend v/d Velde Opende 4 3 7 8 1  
9 5 Rudie Agricola Luinjeberd 5 8 13   3  
10 14 Jappie Pijpker opende 6 4 10   4  
11 8 piet vd veen   3 5 8   5  
12 23 Johan v/d Woude Boelenslaan 3 6 9   6  
13 7 Jan Hendrikus Wijngaard Utrecht 6 2 8   7  
14 36 Klaas Veensma Stiens 2 4 6   8  
15 102 Weier Stienstra Boelenslaan 4 3 7   9  
16 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold x   0      
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B C
1 2 Frank Hamming De Groeve 8 9 17 1    
2 338 Andries Fabriek Jubbega 9 7 16 2    
3 6 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 18 3    
4 11 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 6 8 14 4 1  
5 41 Berry de Vos Hoogkerk 8 9 17 5    
6 47 Pascal Zwart Ter Apel 7 8 15 6    
7 12 Richard Ijbema Opende 7 7 14 7 2  
8 16 Siebe van Dekken Oldeberkoop 9 8 17 8    
9 83 Johan v/d Meulen Suawoude 6 5 11   3  
10 119 Arjan de Jong Steggerda 6 8 14   4  
11 27 Evert van Til Harkema 5 6 11   5  
12 8 Peter van Dekken Harkema 5 9 14   6  
13 690 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 5 7 12   7  
14 3 Richard Nammensma Menaldum 8 6 14   8  
15 14 Sebastiaan Mulder Norg 4 5 9     1
16 48 Geert Krol Minnertsga 7 3 10     2
17 108 Niels Hoevens Witmarsum 4 4 8     3
18 17 Francois Burghgraef Zuidlaren 4 5 9     4
19 62 Jappie Renkema Ureterp 6 4 10     5
20 117 Bert Jan Middel Kootstertille 7 2 9     6
21 45 Johannes Dupon Twijzel 5 3 8     7
22 15 Tjeerd Postma Kootstertille 3 4 7     8
23 61 Stefan v/d Velde Boyl x 6 6     9
24 64 Willem Fennema St.Annaparochie 3 3 6     10
25 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 4 x 4     11
                   
                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: VT                                        
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 17 Henk Bos Oldeberkoop 8 9 17 1    
2 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 9 9 18 2    
3 93 arjen osinga marrum 8 7 15 3    
3 9 Sietse Boek Wolvega 9 8 17 4    
5 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 7 8 15 5    
6 21 Olav den Engelsman De Westereen 4 7 11 6 1  
7 12 Danny Cahais Dokkum 6 6 12 7    
8 57 Liekele de Bruin Buitenpost 6 x 6 8 2  
9 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag x 5 5   3  
10 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen x 4 4   4  
11 34 Jan Anton de Haan Drogeham 5 3 8   5  
12 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 4 5 9   6  
13 121 Bertus de Wit Gorredijk 5 6 11   7  
14 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 7 x 7   8  
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B C
1 4 Berry de Vos Hoogkerk 9 8 17 1    
2 45 Bert Dijkstra De Westereen 8 8 16 2    
3 12 Enne Sjoerd Alta Joure 7 9 16 3                                                                                                         
4 8 Ruben de Jong Koudum 8 9 17 4    
5 10 Dirk Werkman Hemelum 9 7 16 5    
6 26 Jeroen Huiskes Joure 7 6 13 6 1  
7 40 Leroy v/d Weerd Wolvega 9 9 18 7    
8 66 Hans Veenstra Tzwijzelerheide 7 7 14 8 2  
9 5 Erik Tjarks Wijster 5 8 13   3  
10 9 Henk Kramer Sondel 6 5 11   4  
11 38 Johan  Berndt Stadskanaal 8 6 14   5  
12 27 Fokke Jan de Haan Drogeham 4 6 10   6  
13 20 Marco Dijkstra Ijlst 6 5 11   7  
14 19 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 2 7 9   8  
15 31 sven v geffen drachten 3 4 7     1
16 69 Brugt Voorenholt Roden 5 4 9     2
17 28 Wouter de Jong Buitenpost 6 x 6     3
18 39 Wilco Elzinga Surhuizum x x 0     4
19 119 Arjan de Jong Steggerda x 3 3     5
20 29 Marco Veensma Stiens 5 4 9     6
21 11 Daniel Veldhuizen noordwolde 3 4 6     7
22 36 Jan de jong Surhuisterveen 4 5 9     8
                   
    Peenderklasse              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B  
1 46 Frank Veenstra Opende 8 9 17 1    
2 2 arnold bethlehem Opende 7 9 16 2    
3 20 Rick Douma Opende 6 7 13 3 1  
4 43 Gezinus Bron Opende 8 9 17 4    
5 54 Tjeerd Bron Opende 7 8 15 5    
6 89 Wilko Bruining Opende 7 6 13 6 2  
7 5 Tony Spa Opende 9 8 17 7    
8 9 Jan Elzinga Opende 9 8 17 8    
9 1 Gerard Bos Opende 6 5 11   3  
10 4 Lalith de Haan Opende 5 7 12   4  
11 7 Erwin Bethlehem Opende 5 6 11   5  
12 72 Erik v/d Meulen Opende 4 4 8   6  
13 97 Libbe Veenstra Opende 4 5 9   7  
14 36 Bouke de Jong Opende 4 6 10   8  
15 22 Rick v/d Veen Opende 5 x 5      
16 102 Henk Veenstra Opende x x 0      
17 27 Hayo Postma Opende x 4 4      
18 88 Dicky Wobbes Opende     0