GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 






Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                           
    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 9 9 9 27    
2 31 Demi Lageman Zuidbroek 8 8 8 24    
3 2 Youri de Jong Steggerda 7 6 7 20    
4 20 Jeffrey Turksema Tolbert 6 7 6 19    
5 10 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 5 15    
6 24 Gert Homans Wouterwoude 4 4 4 12    
7 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 3 3 3 9    
                   
    50cc              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
        1e 2e totaal A B  
1 9 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 18 1    
2 46 Bridget Portijk Tuk 7 8 15 2    
3 19 Leon Meijerink De Krim 8 7 15 3    
4 18 Jarno Terpstra Wergea 8 9 17 4    
5 14 Sem Ensing Peize 6 6 12 5    
6 12 Lars Hoeksma Jistrum 4 5 9 6 2  
7 16 Angela Lageman Zuidbroek 7 4 11 7    
8 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 3 6 9 8 1  
9 6 Randy Drijfhout Ezinge 4 3 7   3  
10 3 Nynke Sybesma Waskemeer 5 5 10   4  
11 15 Sebastiaan Reitsma Westhoek 3 2 5   5  
                   
    65CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
    A groep   1e 2e tot. A B  
1 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 1    
2 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 8 7 15 2    
3 5 Sybe Grouwstra Suwald 7 9 16 3    
4 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 8 8 16 4    
5 18 Rick Grasdijk Froombosch 6 5 11 5    
6 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 7 13 6    
7 97 Patrick Stegeman  Rouveen 5 5 10 7 1  
8 10 William Kruit Emmer compascum 4 3 7 8 2  
9 58 Tonny Blok Noordwolde 4 6 10   3  
10 95 Maik Stegeman Rouveen 3 4 7   4  
11 11 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 3 2 5   5  
12 25 Jim Andreas Hoogkerk afg 2 2   6  
                   
    65 cc              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
    B groep   1e 2e tot. A B  
1 19 Leon Meijerink De Krim x 7 7 1 1  
2 16 Kyra Wassenaar Opende 9 8 17 2    
3 112 Fardau de Ree Tjerkgaast 7 6 13 3    
4 14 Sem Ensing Peize 8 5 13 4    
5 71 Delina Kruit Emmer compascum 7 8 15 5    
6 7 Remco Koopman Noordwolde 6 4 10 6 2  
7 12 Johannes vd Heide Surhuizum 9 9 18 7    
8 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 5 6 11 8    
9 35 Celine Vorenholt Roden 4 2 6   3  
10 33 Maikel Turksema Tolbert 5 3 8   4  
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 67 Jan de Vries Jubbega 9 7 9 25    
2 85 Egbert Schaap Jubbega 8 8 8 24    
3 7 Thijs de Vries Jubbega 7 5 6 18    
4 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 6 6 5 17    
5 19 Olav den Engelsman De Westereen x 9 7 16    
6 1 gert v/d heide harkema 5 4 4 13    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 2 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 9 27    
3 52 Anderea de Vries De Westereen 8 7 8 23    
2 61 Ineke Renkema Ureterp 7 8 7 22    
4 17 Anja de Bruin Buitenpost afg     0    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B  
1 11 Lazar de Vries Opende 8 7 15 1    
2 95 Gert Poolman Rouveen 9 6 15 2    
3 118 Rick Grasdijk Froombosch 7 8 15 3    
4 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 4 13 4    
5 21 Jordy Vermanen Naarden 8 8 16 5    
6 26 Eric Nammensma Menaldum 6 5 11 6 2  
7 4 Jeffrey Oppersma Jubbega x 9 9 7 1  
8 14 Bonne v/d Kooi Noardburgum 7 9 16 8    
9 35 Jasper van Strik Rouveen 5 7 12   3  
10 52 Willem Henstra Kootstertille 4 6 10   4  
11 88 Thijs van Hyum Ferwerd x 5 5   5  
12 98 Sander Cramer Tynaarlo 6 3 9   6  
13 10 Marcel Vlig Lemmer afg   0      
14 38 Robin Hamminga Tynaarlo x   0      
15 46 Dylan Arends Hoogkerk afg   0      
                   
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e tot. A B  
1 30 Richard Ijbema Opende 9 9 18 1    
2 180 Stef Hamstra Harkema 9 8 17 2    
3 27 Ynte van Hyum Ferwerd x 9 9 3 2  
4 14 Joey v. Kammen Opende 7 6 13 4 1  
5 115 Jille Hamstra ut é Tille 6 7 13 5    
6 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 7 7 14 6    
7 42 Sthan Visser Woudsend 6 8 14 7    
8 96 Wilco Osinga Marrum 8 6 14 8    
9 22 Anne Bos Harkema 8 5 13   3  
10 20 Bas Homans Wouterwoude 3 4 7   4  
11 9 koos loonstra Surhuisterveen x 5 5   5  
12 26 Eric Nammensma Menaldum 4 4 8   6  
13 39 Benno Kies  Smilde 5 afg. 5   7  
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e tot. A B C
1 9 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 8 17 1    
2 38 Joery de Vries Drachten 8 9 17 2    
3 30 Richard Ijbema Opende 7 8 15 3    
4 19 Evert van Til Harkema 8 9 17 4    
5 8 Jan de Jong Surhuisterveen 7 7 14 5 1  
6 22 Anne Bos Harkema 6 8 14 6    
7 93 Richard Nammensma Menaldum 6 7 13 7 2  
8 83 Johan v/d Meulen Suawoude 9 9 18 8    
9 94 Jörn v/d Velde Opende 8 4 12   3  
10 119 arie van til harkema 5 6 11   4  
11 37 Danny Joe Feenstra Kootstertille 4 6 10   5  
12 115 Jille Hamstra ut é Tille 5 7 12   6  
13 64 Willem Fennema St.Annaparochie 4 5 9   7  
14 99 Antwan V/d Laan zuidbroek 4 6 10   8  
15 180 Stef Hamstra Harkema 9 x 9     1
16 118 Dennie Hollema Kootstertille 7 x 7     2
17 358 Tjeerd Postma Kootstertille 5 4 9     3
18 62 Jappie Renkema Ureterp 3 5 8     4
19 39 Benno Kies  Smilde 3 afg. 3      
20 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 6 3 9      
21 17 liekele de bruin buitenpost afg   0      
                   
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series        
        1e 2e 3e tot.    
1 9 Henk Kramer Sondel 9 9 9 27    
2 14 Jappie Pijpker Opende 8 8 7 23    
3 42 Henk Haantjes Woudsend 7 7 6 20    
4 21 Simon Reitsma Westhoek 4 6 8 18    
5 10 Jelle Booi Boelenslaan 6 4 5 15    
6 5 Rudie Agricola Luinjeberd 5 3 4 12    
7 94 Berend v/d Velde Opende 3 2 3 8    
8 4 Harry van Dijk Hoogkerk x 5 2 7    
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e tot. A B C
1 5 Erik Hermsen Hoogkerk 7 7 14 1 1  
2 48 Rienk Roersma Schingen 8 9 17 2    
3 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 9 9 18 3    
4 79 Rene Brandsma Marsum 9 7 16 4    
5 46 Siebren Hoekstra Ureterp 7 9 16 5    
6 93 Arjen Osinga Marrum 6 8 14 6    
7 14 Kevin de Jong  Koudum 8 8 16 7    
8 121 Bertus de Wit Gorredijk 6 8 14 8 2  
9 11 Henk Timmerman Staphorst 5 5 10   3  
10 47 Allard Sijtsinga Marsum 3 6 9   4  
11 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 6 6 12   5  
12 85 Egbert Schaap Jubbega 4 3 7   6  
13 16 Wiebe de Wit Jubbega 4 5 9   7  
14 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 5 4 9   8  
15 96 Nicky Blok Noordwolde 7 x 7     1
16 34 Jan Anton de Haan Drogeham x 4 4     2
17 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag x 5 5     3
18 9 Theun Postma Kollumerzwaag 4 x 4     4
19 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag x 3 3     5
20 19 Wilko Bruining Opende 2 x 2     6
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e tot. A B  
1 19 Olav den Engelsman De Westereen 7 5 12 1    
2 22 Jan de Jong Surhuisterveen 7 9 16 2    
3 24 Joery de Vries Drachten 9 9 18 3    
4 55 Sietse Boek Wolvega 8 x 8 4 1  
5 66 Hans Veenstra Twijzelerheide 6 8 14 5    
6 31 Fokke jan de Haan Drogeham 6 7 13 6    
7 23 Wilco Elzinga Opende x 4 4 7 2  
8 145 Johan Wissema Gorredijk 8 6 14 8    
9 29 Marco Dijkstra Ijlst 5 5 10   3  
10 221 ronnie v/d tuin harkema x x 0   4  
11 122 jan stienstra opende 4 afg 4   5