GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.











    Toppers in de dop                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot      
1 1 Amanda v/d Ploeg Berltsum 9 9 9 27      
2 11 Danique Schoo Sneek 8 8 8 24      
3 10 Britt Boezerooy Bant 7 7 7 21      
4 12 Iris Bosch Bergum 6 6 6 18      
5 18 Danielle Dijkstra Zwaagwesteinde 5 5 5 15      
6 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 4 4 4 12      
7 9 Gabryela Horenga Marum 3 3 3 9      
8 5 Sanne Meijerink De Krim 2 2 2 6      
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18 1    
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 8   16 2    
3 33 Jelmer de Boer Menaam 9 8   17 3    
4 4 Ronan Pera Opende 4 7   11 4 1  
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 6   13 5    
6 84 Bern Monkel Oudehorne 7 5   12 6    
7 75 Sem Jonker Oosterwolde 6 6   12 7    
8 1 Rens Spanjer Bitgummole 5 4   9 8 2  
9 14 Jelle de Haan Donkerbroek 2 3   5   3  
10 7 Sem de Roode Menaldum 3 2   5   4  
11 8 Rudmer Koopmans Arum 2 3   5   5  
12 6 Elroy Hoeksma Jistrum 4 5   9   6  
                     
    65 CC                
    b groep beginners   1e 2e 3e tot      
1 7 Pascal Jongbloed Fredriksoord 9 9 9 27      
2 222 Quinten Holt Roden 7 8 8 23      
3 454 Pieter Tolsma Tzum 8 7 7 22      
4 99 Justin Zeegers Wolvega 4 6 6 16      
5 42 Nick Versluis Noordwolde 5 5 5 15      
6 13 Amber Boezerooij Bant 3 3 4 10      
7 4 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 2 4 3 9      
8 8 Hidde Bakker Minnertsga 6 x afg 6      
                     
    65 CC                
    A groep   1e 2e   tot A B  
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 8   17 1    
2 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 8 9   17 2    
3 33 Rik Jan de Boer Menaam 7 7   14 3    
4 48 Sake Johannes de Boer Menaam 9 8   17 4    
5 74 Ward Monkel Oudehorne 6 4   10 5 2  
6 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 8 7   15 6    
7 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 9   15 7    
8 27 Youri de Jong Steggerda 7 6   13 8 1  
9 9 Demi Lageman Zuidbroek 5 5   10   3  
10 480 Mike Koolhaas Rottevalle 4 4   8   4  
11 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 5   9   5  
12 24 Gert Homans   5 6   11   6  
13 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 3 3   6   7  
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 15 Lambert Veldman Oldemarkt 9 9   18 1    
2 7 Roberto Slot Noordwolde 8 9   17 2    
3 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 7 8   15 3    
4 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag x 8   8 4 1  
5 6 Klaas Kin Staphorst 4 7   11 5    
6 2 Wiebe de Wit Jubbega 5 6   11 6    
7 5 Kay Boon Noordwolde 6 7   13 7    
8 88 Pascal Wouters Heerenveen 6 5   11 8 2  
9 18 Fokke de Haan Wolvega x x   0   3  
10 26 marten huisma surhuisterveen x 4   4   4  
11 84 Stefan Bakker Langelille       0      
                     
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot. A B  
1 24 Joyce v Dellen Raard 8 9   17 1    
2 99 Marielle Kuiper Oosternijkerk 8 9   17 2    
3 44 Melanie Cloo Wolvega 3 7   10 3 1  
4 17 Siske Benedictus Noardburgum 7 8   15 4    
5 67 Ineke Renkema Ureterp 4 5   9 5 2  
6 7 Lia Schokker de Blesse 6 6   12 6    
7 2 Iris Meindertsma Driezum 5 6   11 7    
8 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 9 5   14 8    
9 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 7 4   11   3  
10 88 Kristie van Steden Witte Paarden 2 4   6   4  
11 34 Deborah de Jong Oude Pekela 3 3   6   5  
12 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 2     2   6  
                     
    Dames in de dop                
        1e 2e 3e tot.      
1 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 8 7 7 22      
2 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 7 8 6 21      
3 74 Kyra Wassenaar Opende 9 x 9 18      
4 911 Nina Ferwerda de Blesse x 9 8 17      
5 35 Astrid de Jong Moddergat 6 5 4 15      
6 208 Nikita Postma St Jacobiparochie x 6 5 11      
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 66 Dylan Ottens Hoogkerk 6 8   14 1    
2 9 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 6   14 2 1  
3 84 Mike Klein klazinaveen 6 8   14 3    
4 14 Sem Ensing Peize 9 7   16 4    
5 54 Joran Marra Opeinde 7 7   14 5    
6 3 Jarno Terpstra Wergea 7 6   13 6 2  
7 12 Lars Hoeksma Jistrum 8 9   17 7    
8 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 8    
9 99 Tommy Kruis Steenwijk x 5   5   3  
10 7 Remco Koopman Noordwolde 5 5   10   4  
11 18 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 4 4   8   5  
12 35 Celine Vorenholt Roden 3 3   6   6  
13 8 Jesse Meindertsma Driesum 5 afg   5      
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 8   17 1    
2 96 Tonny Blok   9 9   18 2    
3 5 Rick Grasdijk Froombosch 8 9   17 3    
4 46 Lazar de Vries Opende 7 7   14 4    
5 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 8   16 5    
6 52 Willem Henstra Kootstertille 6 5   11 6 2  
7 23 Koen van Schoot Wolvega 4 7   11 7    
8 90 Niels Broekema Hoogkerk 7 4   11 8 1  
9 12 Robin de Haan Tzummarum 5 6   11   3  
10 81 jesse meindsterma driesum 5 6   11   4  
11 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 3 3   6   5  
12 16 Nuri Heskes Nijensleek 3 4   7   6  
13 22 Rowan Swama Sappemeer 4 2   6   7  
14 111 Marten Dragtsma Wolvega 6 5   11   8  
15 14 stefan bakker   2 3   5   9  
16 3 Nick Oost Wolvega 2 2   4   10  
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot      
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 9 8 26      
2 16 Steward Hoogerhuis Nij Altoenae 6 8 9 23      
3 80 Roel de Vries Wolvega 8 6 7 21      
4 313 Wico Rooske Peize 7 7 6 20      
5 5 Rudie Agricola Luinjeberd 5 5 5 15      
6 36 Foppe Rinkema Twello 4 4 4 12      
                     
    VT                
                     
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B c
1 174 Iwan Kok Roden 9 9   18 1    
2 75 Aart Terpstra Menaldum 8 9   17 2    
3 86 Pieter van Dellen Raard 7 5   12 3 1  
4 32 Gert Jan Potze Zuidbroek 4 9   13 4    
5 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 4 8   12 5 2  
6 208 Harm Postma St.Annaparochie 6 8   14 6    
7 4 Michel Ebink de Blesse 9 8   17 7    
8 110 Ferry de Lange Marijekampen 8 7   15 8    
9 7 Thijs de Vries Jubbega 6 6   12   3  
10 19 Jeffrey Smit Drachten 7 4   11   4  
11 11 Jeroen Alles Beerta 2 6   8   5  
12 28 Ben v/d Laan Munnekeburen 5 5   10   6  
13 12 Danny Cahais Dokkum 5 7   12   7  
14 66 Gerko Cloo   4 6   10   8  
15 44 Jan Cloo Wolvega x 7   7     1
16 10 Thies Henstra Oudwoude 5 3   8     2
17 105 Martijn Dijkstra Surhuisterveen 3 3   6     3
18 127 Sebastiaan Nijenhuis Steggerda 3 4   7     4
19 142 Ronnie v/d Voort Wolvega x 3   3     5
                     
                     
    ST 2 A Groep                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B c
1 55 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9   18 1    
2 89 Rindert Boonstra Noardburgum 6 8   14 2    
3 5 Harriet zwiers Ferwert 8 8   16 3    
4 124 Hein Jan Bouter Harkema 9 4   13 4 1  
5 98 Lorenzo Punter Wolvega 8 6   14 5    
6 18 Aron Schokker de Blesse 6 4   10 6 2  
7 7 Anne Bos Harkema 9 7   16 7    
8 46 Lazar de Vries Opende 7 9   16 8    
9 81 Jan de Jong Surhuisterveen 5 7   12   3  
10 14 Michel Bakker Langelille 6 3   9   4  
11 20 Bas Homans Wouterswoude 7 5   12   5  
12 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 5 4   9   6  
13 155 Jelmer de Ree Tjerkgaast 7 3   10   7  
14 12 Marcel Vlig Lemmer 8 2   10   8  
15 8 Jeffrey Oppersma Jubbega x 6   6     1
16 74 Jarno de vries Jubbega x 5   5     2
17 222 Jordy Hoogland Wolvega x 5   5     3
18 26 Arjan de Jong Steggerda 4 3   7     4
                     
    ST 2 B groep                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 11 Gert v/d Heide Harkema 9 9   18 1    
2 22 Jan Fokker Nes 8 8   16 2    
3 115 Jille Hamstra ut é Tille 7 8   15 3    
4 34 Kevin Korte Windschoten 6 7   13 4    
5 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 5 6   11 5 2  
6 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 2 6   8 6 1  
7 118 Dennie Hollema Kootstertille 8 9   17 7    
8 111 Marten Dragtsma Wolvega 9 7   16 8    
9 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 5   12   3  
10 29 Marco Dijkstra Ijlst x 5   5   4  
11 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 3   7   5  
12 26 Elmar Talsma Sondel 5 4   9   6  
13 62 Jappie Renkema Ureterp 4 4   8   7  
14 358 Tjeerd Postma Drogeham 3 3   6   8  
15 9 Kevin Kramer Sondel 6 2   8   9  
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot A B  
1 9 dirk werkman hemelum 9 9   18 1    
2 7 Bert Dijkstra De Westereen 9 8   17 2    
3 20 Stef Hamstra Harkema 8 6   14 3    
4 3 Frank Hamming De Groeve 8 9   17 4    
5 104 Jacky de Vries Hoornsterzwaag 6 7   13 5    
6 37 Olav den Engelsman De Westereen 7 7   14 6    
7 90 Mark Dijkstra Boer 5 4   9 7 2  
8 66 Hans veenstra Twijzelerheide x 8   8 8 1  
9 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 6 5   11   3  
10 32 Marco Veensma Stiens 4 3   7   4  
11 23 Wilson Couperes Hantum 7 x   7   5  
12 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 4 4   8   6  
13 176 Dave Bos Oudehorne 3 3   6   7  
14 57 Johan Wissema Gorredijk x 5   5   8  
15 19 Evert van Til Harkema 5 6   11   9  
                     
    Peenderklasse                
        1e 2e 3e tot A B  
1 10 Rene Bijlsma   9 4   13 1    
2 102 gerard bijlsma   9 9   18 2    
3 42 Wilco Elzinga   7 7   14 3    
4 7 Erwin Betlehem   8 8   16 4    
5 94 Berend vd Velde   6 3   9 5 2  
6 25 Wietske de Jong   5 5   10 6    
7 194 Jorn vd Velde   6 8   14 7    
8 41 Jan Beukema   7 x   7 8 1  
9 27 Andre Pera   4 5   9   3  
10 69 Mente Bijlsma   3 4   7   4  
11 23 Jan Geert Horenga   3 6   9   5