GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2017 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.

 







Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                             
    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot . A B    
1 48 Levy Nijs Holsloot 9 9 18 1      
2 24 Gert Homans Wouterswoude 9 8 17 2      
3 20 Jeffrey Turksema Tolbert 7 6 13 3      
4 9 Demi Lageman Zuidbroek 8 5 13 4      
5 22 Kay Baas Harkema 5 4 9 5 2    
6 21 Kimberley Buis Steenwijkerwold 6 7 13 6      
7 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 4 6 10 7 1    
8 89 Jarno Dijkstra Noardburgum 8 7 15 8      
9 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 3 8   3    
10 95 Niek Meijerink De Krim 3 4 7   4    
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 2 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 9 27      
2 14 Sem Ensing Peize 8 7 7 22      
3 6 Angela Lageman Zuidbroek 7 6 8 21      
4 46 Bridget Portijk Tuk 6 8 4 18      
5 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 5 6 16      
6 99 Youri de Jong Steggerda 4 4 5 13      
                     
    65 CC                
    b groep beginners 1e 2e tot. A B    
1 14 Sem Ensing Peize 9 9 18 1      
2 7 Remco Koopman Noordwolde 8 6 14 2      
3 99 Randy Drijfhout Ezinge 7 7 14 3      
4 26 Loris Drijfhout Ezinge 8 8 16 4      
5 71 Delina Kruit Emmer compascum 6 9 15 5      
6 90 Danielle Kuipers Ruinen 6 7 13 6      
7 3 Sander Schraa Staphorst 5 5 10 7 1    
8 35 Celine Vorenholt Roden 3 3 6 8 2    
9 23 Elroy Vlietstra  Franeker 3 2 5   3    
10 21 Nynke Sybesma Waskemeer 5 4 9   4    
11 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 4 4 8   5    
                     
    65 CC                
    A groep    1e 2e tot A B    
1 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 7 8 15 1      
2 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 9 9 18 2      
3 5 Sybe Grouwstra Suwald 8 9 17 3      
4 95 Maik Stegeman Rouveen 5 5 10 4 1    
5 18 Jarno Terpstra Wergea 6 7 13 5      
6 2 Duncan Hoevens Witmarsum 8 6 14 6      
7 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold x 4 4 7 2    
8 97 Patrick Stegeman  Rouveen 7 6 13 8      
9 12 Lars Hoeksma Jistrum 4 4 8   3    
10 19 Leon Meijerink De Krim 5 3 8   4    
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 85 Egbert Schaap Jubbega 9 9 9 27      
2 17 Elmer de Boer Schraard 8 8 8 24      
3 7 Thijs de Vries Jubbega 7 7 7 21      
4 41 Stefan Bakker Langelille 4 5 6 15      
5 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 3 4 5 12      
6 88 Pascal Wouters Heerenveen 5 6 x 11      
7 16 Wiebe de Wit Jubbega 6 x x 6      
8 10 Roelof Postma Kollumerzwaag x x x 0      
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 6 Sylvana Postma Rijs 6 9 9 24      
2 3 Harriet Zwiers Koekange 8 8 8 24      
3 11 Jessica Elsinga Wolvega 9 7 7 23      
4 52 Anderea de Vries De Westereen 5 5 6 16      
5 32 Annelies Veensma Stiens 7 6 x 13      
6 61 Ineke Renkema Ureterp 4 4 5 13      
7 20 Harriet Wemmenhove Boijl x 3 4 7      
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot. A B C  
1 3 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 7 16 1      
2 2 Lazar de Vries Opende 8 9 17 2      
3 58 Tonny Blok Noordwolde 7 x 7 3 1    
4 35 Jasper van Strik Rouveen 8 8 16 4      
5 444 oege de haan Ureterp 9 9 18 5      
6 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 8 15 6      
7 12 Robin de Haan Tzummarum 5 7 12 7      
8 52 Willem Henstra Kootstertille 6 6 12 8 2    
9 15 Sybe Grouwstra Suwald 5 6 11   3    
10 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 6 5 11   4    
11 11 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 3 5 8   5    
12 88 Thijs van Hyum Ferwerd 4 4 8   6    
13 99 Jan Peet Krol Tytsjerk 4 4 8   7    
14 22 Rowan Swama Sappemeer 3 3 6   8    
15 188 Joost Leesberg Erp 2 3 5     1  
16 48 Johan Kuiken Dongjum x 2 2     2  
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B    
1 9 Rick Douma Opende 8 8 16 1      
2 95 Gert Poolman Rouveen 9 7 16 2      
3 14 Joey v. Kammen Opende 7 8 15 3      
4 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 9 18 4      
5 5 Michel Bakker Langelille 6 6 12 5      
6 20 Bas Homans Wouterwoude 7 5 12 6      
7 26 Eric Nammensma Menaldum 5 4 9 7 2    
8 186 Melvin Stegeman Menaldum x 5 5 8 1    
9 42 Sthan Visser Woudsend 6 4 10   3    
10 38 Robin Hamminga Tynaarlo 4 3 7   4    
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series          
        1e 2e 3e tot.      
1 35 Henk Haantjes Woudsend 9 9 7 25      
2 28 Haye Dijkstra Ijlst 6 6 9 21      
3 4 Harry van Dijk Hoogkerk 5 8 8 21      
4 11 Jille Pultrum Harkema 8 7 5 20      
5 5 Rudie Agricola Luinjeberd 7 5 6 18      
6 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold x 3 4 7      
7 313 Wico Rooske Peize x 4 x 4      
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C  
1 7 Erwin Bethlehem Opende 9 7 16 1      
2 14 Kevin de Jong  Koudum 9 8 17 2      
3 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal 7 9 16 3      
4 111 John Bosman Dafsen 9 9 18 4      
5 93 Arjen Osinga Marrum 8 x 8 5 1    
6 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 7 x 7 6 2    
7 18 Wolter de Wit Boyl 8 8 16 7      
8 238 Jesse v/d Zee Gorredijk 8 9 17 8      
9 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen x 6 6   3    
10 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 6 7 13   4    
11 96 Wilco Osinga Marrum 6 6 12   5    
12 47 Allard Sijtsinga Marsum 6 5 11   6    
13 77 erwin brakke staphorst x 7 7   7    
14 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 7 8 15   8    
15 11 Henk Timmerman Staphorst x 5 5     1  
16 67 Jan de Vries Jubbega x 6 6     2  
17 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 5 x 5     3  
18 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 x 5     4  
19 9 Theun Postma Kollumerzwaag x 5 5     5  
20 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag x 4 4        
21 57 Liekele de Bruin Buitenpost x x 0        
                     
    ST 2                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C D
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 18 1      
2 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 18 2      
3 20 Stef Hamstra Harkema 8 9 17 3      
4 1 Gerben Hamstra Kootstertille 6 9 15 4      
5 99 Ruben Guikema Groningen 7 8 15 5 1    
6 19 Evert van Til Harkema 9 8 17 6      
7 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 8 15 7      
8 9 Wilko Bruining Opende 7 6 13 8 2    
9 42 Richard Dol Oldeholtpade 6 5 11   3    
10 31 Johan vd Meij Ferwert 8 7 15   4    
11 3 Henk Kramer Sondel 5 7 12   5    
12 118 Dennie Hollema Kootstertille 6 6 12   6    
13 50 Richard Ijbema Opende 7 8 15   7    
14 96 Nicky Blok Noordwolde 8 7 15   8    
15 27 Ynte van Hyum Ferwerd 5 5 10     1  
16 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 2 6 8     2  
17 64 Willem Fennema St.Annaparochie 4 5 9     3  
18 115 Jille Hamstra ut é Tille 4 5 9     4  
19 52 Anderea de Vries De Westereen 3 4 7     5  
20 98 Sander Cramer Tynaarlo 2 4 6     6  
21 62 Jappie Renkema Ureterp 2 3 5     7  
22 137 Danny Joe Feenstra Kootstertille 4 6 10     8  
23 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 3 x 3       1
24 358 Tjeerd Postma Kootstertille 3 x 3       2
25 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel x 4 4       3
26 32 Annelies Veensma Stiens 5 afg. 5       4
27 95 Gert Poolman Rouveen 4 x 4       5
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C  
1 14 Ruben de Jong Koudum 9 9 18 1      
2 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 9 9 18 2      
3 7 Frank Hamming De Groeve 8 8 16 3      
4 9 Joery de Vries Drachten 8 8 16 4      
5 19 Olav den Engelsman De Westereen 7 7 14 5      
6 90 Mark Dijkstra Boer 6 7 13 6      
7 5 Erik Tjarks Wijster 7 6 13 7 1    
8 145 Johan Wissema Gorredijk x 6 6 8 2    
9 48 Rienk Roersma Schingen 5 5 10   3    
10 32 Marco Veensma Stiens 5 4 9   4    
11 69 Brugt Vorenholt Roden 4 2 6   5    
12 16 Jessica Elsinga Wolvega 6 3 9   6    
13 10 Bertus de Wit Gorredijk 3 3 6   7    
14 79 Rene Brandsma Marsum 4 5 9   8    
15 29 Marco Dijkstra Ijlst x 4 4   9 1  
16 11 Christiaan Schoo Sneek 3 x 3   10 2