GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2017 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 






Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                          
    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B  
1 5 Remco Koopman Noordwolde 9 9 18 1    
2 12 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8 16 2    
3 15 Sebastiaan Reitsma Westhoek 9 7 16 3    
4 31 Demi Lageman Zuidbroek 7 7 14 4    
5 2 Youri de Jong Steggerda 8 6 14 5    
6 10 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 5 11 6    
7 24 Gert Homans Wouterwoude 4 3 7 7 1  
8 20 Jeffrey Turksema Tolbert 6 4 10 8    
9 34 Kay van Dekken Zwaagwesteinde 3 2 5 9 2  
10 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 10 10    
11 8 Aukje v/d Kooi Noardburgum 4 2 6   3  
12 222 Quinten Holt Roden x x 0   4  
                   
    50cc              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B  
1 2 Jurgen Kramer Haulerwijk 8 8 16 1    
2 9 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 18 2    
3 42 Chris Andreas Hoogkerk 7 9 16 3    
4 12 Lars Hoeksma Jistrum 3 6 9 4    
5 18 Jarno Terpstra Wergea 7 8 15 5    
6 4 Simon van Burgel Loppersum 5 7 12 6    
7 16 Angela Lageman Zuidbroek 2 6 8 7    
8 19 Leon Meijerink De Krim 6 4 10 8    
9 46 Bridget Portijk Tuk 4 4 8 9 1  
10 3 Nynke Sybesma Waskemeer 1 5 6 10 2  
11 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 2 3 5   3  
12 6 Randy Drijfhout Ezinge 3 2 5   4  
13 7 Loris Drijfhout Ezinge 1 0 1   5  
14 14 Sem Ensing Peize 5 1 6   6  
                   
    65CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
    A groep   1e 2e 3e tot.    
1 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 9 27    
2 5 Sybe Grouwstra Suwald 7 7 8 22    
3 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 8 8 6 22    
4 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 6 6 7 19    
5 95 Maik Stegeman Rouveen 5 4 3 12    
6 15 Lukas van Burgel Loppersum 3 3 5 11    
7 18 Rick Grasdijk Froombosch 2 2 4 8    
8 97 Patrick Stegeman Rouveen 1 5 2 8    
9 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 4 1 1 6    
10 25 Jim Andreas Hoogkerk 0 0 0 0    
                   
                   
    b groep beginners 1e 2e 3e tot.    
1 16 Kyra Wassenaar Opende 9 9 9 27    
2 7 Remco Koopman Noordwolde 8 8 8 24    
3 71 Delina Kruit Emmer compascum 7 7 7 21    
4 14 Sem Ensing Peize 6 6 6 18    
5 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 4 4 5 13    
6 35 Celine Vorenholt Roden 3 3 4 10    
7 33 maikel turksema Tolberrt 5 5 x 10    
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 9 9 24    
2 85 Egbert Schaap Jubbega 8 6 8 22    
3 67 Jan de Vries Jubbega 9 8 afg 17    
4 10 Roelof Postma Kollumerzwaag x 7 7 14    
5 7 Thijs de Vries Jubbega 5 x 6 11    
6 17 Elmer de Boer Schraard 7 x afg 7    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 2 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 9 27    
2 15 Siske Benedictus Noardburgum 8 8 7 23    
3 32 Annelies Veensma Stiens 7 7 8 22    
4 61 Ineke Renkema Ureterp 5 6 6 17    
5 52 Anderea de Vries De Westereen 6 5 5 16    
6 17 Anja de Bruin Buitenpost 4 4 4 12    
7 26 Deborah de Jong Oude Pekela 3 3 3 9    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B  
1 4 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 8 17 1    
2 14 Bonne v/d Kooi Noardburgum 5 9 14 2    
3 11 Lazar de Vries Opende 8 9 17 3    
4 10 Marcel Vlig Lemmer 7 7 14 4    
5 21 Jordy Vermanen Naarden 8 6 14 5    
6 95 Gert Poolman Rouveen 6 7 13 6    
7 35 Jasper van Strik Rouveen 4 3 7 7 2  
8 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 6 5 11 8 1  
9 26 Eric Nammensma Menaldum 5 4 9   3  
10 18 Melvin Stegeman Menaldum 4 2 6   4  
11 46 Dylan Arends Hoogkerk 1 1 2   5  
12 88 Thijs van Hyum Ferwerd 3 2 5   6  
13 38 Robin Hamminga Tynaarlo 2 3 5   7  
                   
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e tot. A B  
1 1 Mark Helmhout De Westereen 9 8 17 1    
2 4 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 2    
3 180 Stef Hamstra Harkema 8 7 15 3    
4 30 Richard Ijbema Opende x 9 9 4 1  
5 14 Joey v. Kammen Opende 8 6 14 5    
6 27 Ynte van Hyum Ferwerd 6 4 10 6 2  
7 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 7 5 12 7    
8 22 Anne Bos Harkema 5 8 13 8    
9 16 Michel Bakker langelille 4 3 7   3  
10 39 Benno Kies Smilde 3 6 9   4  
11 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 7 x 7   5  
12 20 Bas Homans Wouterwoude 6 5 11   6  
13 6 Kevin Stegeman Menaldum 3 7 10   7  
14 26 Eric Nammensma Menaldum 5 2 7   8  
15 96 Wilco Osinga Marrum 4 4 8   9  
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series        
        1e 2e 3e tot.    
1 9 Henk Kramer Sondel 8 9 9 26    
2 21 Simon Reitsma Westhoek 9 8 8 25    
3 4 Harry van Dijk Hoogkerk 7 7 7 21    
4 42 Henk Haantjes Woudsend 6 6 6 18    
5 5 Rudie Agricola Luinjeberd 4 4 5 13    
6 10 Jelle Booi Boelenslaan 5 5 3 13    
7 94 Berend v/d Velde Opende 3 3 4 10    
8 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold afg     0    
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e tot. A B C
1 9 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 8 8 16 1    
2 4 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 2    
3 1 Mark Helmhout De Westereen 7 9 16 3    
4 19 Evert van Til Harkema 9 8 17 4    
5 3 Frank Hamming De Groeve 8 9 17 5    
6 7 Rindert Boonstra Noardburgum 5 8 13 6 2  
7 26 Kevin Korte Oude Pekela 7 7 14 7    
8 38 Joery de Vries Drachten 7 6 13 8 1  
9 180 Stef Hamstra Harkema 6 6 12   3  
10 45 Klaas jan Terpstra De kiel 5 5 10   4  
11 83 Johan v/d Meulen Suawoude 4 4 8   5  
12 93 Richard Nammensma Menaldum 6 3 9   6  
13 30 Richard Ijbema Opende 6 7 13   7  
14 358 Tjeerd Postma Kootstertille 4 5 9   8  
15 94 Jörn v/d Velde Opende 3 4 7     1
16 29 Johannes Dupon Twijzel 5 3 8     2
17 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 2 4 6     3
18 62 Jappie Renkema Ureterp 3 3 6     4
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e tot. A B C
1 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 9 9 18 1    
2 14 Kevin de Jong Koudum 7 8 15 2    
3 121 Bertus de Wit Gorredijk 7 8 15 3    
4 19 Wilko Bruining Opende 8 8 16 4    
5 96 Nicky Blok Noordwolde 5 9 14 5    
6 5 Erik Hermsen Hoogkerk 6 6 12 6 1  
7 11 Henk Timmerman Staphorst 5 5 10 7 2  
8 93 Arjen Osinga Marrum 9 7 16 8    
9 27 René Spiekhout Gorrdeijk 8 6 14   3  
10 46 Siebren Hoekstra Ureterp 7 7 14   4  
11 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen x 9 9   5  
12 52 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 4 6 10   6  
13 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 6 4 10   7  
14 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 4 5 9   8  
15 9 Theun Postma Kollumerzwaag 4 3 7     1
16 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 3 4 7     2
17 16 Wiebe de Wit Jubbega 5 3 8     3
18 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 3 2 5     4
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e tot. A B  
1 14 Ruben de Jong Koudum 9 9 18 1    
2 17 Richard Dol Oldeholtpade 8 7 15 2    
3 24 Joery de Vries Drachten 8 8 16 3    
4 19 Olav den Engelsman De Westereen 9 8 17 4    
5 70 Klaas v/d Wal Assen 6 6 12 5 1  
6 32 Marco Veensma Stiens 5 6 11 6 2  
7 55 Sietse Boek Wolvega 7 9 16 7    
8 145 Johan Wissema Gorredijk 7 7 14 8    
9 2 Erik Tjarks Wijster 6 5 11   3  
10 31 Fokke jan de Haan Drogeham 5 2 7   4  
11 69 Brugt Vorenholt Roden 4 5 9   5  
12 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 3 3 6   6  
13 82 Hielke Boorsma Nijland 4 4 8   7  
14 20 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 2 4 6   8  
15 29 Marco Dijkstra Ijlst 3 3 6   9  
16 23 Wilco Elzinga Opende 2 afg 2