GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2017 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.

 





Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                        
    Toppers in de dop          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot. A B
1 0 Nigel Hummel Hoogkerk 9 9 8 26  
2 2 Youri de Jong Steggerda 8 8 9 25  
3 31 Demi Lageman Zuidbroek 7 7 7 21  
4 24 Gert Homans Wouterwoude 6 6 5 17  
5 20 Jeffrey Turksema Tolbert 5 5 6 16  
6 51 Niek Meijerink De Krim 4 4 4 12  
                 
    50cc            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot. A B
1 9 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 18 1  
2 42 Chris Andreas Hoogkerk 8 9 17 2  
3 46 Bridget Portijk Tuk 8 7 15 3  
4 19 Leon Meijerink De Krim 7 8 15 4  
5 16 Angela Lageman Zuidbroek 7 6 13 5  
6 7 Loris Drijfhout Ezinge x 5 5 6 1
7 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 6 11 7  
8 6 Randy Drijfhout Ezinge 6 4 10 8 2
9 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 4 5 9   3
                 
    65CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
    A groep   1e 2e 3e tot.  
1 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 9 27  
2 5 Sybe Grouwstra Suwald 8 8 8 24  
3 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 7 6 20  
4 10 William Kruit Emmer compascum 6 6 7 19  
5 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 5 5 5 15  
6 18 Rick Grasdijk Froombosch 4 4 4 12  
                 
                 
    b groep beginners 1e 2e 3e tot.  
1 18 Jarno Terpstra Wergea 9 9 9 27  
2 19 Leon Meijerink De Krim 8 8 8 24  
3 14 Sem Ensing Peize 5 7 6 18  
4 71 Delina Kruit Emmer compascum 6 6 5 17  
5 12 Fardau de Ree Tjerkgaast 7 1 7 15  
6 90 danielle kuipers ruinen 2 5 3 10  
7 33 Maikel Turksema Tolbert 3 4 4 11  
8 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 4 3 2 9  
9 35 Celine Vorenholt Roden 1 2 1 4  
                 
    Bromfiets            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 67 Jan de Vries Jubbega 9 9 9 27  
2 15 Lambert Veltman Oldemarkt 8 8 8 24  
3 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 7 7 7 21  
4 7 Thijs de Vries Jubbega 6 6 6 18  
                 
    Dames            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 32 Annelies Veensma Stiens 9 9 9 27  
2 15 Siske Benedictus Noardburgum 8 7 8 23  
3 61 Ineke Renkema Ureterp 7 8 7 22  
                 
    85 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot. A B
4 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 7 8 15 1  
5 11 Lazar de Vries Opende 8 9 17 2  
3 3 Dave Meijerink schuinesloot 6 8 14 3  
6 6 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 4  
2 26 Eric Nammensma Menaldum 5 7 12 5  
8 118 Rick Grasdijk Froombosch 4 7 11 6 1
7 88 Thijs van Hyum Ferwerd 3 5 8 7 2
1 25 Jim Andreas Hoogkerk 6 6 12 8  
9 51 Jurre Koopmans Bitgumermolen x 4 4   3
10 92 Rowan Sama Sappemeer x 3 3   4
                 
                 
    125 Jeugd            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e tot. A B
1 4 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 1  
2 8 Remon Meeters Hoogkerk 9 9 18 2  
3 11 Romano Hummel Hoogkerk 8 7 15 3  
4 19 Arnee Elsinga St.Johannesga 7 8 15 4  
5 21 Mark Beishuizen Stadskanaal 8 8 16 5  
6 20 Bas Homans Wouterwoude 6 5 11 6 2
7 27 Ynte van Hyum Ferwerd 6 7 13 7  
8 14 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 6 10 8 1
9 101 Timo Koopmans Bitgummolen 3 4 7   3
10 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 5 5 10   4
11 42 Sthan Visser Woudsend 5 6 11   5
12 6 Kevin Stegeman Menaldum 7 3 10   6
13 26 Eric Nammensma Menaldum 3 4 7   7
14 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 2 2 4   8
15 9 Jeffrey Kramer Sondel 2 2 4   9
16 39 Benno Kies Smilde 4 3 7   10
                 
                 
    Veteranen            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series      
        1e 2e 3e tot.  
1 9 Henk Kramer Sondel 9 8 9 26  
2 4 Harry van Dijk Hoogkerk 8 9 8 25  
3 42 Henk Haantjes Woudsend 7 7 7 21  
4 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 6 6 18  
                 
    ST 2            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e tot. A B
1 8 Remon Meeters Hoogkerk 7 8 15 1  
2 9 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 18 2  
3 4 Ruben Guikema Groningen 9 6 15 3  
4 26 Kevin Korte Oude Pekela 8 5 13 4 1
5 83 Johan v/d Meulen Suawoude 6 7 13 5  
6 7 Rindert Boonstra Noardburgum 8 9 17 6  
7 27 Ynte van Hyum Ferwerd 7 x 7 7 2
8 21 Sebastiaan Mulder Norg 6 8 14 8  
9 15 Siske Benedictus Noardburgum x 4 4   3
10 62 Jappie Renkema Ureterp 4 7 11   4
11 29 Roelof Postma Kollummerzwaag 5 3 8   5
12 93 Richard Nammensma Menaldum 5 x 5   afg
13 99 Halbe vd. Meulen Suwâld x x 0   afg
                 
    VT            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e tot.  
1 5 Erik Hermsen Hoogkerk 8 8 8 24  
2 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal 9 9 5 23  
3 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 7 6 9 22  
4 12 Danny Cahais Dokkum 6 7 7 20  
5 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 5 5 6 16  
6 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 4 4 4 12  
7 296 Jack v/d Velde Roden 2 3 2 7  
8 15 Lambert Veltman Oldemarkt 1 2 3 6  
9 118 Rolf Knot Schildwolde 3 1 1 5  
                 
    ST 1/ST 3            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e tot  
1 14 Ruben de Jong Koudum 9 9   18  
2 70 Klaas v/d Wal Assen 7 8   15  
3 19 Olav den Engelsman De Westereen 8 5   13  
4 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 5 7   12  
5 32 Marco Veensma Stiens 6 6   12  
6 69 Brugt Vorenholt Roden 4 4   8  
7 258 Benno Halen Assen 3 3   6  
8 33 Jeroen Huiskes Joure x 2   2