GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.

 






Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                          
    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 9 27    
2 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 8 8 24    
3 13 Amber Boezerooij Bant 6 6 7 19    
4 122 Kay Baas Harkema 7 7 afg 14    
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 9 18 1    
2 99 Youri de Jong Steggerda 8 8 16 2    
3 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 9 17 3    
4 9 Demi Lageman Zuidbroek x 5 5 4 1  
5 24 Gert Homans Wouterswoude 7 7 14 5    
6 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 4 11 6    
7 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 10 7 2  
8 89 Jarno Dijkstra Noardburgum 6 6 12 8    
9 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 6 3 9   3  
10 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum x x 0   4  
                   
    65 CC              
    b groep beginners 1e 2e 3e tot.    
1 23 Bridget Portijk Tuk 8 9 9 26    
2 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 6 8 23    
3 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 7 8 6 21    
4 222 Quinten Holt Roden 6 7 7 20    
5 480 Mike Koolhaas Rottevalle 5 5 5 15    
6 35 Celine Vorenholt Roden 4 4 4 12    
7 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 3 3 3 9    
                   
    65 CC              
    A groep   1e 2e 3e tot    
1 14 Sem Ensing Peize 8 9 9 26    
2 3 Jarno Terpstra Wergea 9 8 8 25    
3 12 Lars Hoeksma Jistrum 7 7 6 20    
4 46 Dylan Ottens Hoogkerk 6 6 7 19    
5 84 Mike Klein Klazinaveen 5 5 5 15    
6 7 Remco Koopman Noordwolde 4 3 4 11    
7 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 2 2 3 7    
8 48 Sake Johannes de Boer Menaam 3 4 x 7    
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 7 Thijs de Vries Jubbega 9 9 8 26    
2 15 Lambert Veldman Oldemarkt 8 8 9 25    
3 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 6 7 7 20    
4 52 Wietse Henstra Kootstertille 5 5 5 15    
5 11 Willem Henstra Kootstertille 7 6 x 13    
6 88 Pascal Wouters Heerenveen 3 4 4 11    
7 2 Wiebe de Wit Jubbega 4 x 6 10    
8 84 Stefan Bakker Langelille 2 3 x 5    
                   
    Bromfiets Regio              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 15 Gerben Koning Oosteinde 9 9 9 27    
2 8 Rik Oldenhuis Westeremden 7 8 8 23    
3 54 Damian Moorlag Oosteinde 8 7 7 22    
4 5 Boaz van der Veen Loppersum 6 6   12    
5 64 Stefan van der Ploeg Oosteinde x 5 6 11    
6 16 Jurgen Olthof Westeremden 5 x 5 10    
7 2 Inge Keuning Oosteinde 4 4 x 8    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 98 Evelien Koopmans Steggerda 7 8 8 23    
2 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 6 7 7 20    
3 711 Wendy Hemme Coevorden 9 9 afg 18    
4 7 Lia Schokker de Blesse 8 x 9 17    
5 88 Kristie van Steden Witte Paarden afg x   0    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B C
1 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 9 16 1    
2 2 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 7 15 2    
3 58 Tonny Blok Noordwolde 9 6 15 3    
4 12 Robin de Haan Tzummarum 9 8 17 4    
5 84 mike klein klazinaveen 8 4 12 5 2  
6 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 6 6 12 6 1  
7 7 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 9 18 7    
8 52 Willem Henstra Kootstertille 7 8 15 8    
9 444 Oege de Haan Wolvega 8 5 13   3  
10 22 Rowan Swama Sappemeer 6 5 11   4  
11 9 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 5 4 9   5  
12 111 Marten Dragtsma Wolvega 3 6 9   6  
13 123 Arjen Wiersma Oudemirdum 5 5 10   7  
14 23 Koen van Schoot Wolvega 4 4 8   8  
15 48 Johan Kuiken Dongjum X 7 7     1
16 19 Leon Meijerink De Krim 4 3 7     2
17 75 Joran Marra Opeinde 7 x 7     3
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 95 Gert Poolman Rouveen 9 9 9 27    
2 11 Lazar de Vries Opende 8 8 8 24    
3 7 Marcel Vlig Lemmer 6 7 7 20    
4 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 6 6 19    
5 38 Robin Hamminga Tynaarlo 5 5 5 15    
6 126 Jordy Hoogland Wolvega 4 4 4 12    
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 35 Henk Haantjes Woudsend 8 9 9 26    
2 4 Harry van Dijk Hoogkerk 9 8 7 24    
3 10 Jelle Booi Boelenslaan 7 6 8 21    
4 80 Roel de Vries Wolvega 6 7 5 18    
5 5 Rudie Agricola Luinjeberd 5 5 6 16    
6 313 Wico Rooske Peize 4 4 4 12    
7 24 Andries de Vries St.Anna Parochie 3 3 2 8    
8 36 Foppe Rinkema Twello 2 2 1 5    
9 15 Willem Mellens Zuidlaren X   3 3    
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B C
1 320 Cor Zeilinga Moddergat 9 7 16 1    
2 99 Bert van Roozendaal Steggerda 8 5 13 2 1  
3 319 Rienk de Vries Driesum 5 9 14 3    
4 19 Jeffrey Smit Drachten 4 5 9 4 2  
5 325 Jan Fokker Nes 8 8 16 5    
6 67 Jan de Vries Jubbega 7 7 14 6    
7 54 Tjeerd Bron Bedum 6 8 14 7    
8 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 9 9 18 8    
9 27 René Spiekhout Gorredijk 5 6 11   3  
10 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 4 4 8   4  
11 158 Daan Akkerman Boijl 7 x 7   5  
12 23 Wilson Cuperus Hantum 6 6 12   6  
13 104 Mike Drenth Stadskanaal X   0   7  
14 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag AFG   0      
                   
    ST 2 A Groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B C
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 8 9 17 1    
2 199 Ruben Guikema Groningen 9 7 16 2    
3 7 Anne Bos Harkema 6 5 11 3 1  
4 42 Richard Dol Oldeholtpade 8 8 16 4    
5 84 Joey v Kammen Opende 5 6 11 5    
6 19 Evert van Til Harkema 7 7 14 6    
7 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 4 8 7 2  
8 24 Bert Franssens Saaksum 6 9 15 8    
9 26 Arjan de Jong Steggerda 4 3 7   3  
10 96 Nicky Blok Noordwolde 5 x 5   4  
                   
    ST 2 B groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B C
1 318 Meindert de Vries Driesum 8 9 17 1    
2 14 Michel Bakker Langelille 9 9 18 2    
3 18 Aron Schokker de Blesse 9 8 17 3    
4 6 Sylvana Postma Rijs 8 8 16 4    
5 115 Jille Hamstra ut é Tille 7 7 14 5 1  
6 20 Bas Homans Wouterswoude 7 9 16 6    
7 42 Sthan Visser Woudsend 2 6 8 7 2  
8 64 Willem Fennema St.Annaparochie 7 8 15 8    
9 11 Gert v/d Heide Harkema 6 6 12   3  
10 99 Lorenzo Punter Wolvega 4 7 11   4  
11 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 5 4 9   5  
12 28 Feike Velting Aduard 6 6 12   6  
13 62 Jappie Renkema Ureterp 3 5 8   7  
14 29 Marco Dijkstra Ijlst 3 5 8   8  
15 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 5 x 5     1
16 90 Siske Benedictus Noardburgum 3 5 8     2
17 26 Elmar Talsma Sondel 2 4 6     3
18 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 x 4     4
19 67 Ineke Renkema Ureterp 2 4 6     5
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B C
1 6 Ruben de Jong Koudum 9 9 18 1    
2 318 Meindert de Vries Driesum 7 7 14 2    
3 7 Frank Hamming De Groeve 9 9 18 3    
4 45 Bert Dijkstra De Westereen 8 8 16 4    
5 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 8 6 14 5    
6 5 Erik Tjarks Wijster 2 4 6 6 1  
7 89 Rindert Boonstra Noardburgum 6 8 14 7    
8 70 Klaas v/d Wal Assen 7 6 13 8 2  
9 120 Stef Hamstra Harkema 5 7 12   3  
10 69 Brugt Vorenholt Roden 3 3 6   4  
11 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 6 3 9   5  
12 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 5 4 9   6  
13 114 Kevin de Jong Koudum 4 5 9   7  
14 37 Olav den Engelsman De Westereen 2 5 7   8  
15 10 Bertus de Wit Gorredijk 4 2 6     1
16 57 Johan Wissema Jubbega 3 x 3     2
                   
    Regio motors              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 17 Jasper Drijfhout Feerwerd 9 9 9 27    
2 96 Sander Bosscher Termunterzijl 8 7 8 23    
3 26 Mans Engel Westeremden 7 8 7 22    
4 52 Klaas Jan van Wijk Godlinze 5 6 6 17    
5 182 Dennis Meijer Westeremden 4 3 5 12    
6 69 Arjan Krol Zeerijp 6 4 2 12    
7 7 Laurens Hylkema Westeremden 3 1 4 8    
8 24 Martijn Moes Aduard X 5 3 8    
9 23 Chris Werkman Groningen X 2 1 3