GRASBAANRACES

Evenementen

« mei 2018 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.




Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                        
    Toppers in de dop          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 9 27  
2 66 Rens Spanjer Bitgummole 8 8 8 24  
3 33 Jelmer de Boer Menaam 7 7 7 21  
4 7 Sem de Roode Menaldum 6 6 6 18  
5 10 Britt Boezerooy Bant 5 5 5 15  
6 3 Jafaro Hazeveld Assen 4 4 2 10  
7 18 Danielle Dijkstra Zwaagwesteinde 2 3 4 9  
8 11 danique schoo sneek 3 2 3 8  
                 
    50 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 9 18 1  
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 7 9 16 2  
3 99 Youri de Jong Steggerda 8 8 16 3  
4 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 5 8 13 4  
5 9 Demi Lageman Zuidbroek 7 7 14 5  
6 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 5 11 6  
7 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum x 6 6 7 1
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 4 9 8 2
9 13 Amber Boezerooij Bant 4 4 8   3
10 24 Gert Homans Wouterswoude 6 3 9   4
                 
    65 CC            
    b groep beginners 1e 2e 3e tot.  
1 9 Demi Lageman Zuidbroek 8 9 9 26  
2 11 Dennis v.vd Ploeg Berlikum 9 8 8 25  
3 42 Nick Versluis Noordwolde 7 7 7 21  
4 480 Mike Koolhaas Rottevalle 6 6 6 18  
5 222 Quinten Holt Roden 4 4 5 13  
6 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 2 12  
7 13 Amber Boezerooij Bant 3 3 4 10  
8 35 Celine Vorenholt Roden 2 2 3 7  
                 
    65 CC            
    A groep   1e 2e tot A B
1 46 Dylan Ottens Hoogkerk 3 9 12 1  
2 14 Sem Ensing Peize 9 9 18 2  
3 9 Duncan Hoevens Witmarsum 8 8 16 3  
4 12 Lars Hoeksma Jistrum 5 8 13 4  
5 84 Mike Klein Klazinaveen 6 7 13 5  
6 48 Sake Johannes de Boer Menaam 6 6 12 6 1
7 7 Remco Koopman Noordwolde 4 x 4 7 2
8 3 Jarno Terpstra Wergea 7 7 14 8  
9 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 5 10   3
10 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 3 6   4
11 23 Bridget Portijk Tuk 4 4 8   5
                 
    Bromfiets            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 1 Egbert Schaap Jubbega 9 7 8 24  
2 15 Lambert Veldman Oldemarkt 8 8 6 22  
3 7 Thijs de Vries Jubbega x 9 9 18  
4 88 Pascal Wouters Heerenveen 5 6 5 16  
5 84 Stefan Bakker Langelille 6 5 4 15  
6 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 7 x 7 14  
7 2 Wiebe de Wit Jubbega x x 3 3  
8 11 Willem Henstra Kootstertille       0  
                 
    Dames            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 7 Lia Schokker de Blesse 9 8 8 25  
2 98 Evelien Koopmans Steggerda 7 7 7 21  
3 88 Kristie van Steden Witte Paarden x 9 9 18  
4 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 8 6 4 18  
5 33 Danielle Sijbesma Ruinen 6 5 6 17  
6 21 Kim Ensing Spanga 5 4 5 14  
                 
    85 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot. A B
1 2 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 5 9 1  
2 52 Willem Henstra Kootstertille 6 4 6 2 1
3 58 Tonny Blok Noordwolde 8 8 8 3  
4 48 Johan Kuiken Dongjum 7 7 7 4  
5 12 Robin de Haan Tzummarum 4 8 4 5  
6 5 Rick Grasdijk Froombosch 6 6 6 6 2
7 84 Mike Klein klazinaveen 5 7 5 7  
8 444 Oege de Haan Wolvega 9 9 9 8  
9 22 Rowan Swama Sappemeer 5 x 5   3
10 23 Koen van Schoot Wolvega 3 4 3   4
11 19 Leon Meijerink De Krim 2 3 2   5
12 16 Nuri Heskes Nijensleek 2 3 2   6
                 
    125 Jeugd            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 95 Gert Poolman Rouveen 9 9 9 27  
2 1 Arnee Elsinga St johnnesga 8 8 8 24  
3 7 Marcel Vlig Lemmer 3 4 7 14  
4 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 7 x 14  
5 111 Marten Dragtsma Wolvega 4 3 6 13  
6 11 Lazar de Vries Opende 6 6 x 12  
7 38 Robin Hamminga Tynaarlo 5 5 x 10  
                 
    Veteranen            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 4 Harry van Dijk Hoogkerk 8 9 9 26  
2 80 Roel de Vries Wolvega 9 8 8 25  
3 5 Rudie Agricola Luinjeberd 7 7 7 21  
4 15 Willem Mellens Zuidlaren 5 6 5 16  
5 24 Andries de Vries St.Anna Parochie 4 5 4 13  
6 313 Wico Rooske Peize 6 x 6 12  
7 36 Foppe Rinkema Twello 3 4 3 10  
                 
    VT            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 325 Jan Fokker Nes 9 7 16 1  
2 23 Wilson Cuperus Hantum 9 7 16 2  
3 67 Jan de Vries Jubbega 9 9 18 3  
4 27 René Spiekhout Gorredijk x 8 8 4 1
5 320 Cor Zeilinga Moddergat 8 9 17 5  
6 36 Steven van Zanten Wolvega 7 8 15 6  
7 89 Ferry de Lange Marijekampen 8 8 16 7  
8 282 Marcel Hielkema Steggerda 6 7 13 8 2
9 19 Jeffrey Smit Drachten 7 6 13   3
10 10 Thies Henstra Oudwoude 6 5 11   4
11 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 5 4 9   5
12 12 Danny Cahais Dokkum 5 6 11   6
13 74 Pieter Elzinga Zwagerbosch 4 5 9   7
14 72 Jerome V.d.WoudenZwagerbos 3 6 9   8
15 15 Lambert Veltman Oldemarkt 4 x 4   9
16 307 Sander Wiechers Roden 5 afg 5   10
17 69 Lieuwe Jagersma Opeinde afg   0    
18 237 Jurgen Klein Klazienaveen afg   0    
                 
    ST 2 A            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 42 Richard Dol Oldeholtpade 8 6 14 1  
2 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 18 2  
3 31 Mark Helmhout De Westereen 9 8 17 3  
4 7 Anne Bos Harkema 6 5 11 4 2
5 17 Hendrik de Boer JUbbega 7 8 15 5  
6 19 Evert van Til Harkema 7 7 14 6  
7 4 Remon Meeters Hoogkerk 5 6 11 7  
8 8 Jeffrey Oppersma Jubbega x 3 3 8 1
9 14 Michel Bakker Langelille 5 4 9   3
10 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold x 4 4   4
                 
    ST 2 B groep            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 18 Aron Schokker de Blesse 8 9 17 1  
2 99 Lorenzo Punter Wolvega 9 8 17 2  
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 x 7 3 1
4 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 6 x 6 4 2
5 222 Jordy Hoogland Wolvega 9 6 15 5  
6 11 Gert v/d Heide Harkema 7 8 15 6  
7 64 Willem Fennema St.Annaparochie 8 7 15 7  
8 20 Bas Homans Wouterswoude 6 9 15 8  
9 26 Elmar Talsma Sondel 5 5 10   3
10 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 7 11   4
11 4 Marco de Graaf de Blesse 3 4 7   5
12 62 Jappie Renkema Ureterp 4 5 9   6
13 67 Ineke Renkema Ureterp 3 4 7   7
14 358 Tjeerd Postma Kootstertille 5 6 11   8
                 
    ST 1/ST 3            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 9 Dirk Werkman Hemelum 9 9 9 1  
2 7 Frank Hamming De Groeve 9 7 9 2  
3 120 Stef Hamstra Harkema 6 8 6 3  
4 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 6 8 4  
5 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 7 5 7 5  
6 5 Erik Tjarks Wijster 5 x 5 6 1
7 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 8 4 8 7  
8 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 4 6 4 8 2
9 69 Brugt Vorenholt Roden 7 3 7   3
10 57 Johan Wissema Jubbega afg   0   4