GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2017 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.

 





    Toppers              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
        1e 2e totaal A B C
1 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 9 9 18 1    
2 115 Simon van Burgel Loppersum 8 9 17 2    
3 33 Justine Wagemans Waskemeer 9 9 18 3    
4 12 Loris Drijfhout Ezinge 7 4 11 4 1  
5 46 Bridget Portijk Tuk 5 8 13 5 2  
6 15 Sem Ensing Peize 7 8 15 6    
7 51 Leon  Meijerink De Krim 8 6 14 7    
8 222 Johannes v/d Heide Surhuzum 8 7 15 8    
9 31 Angela Lageman Zuidbroek 6 6 12   3  
10 111 Randy Drijfhout Ezinge 6 7 13   4  
11 14 Delina Kruit Emmer compascum 6 4 10   5  
12 7 Remco Koopman Noordwolde 5 5 10   6  
13 5 Sebastiaan Reitsma Westhoek 5 4 9   7  
14 8 Luuk de jong Westergeest 4 5 9   8  
15 24 Fabian Dootjes Tolbert x 7 7     1
16 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 4 3 7     2
17 35 Celine Vorenholt Roden 3 2 5     3
18 4 Patrick Kramer Haulerwijk 2 3 5     4
19 13 Kimberly Buis  Steenwijkerwold 3 3 6     5
20 17 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 2 2 4     6
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
        1e 2e totaal A B  
1 19 Duncan Hoevens Witmarsum 9 8 17 1    
2 6 Lukas van Burgel Loppersum 8 9 17 2    
3 71 Jarno Terpstra Wergea 7 7 14 3    
4 95 Maik Stegeman Rouveen 9 x 9 4 2  
5 97 Patrick Stegeman  Rouveen 6 6 12 5    
6 4 Jurgen Kramer Haulerwijk 5 5 10 6 1  
7 2 Ilian v/d Linde Boelenslaan 8 3 11 7    
8 10 Kyra Wassenaar Opende 7 5 12 8    
9 42 Chris Andreas Hoogkerk x 4 4   3  
10 16 Nynke Sijbesma Waskemeer 4 4 8   4  
11 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 6 2 8   5  
                   
    65 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
        1e 2e totaal A B C
1 23 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 1    
2 2 Bonne v/d Kooi Noardburgum 8 9 17 2    
3 5 Jordy Vermanen Naarden 7 3 10 3 1  
4 18 Jimmy Tuinstra Tzummarum 9 8 17 4    
5 16 Sybe Grouwstra Suwald 8 8 16 5    
6 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 7 7 14 6 2  
7 20 Jelke Baarda st Nicolaasga 8 7 15 7    
8 15 Robin de Haan Tzummarum 6 9 15 8    
9 111 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 4 5 9   3  
10 62 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 7 6 13   4  
11 55 Rick Grasdijk Froombosch 6 5 11   5  
12 46 Dylan Arends Hoogkerk 5 5 10   6  
13 44 Devin Althof Opende 3 6 9   7  
14 116 Simon van burgel Loppersma 4 4 8   8  
15 6 Lazar de Vries Opende 5 x 5     1
16 7 William Kruit Emmer compascum x 6 6     2
17 25 Jim andreas groningen 4 3 7     3
18 12 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 3 4 7     4
19 8 Piet Hogendorp Eastermar 2 2 4     5
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e      
1 15 Lambert Veltman Paasloo 9 8 9 26    
2 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 8 9 7 24    
3 67 Jan de Vries Jubbega 7 7 8 22    
4 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 6 5 6 17    
5 6 Wiebe de Wit Jubbega 4 6 5 15    
6 8 Lars de jong Westergeest 5 x 4 9    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e 3e totaal    
1 11 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 9 27    
2 7 Pricilla Wolgen Ter Apel 7 6 8 21    
3 6 Siske Benedictus Noardburgum 8 8 5 21    
4 10 Anderea de Vries De Westereen 6 7 6 19    
5 61 Ineke Renkema Ureterp 4 5 4 13    
6 5 Annelies Veensma Stiens 5 x 7 12    
7 27 Anja de Bruin Buitenpost 3 x 3 6    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 6 Anne Bos Harkema 9 9 18 1    
2 5 Jordy Vermanen Naarden 7 x 7 2 1  
3 12 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 7 16 3    
4 19 Arnee Elsinga St Johannesga 8 9 17 4    
5 88 Ynte van Hyum ferwerd 8 8 16 5    
6 2 Joey v. Kammen Opende 5 6 11 6 2  
7 18 Melvin Stegeman Menaldum 6 6 12 7    
8 9 Marcel Vlig Lemmer 7 8 15 8    
9 15 niek hamminga zuidlaren 4 7 11   3  
10 26 Eric Nammensma Menaldum 3 5 8   4  
11 22 Jelmer de ree tjerkgaast 6 4 10   5  
12 38 Robin Hamminga Tynaarloo 5 5 10   6  
13 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum x x 0   7  
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 9 9 18 1    
2 29 Ruben Guikema Groningen 8 5 13 2    
3 12 Richard Ijbema Opende 9 9 18 3    
4 20 Rick Douma Opende 6 8 14 4    
5 10 Stef Hamstra Harkema 7 8 15 5    
6 115 Jille Hamstra ut é Tille 7 5 12 6 2  
7 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 3 6 9 7 1  
8 24 Jorn v/d Velde Opende 8 7 15 8    
9 19 Benno Kies Drachten 4 7 11   3  
10 15 Mike Philips Veendam 5 4 9   4  
11 14 Timo Koopmans Berlikum 6 6 12   5  
12 35 Jefffry Mellens Zuidlaren 5 4 9   6  
13 6 Kevin Stegeman Menaldum 3 3 6   7  
14 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 4 x 4   8  
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B C
1 6 Rindert Boonstra Noardburgum 7 8 15 1    
2 29 Ruben Guikema Groningen 9 5 14 2 1  
3 16 Siebe van Dekken Oldeberkoop 8 9 17 3    
4 2 Frank Hamming De Groeve 9 2 11 4 2  
5 42 Richard Dol Oldeholtpade 6 9 15 5    
6 61 Stefan v/d Velde Boyl 8 9 17 6    
7 83 Johan v/d Meulen Suawoude 7 7 14 7    
8 12 Richard Ijbema Opende 8 8 16 8    
9 14 Sebastiaan Mulder Norg 6 7 13   3  
10 690 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 5 3 8   4  
11 8 Peter van Dekken Harkema 5 6 11   5  
12 24 Jorn v/d.Velde Opende 4 5 9   6  
13 62 Jappie Renkema Ureterp 4 4 8   7  
14 19 Arjan de Jong Steggerda 4 7 11   8  
15 27 Evert van Til Harkema x 6 6     1
16 3 Richard Nammensma Menaldum 3 4 7     2
17 108 Niels Hoevens Witmarsum x 5 5     3
18 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 3 3 6     4
19 15 Tjeerd Postma Kootstertille 2   2     5
20 11 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 6 afg 6     6
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 7 Richard Dol Oldeholtpade 9 8 17 1    
2 40 Leroy v/d Weerd Wolvega x 4 4 2 1  
3 45 Bert Dijkstra De Westereen 9 9 18 3    
4 10 Dirk Werkman Hemelum 8 8 16 4    
5 19 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 6 7 13 5    
6 69 Brugt Voorenholt Roden 7 6 13 6 2  
7 39 Wilco Elzinga Surhuizum 8 7 15 7    
8 5 Erik Tjarks Wijster 7 9 16 8    
9 88 Dave Bos Oudehorne 4 5 9   3  
10 27 Fokke Jan de Haan Drogeham 5 6 11   4  
11 29 Marco Veensma Stiens 3 5 8   5  
12 54 Tjeerd Bron  Bedum 6 x 6   6  
13 20 Marco Dijkstra Ijlst 5 afg 5   7  
14 28 Wouter de Jong Buitenpost x afg 0   8