GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.

 








Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                            
    Toppers in de dop                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot. A B    
1 16 Angela Lageman Zuidbroek 9 8 17 1      
2 6 Randy Drijfhout Ezinge 8 9 17 2      
3 5 Remco Koopman Noordwolde 8 9 17 3      
4 14 Sem Ensing Peize 9 7 16 4      
5 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 6 6 12 5 1    
6 71 Delina Kruit Emmer compascum 7 8 15 6      
7 15 Sebastiaan Reitsma Westhoek 7 5 12 7 2    
8 2 Youri de Jong Steggerda 5 7 12 8      
9 12 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 x 6   3    
10 10 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 10   4    
11 24 Gert Homans Wouterwoude 3 4 7   5    
12 35 Celine Vorenholt Roden 4 6 10   6    
13 34 Kay van Dekken Zwaagwesteinde 4 4 8   7    
14 69 Marc de Boer Surhuisterveen x x 0   8    
                     
    50cc                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot A B    
1 18 Jarno Terpstra Wergea 9 9 18 1      
2 9 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 18 2      
3 42 Chris Andreas Hoogkerk 8 7 15 3      
4 19 Leon Meijerink De Krim 8 6 14 4      
5 12 Lars Hoeksma Jistrum 6 8 14 5      
6 22 Ilian v/d Linde Boelenslaan 6 5 11 6 1    
7 46 Bridget Portijk Tuk 7 7 14 7      
8 7 Loris Drijfhout Ezinge 7 6 13 8 2    
9 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 5 4 9   3    
10 49 Teunis Talsma warten 5 5 10   4    
11 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 4 4 8   5    
12 3 Nynke Sybesma Waskemeer 4 3 7   6    
13 4 Simon van Burgel Loppersum x 8 8   7    
                     
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 67 Jan de Vries Jubbega 9 9 9 27      
2 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 8 7 8 23      
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 8 7 21      
4 16 Wiebe de Wit Jubbega 5 5 6 16      
5 7 Thijs de Vries Jubbega 4 4 5 13      
6 17 Elmer de Boer Schraard 7 6 x 13      
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 2 Jessica Elsinga Wolvega 8 9 9 26      
2 61 Ineke Renkema Ureterp 9 8 8 25      
3 52 Anderea de Vries De Westereen 7 7 7 21      
4 27 Anja de Bruin Buitenpost 6 6 5 17      
5 26 Deborah de Jong Oude Pekela 5 5 6 16      
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot. A B    
1 4 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 9 18 1      
2 11 Lazar de Vries Opende 8 9 17 2      
3 95 Gert Poolman Rouveen 7 8 15 3      
4 21 Jordy Vermanen Naarden x x 0 4 1    
5 18 Melvin Stegeman Menaldum 8 8 16 5      
6 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 6 7 13 6      
7 10 Marcel Vlig Lemmer 7 6 13 7 2    
8 14 Bonne v/d Kooi Noardburgum 9 5 14 8      
9 38 Robin Hamminga Tynaarlo 5 7 12   3    
10 26 Eric Nammensma Menaldum 5 6 11   4    
11 9 Wesley Wierema Aduard 3 5 8   5    
12 98 Sander Cramer Tynaarlo 4 3 7   6    
13 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum 6 4 10   7    
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B C  
1 4 Ruben Guikema Groningen 6 9 15 1      
2 180 Stef Hamstra Harkema 8 8 16 2      
3 30 Richard Ijbema Opende 9 7 16 3      
4 14 Joey v. Kammen Opende 8 6 14 4      
5 27 Ynte van Hyum Ferwerd 4 7 11 5 1    
6 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 7 9 16 6      
7 115 Jille Hamstra ut é Tille 9 6 15 7      
8 16 Michel Bakker langelille 2 5 7 8 2    
9 22 Anne Bos Harkema 5 8 13   3    
10 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 5 4 9   4    
11 101 Timo Koopmans Bitgummolen 3 4 7   5    
12 6 Kevin Stegeman Menaldum 4 3 7   6    
13 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 6 2 8   7    
14 20 Bas Homans Wouterwoude 7 5 12   8    
15 42 Sthan Visser Woudsend x 3 3     1  
16 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 3 2 5     2  
                     
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot. A B    
1 9 Henk Kramer Sondel 8 7 15 1      
2 22 Ruurd de Vries Opende 8 9 17 2      
3 14 Jappie Pijpker Opende 9 8 17 3      
4 10 Jelle Booi Boelenslaan 9 7 16 4      
5 5 Rudie Agricola Luinjeberd 5 6 11 5 1    
6 21 Simon Reitsma Westhoek 7 9 16 6      
7 42 Henk Haantjes Woudsend 6 8 14 7      
8 28 Haye Dijkstra Ijlst 3 5 8 8 2    
9 94 Berend v/d Velde Opende 4 3 7   3    
10 4 Harry van Dijk Hoogkerk 7 4 11   4    
11 71 Bart Uil Bierum 5 6 11   5    
12 36 Klaas Veensma Stiens 4 5 9   6    
13 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold 3 3 6   7    
14 23 Johan v/d Woude Boelenslaan 6 4 10   8    
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B C D
1 19 Wilko Bruining Opende 9 9 18 1      
2 96 Nicky Blok Noordwolde 9 9 18 2      
3 121 Bertus de Wit Gorredijk 8 7 15 3 1    
4 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 9 9 18 4      
5 14 Kevin de Jong Koudum 7 6 13 5 2    
6 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 7 8 15 6      
7 318 Meindert de Vries Driesum 7 8 15 7      
8 7 Erwin Bethlehem Opende 8 8 16 8      
9 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 8 5 13   3    
10 5 Erik Hermsen Hoogkerk 6 7 13   4    
11 12 Danny Cahais Dokkum 6 6 12   5    
12 86 Hendrik de Vries Jubbega 5 9 14   6    
13 93 Arjen Osinga Marrum 4 8 12   7    
14 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 6 7 13   8    
15 46 Siebren Hoekstra Ureterp 3 4 7     1  
16 27 René Spiekhout Gorrdeijk 6 x 6     2  
17 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 5 6 11     3  
18 319 Rienk de Vries Driesum 2 5 7     4  
19 69 Willem Osinga Pingjum x 7 7     5  
20 9 Theun Postma Kollumerzwaag 3 4 7     6  
21 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 3 3 6     7  
22 16 Wiebe de Wit Jubbega 4 x 4       1
23 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 5 x 5       2
24 87 Tsjerk v/d Meer Damwoude 4 x 4       3
25 42 Albert v/d Meer Hoornsterzwaag 5 afg 5        
26 85 Egbert Schaap Jubbega afg   0        
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B    
1 8 Dirk Werkman Hemelum 9 9 18 1      
2 14 Ruben de Jong Koudum 7 7 14 2      
3 45 Bert Dijkstra De Westereen 6 7 13 3 2    
4 30 Siebe van Dekken Oldeberkoop 8 9 17 4      
5 22 Jan de Jong Surhuisterveen 7 7 14 5      
6 24 Joery de Vries Drachten x 8 8 6 1    
7 19 Olav den Engelsman De Westereen 6 8 14 7      
8 66 Hans Veenstra Twijzelerheide 6 8 14 8      
9 20 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 4 9 13   3    
10 55 Sietse Boek Wolvega 5 6 11   4    
11 26 Kevin Korte Oude Pekela 8 6 14   5    
12 31 Fokke jan de Haan Drogeham 9 5 14   6    
13 23 Wilco Elzinga Opende 5 5 10   7    
14 92 Dirk Jan Mollema Roden 4 5 9   8    
15 82 Hielke Boorsma Nijland 4 3 7     1  
16 29 Marco Dijkstra Ijlst 3 4 7     2  
17 32 Marco Veensma Stiens x 4 4        
18 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag x x 0        
                     
    Enduro                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 21 Gerard Bijlsma Drogeham 9 9 9 27      
2 31 Fokke jan de Haan Drogeham 8 8 8 24      
3 24  Youri de Vries Drachten 7 7 7 21      
4 137 Gerke Nicolai Drogeham 6 6 6 18      
5 4 Meent de Haan Houtigehage 5 5 5 15      
6 1 Richard de Boer Rottevalle 4 4 4 12      
                     
                     
    Superfinale                
1 8 Dirk Werkman Hemelum 1            
2 4 Ruben Guikema Groningen 2            
3 21 Gerard Bijlsma Drogeham 3            
4 19 Wilko Bruining Opende 4            
5 31 Fokke jan de Haan Drogeham 5            
6 180 Stef Hamstra Harkema 6            
7 14 Ruben de Jong Koudum 7            
8 45 Bert Dijkstra De Westereen 8            
9 30 Richard Ijbema Opende 9            
10 121 Bertus de Wit Gorredijk 10            
11 96 Nicky Blok Noordwolde 11