GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 







    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 20 Jeffrey Turksema Tolbert 8 9 9 26      
2 89 Jarno Dijkstra Noardburgum 9 8 8 25      
3 24 Gert Homans Wouterswoude 7 7 7 21      
4 222 Quinten Holt Roden 5 6 6 17      
5 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 5 5 16      
6 4 Ronan Pera Opende 3 4 4 11      
7 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 3 3 10      
8 95 Niek Meijerink De Krim 2 2 2 6      
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 4 Simon van Burgel Zeerijp 8 9 9 26      
2 46 Bridget Portijk Tuk 9 8 6 23      
3 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 6 6 4 16      
4 2 Duncan Hoevens Witmarsum x 7 8 15      
5 99 Youri de Jong Steggerda 5 5 5 15      
6 14 Sem Ensing Peize 7 x 7 14      
                     
    65 CC                
    b groep beginners 1e 2e tot. A B    
1 14 Sem Ensing Peize 9 8 17 1      
2 46 Dylan Ottens Hoogkerk 8 9 17 2      
3 90 Danielle Kuipers Ruinen 6 7 13 3      
4 49 Teunis Talsma warten 9 6 15 4      
5 26 Loris Drijfhout Ezinge 5 4 9 5 2    
6 7 Remco Koopman Noordwolde 8 7 15 6      
7 99 Randy Drijfhout Ezinge 6 5 11 7      
8 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 5 3 8 8 1    
9 35 Celine Vorenholt Roden 3 3 6   3    
10 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 4 2 6   4    
11 71 Delina Kruit Emmer compascum 7 4 11   5    
                     
    65 CC                
    A groep   1e 2e 3e tot.      
1 5 Sybe Grouwstra Suwald 9 9 9 27      
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 8 8 24      
3 97 Patrick Stegeman Rouveen 7 7 6 20      
4 18 Jarno Terpstra Wergea 5 5 7 17      
5 95 Maik Stegeman Rouveen 6 6 5 17      
6 2 Duncan Hoevens Witmarsum 4 3 4 11      
7 19 Leon Meijerink De Krim 2 2 3 7      
8 25 Chris Andreas Hoogkerk 1 4 2 7      
9 12 Lars Hoeksma Jistrum 3 x 1 4      
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 17 Elmer de Boer Schraard 9 9 9 27      
2 85 Egbert Schaap Jubbega 8 7 8 23      
3 7 Thijs de Vries Jubbega 7 8 7 22      
4 52 Wietse Henstra Kootstertille 6 5 6 17      
5 16 Wiebe de Wit Jubbega 5 6 5 16      
6 88 Pascal Wouters Heerenveen 4 4 4 12      
7 41 Stefan Bakker Langelille 3 3 3 9      
8 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast       0      
                     
    Regio Brommers                
1 15 gerben koning oosteinde 8 8 8 24      
2 64 stefan v/d ploeg oostende 7 7 7 21      
3 16 jurgen olthof westeremden 6 6 5 17      
4 8 rik oldenhuis westeremden 5 5 6 16      
5 3 damian moorlag roodeschool 4 4 3 11      
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 111 Harriet Zwiers Koekange 9 9 8 26      
2 6 Sylvana Postma Rijs 8 8 9 25      
3 90 Siske Benedictus Noardburgum 7 7 6 20      
4 52 Anderea de Vries De Westereen 6 6 7 19      
5 61 Ineke Renkema Ureterp 5 5 5 15      
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot. A B    
1 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 9 7 16 1      
2 2 Lazar de Vries Opende 9 8 17 2      
3 5 Rick Grasdijk Froombosch 8 7 15 3      
4 3 Jelmer de Ree Tjerkgaast 5 9 14 4      
5 88 Thijs van Hyum Ferwerd 6 9 15 5      
6 12 Robin de Haan Tzummarum 7 6 13 6 1    
7 25 Jim Andreas Hoogkerk 5 4 9 7 2    
8 58 Tonny Blok Noordwolde 8 8 16 8      
9 99 Jan Peet Krol Tytsjerk 6 4 10   3    
10 11 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 3 5 8   4    
11 26 Elmar Talsma Sondel 3 3 6   5    
12 15 Lukas van Burgel Zeerijp 4 5 9   6    
13 22 Rowan Swama Sappemeer 4 3 7   7    
14 52 Willem Henstra Kootstertille 7 6 13   8    
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B    
1 9 Rick Douma Opende 9 9 18 1      
2 95 Gert Poolman Rouveen 8 9 17 2      
3 7 Marcel Vlig Lemmer 8 5 13 3      
4 14 Joey v. Kammen Opende 4 6 10 4 1    
5 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 7 14 5      
6 5 Michel Bakker Langelille 6 7 13 6      
7 42 Sthan Visser Woudsend 5 8 13 7      
8 26 Eric Nammensma Menaldum 5 6 11 8 2    
9 20 Bas Homans Wouterwoude 4 4 8   3    
10 38 Robin Hamminga Tynaarlo x 3 3   4    
11 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 3 x 3   5    
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series          
        1e 2e 3e tot.      
1 14 Jappie Pijpker Opende 9 9 9 27      
2 94 Berend v/d Velde Opende 7 6 8 21      
3 4 Harry van Dijk Hoogkerk 6 8 7 21      
4 35 Henk Haantjes Woudsend 8 7 6 21      
5 5 Rudie Agricola Luinjeberd 5 5 5 15      
6 313 Wico Rooske Peize 4 4 4 12      
7 28 Haye Dijkstra Ijlst afg     0      
                     
    Regio Motoren   1e 2e 3e tot.      
1 17 jasper drijfhout feerwerd 9 9 9 27      
2 24 bert franssens saaksum 7 7 8 22      
3 28 Feike Velting Aduard 8 8 x 16      
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C  
1 319 Rienk de Vries Driesum 8 9 17 1      
2 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal 7 7 14 2      
3 14 Kevin de Jong Koudum 6 8 14 3      
4 318 Meindert de Vries Driesum x 8 8 4 2    
5 7 Erwin Bethlehem Opende 9 7 16 5      
6 320 Cor Zeilinga Moddergat 6 9 15 6      
7 158 Daan Akkerman Boijl 4 8 12 7 1    
8 18 Wolter de Wit Boyl 9 9 18 8      
9 93 Arjen Osinga Marrum 8 5 13   3    
10 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 4 5 9   4    
11 96 Wilco Osinga Marrum 7 6 13   5    
12 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 6 5 11   6    
13 321 Nutte Buurmans Moddergat 5 3 8   7    
14 27 René Spiekhout Gorredijk 5 6 11   8    
15 67 Jan de Vries Jubbega 7 x 7     1  
16 19 Jeffrey Smit Drachten 3 4 7     2  
17 65 Dennis ten Hoeve Heerenveen 3 4 7     3  
18 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag afg   0     4  
                     
    ST 2                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C D
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 18 1      
2 89 Rindert Boonstra Noardburgum 7 9 16 2      
3 111 Harriet Zwiers Koekange 8 9 17 3      
4 99 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 4      
5 31 Johan vd Meij Ferwert 8 8 16 5      
6 6 Sylvana Postma Rijs 7 7 14 6 2    
7 7 Anne Bos Harkema 7 8 15 7 1    
8 19 Evert van Til Harkema 9 8 17 8      
9 20 Stef Hamstra Harkema 9 6 15   3    
10 4 Remon Meeters Hoogkerk 7 8 15   4    
11 9 Wilko Bruining Opende 6 8 14   5    
12 96 Nicky Blok Noordwolde 6 7 13   6    
13 90 Siske Benedictus Noardburgum 8 5 13   7    
14 83 Johan v/d Meulen Suawoude 6 7 13   8    
15 10 Stefan v/d Velde Boyl 5 7 12     1  
16 1 Gerben Hamstra Kootstertille 6 6 12     2  
17 115 Jille Hamstra ut é Tille 5 6 11     3  
18 14 Joey v Kammen Opende 3 5 8     4  
19 118 Dennie Hollema Kootstertille 4 6 10     5  
20 64 Willem Fennema St.Annaparochie 5 4 9     6  
21 186 Kevin Stegeman Menaldum 3 4 7     7  
22 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 5 5 10     8  
23 94 Jörn v/d Velde Opende x 4 4       1
24 27 Ynte van Hyum Ferwerd x 5 5       2
25 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 3 3 6       3
26 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 4 2 6       4
27 52 Anderea de Vries De Westereen 4 3 7       5
28 358 Tjeerd Postma Kootstertille 2 4 6       6
29 98 Sander Cramer Tynaarlo 4 x 4       7
30 11 Gert v/d Heide Harkema 2 3 5       8
31 3 Jeffrey Kramer Sondel 3 x 3       9
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B    
1 145 Johan Wissema Gorredijk 8 9 17 1      
2 7 Frank Hamming De Groeve x 9 9 2 1    
3 70 Klaas v/d Wal Assen 6 8 14 3      
4 50 Richard Ijbema Opende 5 7 12 4      
5 69 Brugt Vorenholt Roden 3 8 11 5      
6 10 Bertus de Wit Gorredijk 6 6 12 6      
7 37 Olav den Engelsman De Westereen 7 7 14 7      
8 82 Hielke Boorsma Nijland 5 5 10 8 2    
9 36 Roelof Postma Kollumerzwaag 4 4 8   3    
10 29 Marco Dijkstra Ijlst 2 4 6   4    
11 14 Ruben de Jong Koudum 9   9   5    
12 9 Joery de Vries Drachten afg   0