GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
1 8 Rudmer Koopmans Arum 9 9 8 26    
2 66 Rens Spanjer Bitgummole 8 7 6 21    
3 95 Niek Meijerink De Krim 7 6 5 18    
4 4 Ronan Pera Opende x 8 9 17    
5 75 Sem Jonker Oosterwolde 6 5 4 15    
6 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 4 2 11    
7 10 Britt Boezerooy Bant 3 3 3 9    
8 33 Jelmer de Boer  Menaam x x 7 7    
9 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 4 2 1 7    
10 11 Danique Schoo Sneek 2 1 0 3    
                   
                   
Klasse:  Toppers in de dop            
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e Totaal    
1 37 Damien Dupon Twijzel 9 9 9 27    
2 81 Rienk Bakker Minnertsga 7 8 8 23    
3 5 Sanne Meijerink De Krim 8 7 7 22    
4 117 Jarno Slot Noordwolde 6 5 5 16    
5 29 Dominic Hamminga Gees x 6 6 12    
6 16 Quinten Kin Staphorst 4 4 4 12    
7 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 5 3 3 11    
8 22 Kaylee Schoo Sneek 3 2 2 7    
9 12 Iris Bosch Bergum x x x 0    
                   
                   
Klasse:  65cc A              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 9 9 27    
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 8 8 24    
3 74 Ward Monkel Oudehorne 7 7 7 21    
4 454 Pieter Tolsma Tzum 5 6 6 17    
5 24 Gert Homans Wouterswoude 6 5 4 15    
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 3 4 5 12    
7 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 4 3 3 10    
8 13 Amber Boezerooij Bant 2 2 2 6    
                   
                   
Klasse:  65cc B              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
1 4 Ronan Pera Opende 9 8 9 26    
2 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 7 7 22    
3 8 Hidde Bakker Minnertsga 7 6 6 19    
4 84 Bern Monkel Oudehorne x 9 8 17    
5 15 Wendy Oldenzeel Peize 6 5 5 16    
                   
                   
Klasse: Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
1 197 Roberto Slot Noordwolde 9 9 9 27    
2 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 8 7 7 22    
3 15 Lambert Veldman Oldemarkt 7 4 8 19    
4 33 Ron Zandbergen  Steenwijkerwold 5 6 5 16    
5 194 Kay Boon Noordwolde x 8 6 14    
6 6 Klaas Kin Staphorst 6 5 x 11    
7 4 Pascal Wouters Heerenveen 4 x x 4    
                   
                   
Klasse:  Damesklasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
1 45 Ineke Renkema Ureterp 9 9 8 26    
2 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 7 8 9 24    
3 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 5 6 7 18    
4 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 6 5 6 17    
5 911 Nina Ferwerda de Blesse 4 7 5 16    
6 198 Manouk Boer Noordwolde 3 4 4 11    
7 35 Astrid de Jong Moddergat 2 3 3 8    
8 74 Kyra Wassenaar Opende 8 x x 8    
                   
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
1 66 Dylan Ottens Hoogkerk 10 10 8 28    
2 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 9 10 25    
3 54 Joran Marra Opeinde 9 8 7 24    
4 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 7 7 9 23    
5 3 Jarno Terpstra  Wergea 8 6 6 20    
6 454 Pieter Tolsma Tzum 1 5 5 11    
7 19 Leon Meijerink De Krim 4 4 3 11    
8 24 Thomas de Boer Engwierum 5 3 2 10    
9 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 2 2 4 8    
10 99 Tommy Kruis Steenwijk 3 1 1 5    
11 18 Jessica Dijkstra De Westerein 0 0 0 0    
                   
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 10 10 29    
2 5 Rick Grasdijk Froombosch 10 9 9 28    
3 48 Johan Kuiken Dongjum 8 8 8 24    
4 90 Niels Broekema Hoogkerk 7 7 7 21    
5 23 Koen van Schoot Wolvega 6 5 5 16    
6 52 Willem Henstra Kootstertille 4 4 6 14    
7 16 Nuri Heskes Nijensleek 5 6 x 11    
8 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 2 3 4 9    
9 74 Lieuwe Baarda Wier 1 2 2 5    
10 7 Stefan Bakker Langelille 0 1 3 4    
11 14 Jornie de Boer Engwierum 3 x x 3    
                   
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
1 108 Bert Vorenholt Roden 10 10 10 30    
2 313 Wico Rooske Peize 1 1 1 3    
                   
                   
                   
Klasse:  ST2 A              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
1 4 Roy Pasveer Nijeholtpade 10 10 10 30    
2 14 Michel Bakker Langelille 8 9 8 25    
3 5 Lorenzo Punter Wolvega 7 8 9 24    
4 77 Jordy Hoogland Wolvega 9 5 5 19    
5 2 Marcel Vlig Lemmer 4 6 7 17    
6 7 Anne Bos Harkema 6 4 6 16    
7 991 Ruben Guikema Groningen 5 7 x 12    
8 20 Bas Homans Wouterswoude 2 3 4 9    
9 181 Jan de Jong Surhuisterveen 3 2 1 6    
10 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 0 1 3 4    
11 22 Jan Fokker Nes 1 0 2 3    
                   
                   
Klasse:  ST2 B              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
                   
1 90 Joyce v Dellen Raard 9 9 8 26    
2 111 Marten Dragtsma Wolvega 7 7 9 23    
3 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 8 8 6 22    
4 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 4 5 7 16    
5 62 Jappie Renkema Ureterp 5 4 5 14    
6 16 Gert v/d Heide Harkema 6 6 2 14    
7 197 Roberto Slot Noordwolde 3 3 4 10    
8 72 Robin de Haan Tzummarum 2 2 3 7    
9 313 Wico Rooske Peize 1 1 1 3    
10 52 Willem Henstra Kootstertille x x x 0    
                   
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e   totaal A B
1 4 Michel Ebink de Blesse 8 9   17 1  
2 7 Thijs de Vries Jubbega 6 7   13 2  
3 198 Erik Jubbega Noordwolde 9 8   17 3  
4 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 9 9   18 4  
5 11 Jeroen Alles  Beerta 5 x   5 5 1
6 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 8 6   14 6  
7 97 Alwin Boer Noordwolde 6 8   14 7  
8 194 Kay Boon Noordwolde 4 x   4 8 2
9 222 Simon Hut Bakkeveen 7 7   14 9  
10 10 Thies Henstra Oudwoude 7 6   13 10  
11 95 Nick van Ens Kuinre 4 4   8   3
12 192 Django Otten Kuinre x 5   5   4
13 96 Sjoerd Visser Hemrik 3 5   8   5
14 37 Jan van der Zwaag Kollumerzwaag 5 x   5   6
                   
                   
Klasse:  ST1 - ST3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal    
1 20 Stef Hamstra Harkema 9 9 9 27    
2 14 Jacky de Vries Hoornsterzwaag 8 8 7 23    
3 37 Olav den Engelsman De Westereen 7 7 6 20    
4 90 Mark Dijkstra Boer 5 5 8 18    
5 19 Evert van Til Harkema 6 6 5 17    
6 23 Wilson Cuperus Hantumhuizen 4 3 4 11    
7 3 Frank Hamming De Groeve 3 4 3 10    
8 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 1 2 2 5    
9 86 Pieter van Dellen Raard 2 1 x 3