GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« september 2020 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Nr. Naam Woonplaats
  Toppers / 50cc  
7 Levi Slot Noordwolde
8 Reinder Jan Agema Dokkum
13 Mika Nijdam Assen
14 Ismael Traore Almelo
64 Bas Ratering Buinerveen
89 Ferre van Dellen Anjum
93 Naomi Wolting Beilen
     
     
  65cc  
9 Gabryëla Horenga Marum
12 Sven Zuur Yde
16 Quinten Kin Staphorst
22 Kaylee Schoo IJlst
33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag
72 Jafaro Hazeveld Assen
     
     
  Bromfiets  
4 Pascal Wouters Oudeschoot
88 Jenno Plantenga Jubbega
     
  85cc  
5 Kim Ratering Buinerveen
7 Jelmar Naessens Tytsjerk
46 Ywan Groeneveld Folsgare
66 Rens Spanjer Bitgummole
72 Jafaro Hazeveld Assen
     
  125cc jeugd  
8 Hidde Bakker Minnertsga
10 Jarno Slot Noordwolde
14 Jelle de Haan Donkerbroek
15 Johan Veenstra Ureterp
37 Jesse Lamerus St. Annaparochie
72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae
74 Bern Monkel Oudehorne
94 Valentino Luider Groningen
     
  Damesklasse  
7 Sanne Hulleman Nijensleek
14 Hester Hiemstra Westergeest
22 Bernadette Keegstra Marrum
26 Romy Hamminga Anloo
31 Michelle Dijkman Kuinre
33 Fardau de Ree Tjerkgaast
35 Astrid de Jong Noardburgum
37 Sanne Lamerus St. Annaparochie
37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag
50 Jirina de vries Langezwaag
51 Rosalyn de Vries Oosternijkerk
58 Meike Visser Vegelingsoord
83 Finette Terpstra Wargea
85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch
94 Joyce Elsinga St. Johannesga
     
     
  Veteranen  
4 Fred Dijkstra Zwagerbosch
20 Klaas Poppinga Surhuisterveen
24 Andries de Vries St. Annaparochie
34 Durk de Vries Oosternijkerk
62 Reinder van Dellen Anjum
82 Liekele de Bruin Harkema
     
     
  125cc Senioren  
3 Jarno Terpstra Wargea
7 Rindert Boonstra Zwagerbosch
14 Yoëll Veenstra De Westereen
17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar
24 Thomas de Boer Engwierum
46 Wessel de Jong Wier
54 Joran Marra Opeinde
96 Tonny Blok Noordwolde
     
     
  ST 250  
4 Rick Grasdijk Froombosch
10 Patrick Veenstra Nijensleek
11 Hidde v/d Veen Oudebildtzijl
14 Jornie de Boer Engwierum
26 Arjan de Jong Steggerda
28 Allert de Vries Joure
35 Roelof Postma Noardburgum
36 Gerbrand Visser Makkum
66 Dylan Ottens Hoogkerk
76 Gerard Faber Anjum
81 Harm Kroes Aldeboarn
86 Chris Nienhuis Foxhol
88 Sven Venema Sappemeer
92 Tommy Kruis Steenwijk
96 Tonny Blok Noordwolde
     
     
  VT  
10 Johannes de Haan Houtigehage
34 Jildert Jorritsma Burgum
38 Wesley Brander Drachten
46 Wessel de Jong Wier
82 Liekele de Bruin Harkema
     
     
  ST 500  
12 Danny Cahais Dokkum
15 Willem Kingma Rijperkerk
20 Stef Hamstra Surhuisterveen
23 Wilson Cuperus Hantumhuizen
29 Mark Stoelwinder Jonkersland
33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold
37 Olav den Engelsman De Westereen
99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend
     
  Regioklasse  
  Tonnis Slager Westeremden
14 Teun Hulst Westeremden
33 Niels Ohlsen Ten Boer
  Jan van Baren Westeremden
74 Rik Oldenhuis Westeremden
11 Eise Bats Westeremden
  Ivar van Dijken Westeremden
  Pim van Baren Westeremden
  Eirik Eide Westeremden
  Dennis Meijer Westeremden
5 Jackel Bats Westeremden