GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« april 2024 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.
Klasse:  50cc                            
                            Club-  
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.    
1 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide 3 3 3 9             25    
2 93 Luca Balkema t Zandt 2 2 2 6             23    
3 15 Ruben Alma Harkema 1 1 1 3             20    
                                 
Klasse:  65cc                            
                            Club-  
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.    
1 66 Lorenzo Vos Noordwolde 3 3 2 8             25    
2 13 Mika Nijdam Assen 2 2 3 7             23    
3 7 Levi Slot Noordwolde 1 1 1 3             20    
                                 
Klasse:  85cc                            
                            Club-  
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.    
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 7 7 7 21             25    
2 6 Roan v/d Lende Spanga 5 6 6 17             23    
3 16 Quinten Kin Staphorst 6 5 5 16             20    
4 24 Levi Hindriks Yde 4 3 4 11             18    
5 12 Sven Zuur Yde 3 4 3 10             17    
6 64 Sylvana Aarts Eelde 2 2 2 6             16    
7 22 Kaylee Schoo Ijlst 1 1 1 3             15    
                                 
Klasse:  125 jeugd                            
                            Club-  
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.    
1 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 7 21             25    
2 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 5 6 6 17             23    
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 4 5 15             20    
4 65 Jafaro Hazeveld Assen 4 5 4 13             18    
5 94 Valentino Luider Groningen 3 3 3 9             17    
6 82 Johan Witteveen Harkema 2 2 2 6             16    
7 90 Sven de Graaf Feanwâlden 1 1 1 3             15    
                                 
Klasse:  Dames                            
                            Club-  
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.    
1 97 Maaike de Ree Sint Nicolaasga 3 3 3 9             25    
2 55 Danique Schoo Ijlst 2 2 2 6             23    
3 12 Imke v/d West Twijzelerheide 1 1 1 3             20    
                                 
    DAMES B                            
4 54 Britt Boezerooij Bant 3 3 2 8             18    
5 22 Bernadette Keegstra Marrum 2 2 3 7             17    
6 40 Marike Tolsma Marum 1 1 1 3             16    
                                 
                                 
Klasse:  Veteranen                            
                            Club-  
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.    
1 5 Christiaan Schoo Ijlst 3 4 4 11             25    
2 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 4 3 3 10             23    
3 10 Gerard Bijlsma Drogeham 2 2 2 6             20    
4 45 Durk Bloem De Westereen 1 x 1 2             18    
                                 
Klasse:  125 Senioren                            
                            Club-  
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.    
1 24 Thomas de Boer Engwierum 4 4 4 12             25    
2 4 John Bosman Dalfsen 3 2 3 8             23    
3 46 Wessel de Jong Wier 2 3 2 7             20    
4 3 Jangeert Horenga Marum 1 1 1 3             18    
                                 
Klasse:  ST2                            
                            Club-  
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.    
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 3 3 3 9             25    
2 76 Gerard Faber Anjum 2 2 2 6             23    
3 62 Egbert-Tjitze Kooistra Kollumerzwaag 1 1 1 3             20    
                                 
KLASSE: ST2 B                            
4 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 2 3 3 8             18    
5 71 Arnold Oosterbaan Opende 3 2 2 7             17    
6 15 Willem Kingma Burgum 1 1 1 3             16    
                                 
                                 
Klasse:  VT Klasse                       Club-    
                            pnt    
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B              
1 71 Arnold Oosterbaan Opende 4 4 4 12             25    
2 74 Jan Dorenbos Feanwalden 3 3 3 9             23    
3 5 Johannes de Haan Houtigehage 2 1 2 5             20    
4 3 Jeffrey Kramer Sondel 1 2 1 4             18    
                                 
Klasse:  ST1 / ST 3                       Club-    
                            pnt.    
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B              
1 23 Wilson Cuperus Hantumhuizen 5 5 5 15             25    
2 98 Dirk Tjitse Rijpkema Harkema 4 4 4 12             23    
3 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 3 3 3 9             20    
4 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 1 2 2 5             18    
5 11 Robert Nouta Westergeest 2 1 1 4             17    
                                 
                                 
    ST2 OPEN Roden                            
1   24 Mark Helmhout   12 11 11 34 1              
2   5 Jelmar Naessens   11 10 12 33 2              
3   76 Gerard Faber   8 12 9 29 3              
4   97 Maaike de Ree   7 6 6 19 4              
5   93 Anne Bos   5 9 8 22 5              
6   15 Bonne v/d Kooi   10 7 10 27 6              
7   71 Stef Hamstra   9 4 4 17 7              
8   2 Marcel Vlig   6 8 7 21 8              
9   23 Wilson Cuperus   4 5 5 14                
10   68 Abe Kooistra   3 3 3 9                
11   37 Olaf den Engelsman 2 2 1 5                
12   22 Henk-Jan Veldman 1 1 2 4