GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2023 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                          
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.  
1 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide 2 2 2 6             25  
2 15 Ruben Alma Harkema 1 1 1 3             23  
                               
Klasse:  65cc                          
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.  
1 11 Haico Gjaltema Engwierum 5 5 5 15             25  
2 66 Lorenzo Vos Noordwolde 4 4 3 11             23  
3 13 Mika Nijdam Assen 3 2 4 9             20  
4 7 Levi Slot Noordwolde 2 3 2 7             18  
5 65 Hindrik Merkus Koudum 1 1 1 3             17  
                               
                               
Klasse:  85cc                          
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 8 7 23             25  
2 16 Quinten Kin Staphorst 7 7 8 22             23  
3 6 Roan v/d Lende Spanga 6 6 5 17             20  
4 23 Steijn Kuipers Meeden 5 3 6 14             18  
5 24 Levi Hindriks Yde 4 5 4 13             17  
6 12 Sven Zuur Yde 3 4 3 10             16  
7 64 Sylvana Aarts Eelde 1 2 2 5             15  
8 22 Kaylee Schoo Ijlst 2 1 1 4             14  
                               
                               
Klasse:  125 jeugd                          
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.  
1 7 Bern Monkel Oudehorne 8 8 8 24             25  
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 5 19             23  
3 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 6 6 6 18             20  
4 65 Jafaro Hazeveld Assen 5 5 7 17             18  
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 4 2 4 10             17  
6 94 Valentino Luider Groningen 1 4 3 8             16  
7 90 Sven de Graaf Feanwâlden 2 3 2 7             15  
8 82 Johan Witteveen Harkema 3 1 1 5             14  
                               
Klasse:  Dames                          
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.  
1 97 Maaike de Ree Sint Nicolaasga 6 6 6 18             25  
2 26 Romy Hamminga Anloo 5 5 5 15             23  
3 8 Jessica Dijkstra De Westereen 4 4 4 12             20  
4 55 Danique Schoo Ijlst 1 3 3 7             18  
5 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 3 2 2 7             17  
6 83 Finette Terpstra Wergea 2 1 1 4             16  
                               
                               
    DAMES B                          
7 22 Bernadette Keegstra Marrum 3 3 3 9             15  
8 13 Amber Boezerooij Bant 2 2 1 5             14  
9 54 Britt Boezerooij Marum 1 1 2 4             13  
                               
                               
Klasse:  Veteranen                          
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.  
1 10 Gerard Bijlsma Drogeham 8 8 8 24             25  
2 5 Christiaan Schoo Ijlst 6 7 6 19             23  
3 45 Durk Bloem De Westereen 5 5 5 15             20  
4 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 7 0 7 14             18  
5 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 4 6 4 14             17  
6 15 Willem Mellens Zuidlaren 3 4 1 8             16  
7 55 Marco de Lang De Westereen 2 3 3 8             15  
8 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 1 2 2 5             14  
                               
Klasse:  125 Senioren                          
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.  
1 24 Thomas de Boer Engwierum 5 3 4 12             25  
2 46 Wessel de Jong Wier 3 5 3 11             23  
3 4 John Bosman Dalfsen 4 0 5 9             20  
4 34 Erik de Bruin Feanwalden 2 4 2 8             18  
5 3 Jangeert Horenga Marum 1 2 1 4             17  
                               
Klasse:  ST2                          
                            Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 3 4 2 9             25  
2 76 Gerard Faber Anjum 1 3 4 8             23  
3 10 René Bijlsma Drogeham 4 0 3 7             20  
4 62 Egbert-Tjitze Kooistra Kollumerzwaag 2 2 1 5             18  
                               
                               
                               
KLASSE: ST2 B                          
5 14 Jornie de Boer Engwierum 7 6 7 20             17  
6 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 6 7 6 19             16  
7 75 Dylan Cuperus Metslawier 5 4 5 14             15  
8 15 Willem Kingma Burgum 4 5 4 13             14  
9 26 Arjan de Jong Steggerda 3 1 2 6             13  
10 13 Richard Tuintjer Zuidlaren x 2 3 5             12  
11 24 Yoëll Veenstra De Westereen x 3 1 4             11  
                               
                               
Klasse:  VT Klasse                          
                            Club  
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         Pnt  
1 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 4 4 12             25  
2 9 Kevin Kramer Sondel 2 3 3 8             23  
3 78 Hero Boetje Harkema 1 2 2 5             20  
4 74 Jan Dorenbos Feanwalden 3 0 1 4             18  
                               
Klasse:  ST1 / ST 3                          
                            Club  
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         Pnt.  
1 98 Dirk Tjitse Rijpkema Harkema 2 4 4 10             25  
2 11 Robert Nouta Westergeest 3 3 3 9             23  
3 2 Gerrit van der Horn 0 1 2 2 5             20  
4 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 4 0   4             18  
                               
                               
    Classic 50 cc           Totaal              
1   17 Geert Mulder 9 9 9 27              
2   2 Bert Coster 8 8 8 24              
3   23 Theun Veldhuizen 7 7 6 20              
4   80 Hans Erkelens 5 6 7 18              
5   37 Sikke Koree 4 5 4 13              
6   99 Harm Koree 6 1 5 12              
7   10 Ge Dunnewind 3 4 3 10              
8   88 Rense de Vries 2 3 2 7              
9   33 Jesse Bakke 1 2 1 4              
                               
                               
    Regio Klasse           Totaal A B        
1   90 Robin Wolters 9 9   18 1            
2   72 Sam Krans 8 8   16 2            
3   64 Jan Staal 9 9   18 3            
4   21 Dennis Drenth 8 8   16 4            
5   86 Ryan Smit 7 0   7 5 1          
6   23 Steijn Kuipers 7 7   14 6            
7   13 Rik Schuurman 6 0   6 7 2          
8   26 Romy Hamminga 6 6   12 8            
9   14 Nick Boer 3 7   10   3          
10   8 Jarno Konietzka 4 5   9   4          
11   65 Arend-Frederik van Iren 1 4   5   5          
12   11 Dennis Benes 5 3   8   x          
13   12 Leon van der Veen 5 6   11   x          
14   56 Niek Bos x 5   5   x          
15   28 Nick ten Hoor x 4   4     1        
16   49 Roy Mulder 2 0   2     2        
17   1 Roland Kregel x 3   3     3