GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« mei 2022 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
         
  rijnr. 50cc Plaats  
1 4 Wesley Douma Anjum  
2 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide  
3 11 Haico Gjaltema Engwierum  
         
  rijnr. 65cc Plaats  
1 10 Christina Henstra Twijzelerheide  
2 13 Mika Nijdam Assen  
3 14 Ismael Traore Almelo  
4 24 Levi Hindriks Yde  
5 64 Sylvana Aarts Eelde  
6 65 Hindrik Merkus Koudum  
7 89 Ferre van Dellen Anjum  
         
  rijnr. 85cc Plaats  
1 6 Roan v/d Lende Spanga  
2 9 Gabryëla Horenga Marum  
3 12 Sven Zuur Yde  
4 16 Quinten Kin Staphorst  
5 22 Kaylee Schoo IJlst  
6 23 Steijn Kuipers Meeden  
7 24 Kaya Reitsma Westhoek  
8 33 Jarno Raoel Bosma Scherpenzeel  
9 72 Jafaro Hazeveld Assen  
         
  rijnr. Bromfiets Plaats  
         
         
  rijnr. 125cc jeugd Plaats  
1 4 Ronan Pera Opende  
2 5 Jelmar Naessens Tytsjerk  
3 8 Hidde Bakker Minnertsga  
4 10 Justin Veenstra Nijensleek  
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek  
6 20 Sebastian Reitsma Westhoek  
7 24 Gert Homans Walterswalden  
8 26 Nick ten Hoor Veendam *
9 34 Jelrik de Boer Engwierum  
10 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie  
11 43 Sander Talma Damwoude  
12 46 Quinten Holt Roden  
13 66 Rens Spanjer Bitgummole  
14 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae  
15 74 Bern Monkel Oudehorne  
16 82 Johan Witteveen Harkema  
17 94 Valentino Luider Groningen  
         
  rijnr. Dames Plaats  
1 3 Kelsey Rozenberg Nijeberkoop  
2 5 Femke Hovinga Anjum  
3 6 Chantal Kin Staphorst  
4 7 Sanne Hulleman Nijensleek  
5 8 Jessica Dijkstra De Westereen  
6 9 Dione Flobbe Wilhelminaoord  
7 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide  
8 12 Imke v/d West Twijzelerheide  
9 13 Amber Boezerooij Bant  
10 14 Hester Hiemstra Westergeest  
11 20 Nikita Postma St. Annaparochie  
12 22 Bernadette Keegstra Marrum  
13 23 Bridget Portijk Tuk  
14 24 Annelies Veensma Joure  
15 26 Romy Hamminga Anloo  
16 27 Susanne Walsma Joure  
17 33 Fardau de Ree Tjerkgaast  
18 34 Rosalyn de Vries Oosternijkerk  
19 35 Astrid de Jong Noardburgum *
20 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag  
21 43 Sam Kuiper Steenwijkerwold  
22 45 Ineke Renkema Ureterp  
23 50 Jirina de vries Langezwaag  
24 54 Britt Boezerooij Bant  
25 55 Danique Schoo IJlst  
26 58 Meike Visser Vegelingsoord  
27 67 Daphne v/d Veen Workum  
28 69 Celine Vorenholt Heiligerlee  
29 70 Lisa Beenen Nijensleek  
30 71 Nina Ferwerda De Blesse  
31 72 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae  
32 83 Finette Terpstra Wargea  
33 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch  
34 87 Sanne Lamerus St. Annaparochie  
         
  rijnr. Veteranen Plaats  
1 2 Henri Hardenberg Stadskanaal  
2 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch  
3 10 Gerard Bijlsma Drogeham  
4 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela  
5 15 Willem Mellens Zuidlaren  
6 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen  
7 24 Andries de Vries St. Annaparochie  
8 45 Durk Bloem De Westereen  
9 55 Marco de Lang De Westereen  
10 62 Reinder van Dellen Anjum  
11 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee  
         
  rijnr. 125cc senioren Plaats  
1 3 Jangeert Horenga Marum  
2 4 John Bosman Dalfsen  
3 5 Lorenzo Punter Wolvega  
4 13 Thomas Stevens Stadskanaal  
5 15 Johan Veenstra Ureterp  
6 21 Folkert Sloot Anjum  
7 24 Thomas de Boer Engwierum  
8 34 Erik de Bruin Feanwalden  
9 45 Durk Bloem De Westereen  
10 46 Wessel de Jong Wier  
11 48 Johan Kuiken Dongjum  
12 50 Wiebren de Vries Langezwaag  
13 54 Joran Marra Opeinde  
14 68 Abe Kooistra Jislum  
15 72 Sam Krans Meeden  
16 73 Wilco Baarda Wier  
17 74 Lieuwe Baarda Wier  
18 77 Raldo Kleinlugtenbeld Dalfsen  
19 93 Anne Bos Harkema  
20 96 Tonny Blok Noordwolde  
21 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend  
         
  rijnr. ST 250 Plaats  
1 2 Marcel Vlig Lemmer  
2 3 Jeffrey Kramer Sondel  
3 4 Joris Guikema Groningen  
4 5 Tjisse Arjen de Vries EE  
5 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae  
6 8 Jeffrey Oppersma Jubbega  
7 9 Kevin Kramer Sondel  
8 10 René Bijlsma Drogeham  
9 13 Richard Tuintjer Zuidlaren  
10 14 Jornie de Boer Engwierum  
11 17 Sam Krans Meeden  
12 18 Richard Nammensma Menaam *
13 19 Iwan Kok Roden  
14 20 Bas Homans Wouterswoude  
15 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen  
16 23 Bridget Portijk Tuk  
17 24 Yoëll Veenstra De Westereen  
18 26 Arjan de Jong Steggerda  
19 27 Jimmy Tuinstra Tzummarum  
20 28 Allert de Vries Joure  
21 31 Aant Keizer Westergeest  
22 32 Bart Borg Wolvega *
23 34 Jildert Jorritsma Burgum  
24 35 Roelof Postma Noardburgum *
25 36 Gerbrand Visser Makkum  
26 37 Bjorn Ringnalda Dokkum  
27 46 Lazar de Vries Opende  
28 54 Joran Marra Opeinde *
29 56 Lammert v/d Zwaag Broeksterwald  
30 71 Arnold Oosterbaan Opende  
31 72 Dylan Cuperus Metslawier  
32 73 Jan Dorenbos Feanwalden  
33 74 Lieuwe Baarda Wier  
34 76 Gerard Faber Anjum  
35 77 Mark Beishuizen Stadskanaal *
36 79 Milan Groen Ter Apel  
37 82 Jappie Renkema Ureterp  
38 83 Patrick Leugs Dedemsvaart  
39 88 Sven Venema Sappemeer  
40 89 Melvin Kiewiet Vledder  
41 91 Wilfred v/d Laan Zuidlaren  
42 92 Tommy Kruis Steenwijk  
43 94 Ruben Guikema Oosterwolde  
44 96 Tonny Blok Noordwolde  
         
  rijnr. VT Plaats  
1 2 Bram Visser De Falom  
2 3 Jeffrey Kramer Sondel  
3 7 Sieger Jeensma Frieschepalen  
4 10 Erik Greijdanus Ferwert  
5 11 Robert Nouta Westergeest  
6 12 Danny Cahais Dokkum  
7 14 Arjen Hoekstra Terwispel  
8 17 Marcel Hoekstra Langezwaag  
9 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen  
10 34 Simon Elzinga Damwald *
11 46 Wessel de Jong Wier  
12 48 Willem Huizinga Tolbert  
13 53 Stefan Hoekstra Langezwaag  
14 55 Chris Werkman Kommerzijl  
15 71 Arnold Oosterbaan Opende  
16 72 Erwin Bethlemhem Opende  
17 73 Wilco Baarda Wier  
18 80 Kleis Oenema Heerenveen  
19 91 Wilfred v/d Laan Zuidlaren  
20 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend  
         
  rijnr. ST 500 Plaats  
1 4 Wilco Elzinga Surhuizum  
2 15 Willem Kingma Burgum  
3 17 Jan de Vries Jubbega  
4 22 Thijs van Hyum Ferwert  
5 23 Wilson Cuperus Hantumhuizen *
6 29 Mark Stoelwinder Jonkersland  
7 32 Marco Veensma Leeuwarden  
8 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold  
9 34 Durk de Vries Oosternijkerk  
10 37 Olav den Engelsman de Westereen  
11 42 Peter Boeve Bant  
12 68 Abe Kooistra Jislum  
13 93 Marcel ter Braake Nijeveen