GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« april 2024 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.
Klasse:  50cc                    
                        Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 93 Luca Balkema   2 3 3 8         25
2 15 Ruben Alma Harkema 3 2 2 7         23
3 84 Fylene Hummel Hoogkerk 1 1 1 3         20
                       
Klasse:  65cc                    
                        Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 13 Mika Nijdam Assen 3 3 3 9         25
2 11 Haico Gjaltema Engwierum 2 2 2 6         23
3 65 Hindrik Merkus Koudum x afgem.   0         20
                         
Klasse:  85cc                    
                        Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27           25
2 16 Quinten Kin Staphorst 8 8 8 24           23
3 72 Jafaro Hazeveld Assen 7 7 7 21           20
4 24 Levi Hindriks Yde 5 6 5 16           18
5 6 Roan v/d Lende Spanga 4 5 6 15           17
6 12 Sven Zuur Yde 6 x 4 10           16
7 14 Ismael Traore Almelo 3 3 3 9         15
8 64 Sylvana Aarts Eelde 2 4 1 7         14
9 22 Kaylee Schoo Ijlst 1 x 2 3         13
                         
                       
Klasse:  125 jeugd                    
                        Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 8 8 23         25
2 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 8 6 7 21         23
3 7 Bern Monkel Oudehorne 6 7 5 18         20
4 34 Jelrik de Boer Engwierum 5 x 6 11         18
5 90 Sven de Graaf Feanwâlden 3 4 4 11         17
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 2 5 3 10         16
7 94 Valentino Luider Groningen 4 x 1 5         15
8 82 Johan Witteveen Harkema x x 2 2         14
                         
                       
Klasse:  Dames                    
                        Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 97 Maaike de Ree Sint Nicolaasga 7 7 7 21         25
2 6 Chantal Kin Staphorst 6 6 5 17         23
3 58 Meike Visser Vegelingsoord 5 5 6 16         20
4 8 Jessica Dijkstra De Westereen 4 4 4 12           18
5 83 Finette Terpstra Wergea 3 2 3 8         17
6 55 Danique Schoo Ijlst 2 1 2 5         16
7 12 Imke v/d West Twijzelerheide 1 3 1 5         15
                         
                       
    DAMES B                    
8 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 4 4 4 12         14
9 22 Bernadette Keegstra Marrum 3 3 3 9         13
10 5 Femke Hovinga EE  2 2 2 6         12
11 13 Amber Boezerooij Bant 1 x 1 2         11
                       
                         
                       
Klasse:  Veteranen                    
                        Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 10 Gerard Bijlsma Drogeham 5 5 5 15         25
2 45 Durk Bloem De Westereen 4 4 4 12         23
3 55 Marco de Lang De Westereen 3 3 3 9         20
4 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen x x x 0         0
5 87 Liekle de Bruin   x x x 0         0
                         
                         
                         
                       
Klasse:  125 Senioren                    
                        Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 5 Bonne v/d Kooi   5 6 6 17         25
2 24 Thomas de Boer Engwierum 6 4 5 15         23
3 56 Wiebren de Vries Langezwaag 4 3 4 11         20
4 4 John Bosman Dalfsen 2 5 2 9         18
5 46 Wessel de Jong Wier 3 2 3 8         17
6 13 Thomas Stevens Stadskanaal 1 1 1 3         16
                       
Klasse:  ST2                    
                        Club-
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B         pnt.
1 6 Jelmar Naessens Tytsjerk 3 3 3 9         25
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 2 2 2 6         23
3 62 Egbert-Tjitze Kooistra Kollumerzwaag 1 1 1 3         20
                         
                         
                         
                       
KLASSE: ST2 B                    
4 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 3 5 5 13         18
5 24 Yoëll Veenstra De Westereen 4 4 4 12         17
6 75 Dylan Cuperus Metslawier 5 3 1 9         16
7 36 Gerbrand Visser Witmarsum 2 2 2 6         15
8 15 Willem Kingma Burgum 1 1 3 5         14
                         
                       
Klasse:  VT Klasse                    
                         
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B          
1 55 Chris Werkman Kommerzijl 5 4 4 13         25
2 74 Jan Dorenbos Feanwalden 4 3 5 12         23
3 2 Bram Visser De Falom 3 5 3 11         20
4 3 Jeffrey Kramer Sondel 2 2 2 6         18
5 91 Martijn Holwerda Ferwert 1 1 1 3         17
6 87 Liekle de Bruin         0         0
                         
                         
                         
                         
                       
Klasse:  ST1 / ST 3                    
                         
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B          
1 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 4 4 4 12         25
2 11 Robert Nouta Westergeest 3 3 1 7         23
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
    Regio                    
1 33 Niels Ohlser Regio 2 2 3 7          
2 14 Theun Hulst Regio 1 1 2 4          
                       
                       
  125 Specials                    
1 42 Tygo Boersma   3 3 3 9          
2 9 Davey Cazemier   2 2 2 6          
3 19 Fabïenne de Jonge   1 1 1 3