Soort wedstrijd: V.T.B.M. clubwedstrijd Uitslagen | Klasse: DAMES | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Manches | |||||
1e | 2e | 3e | 16-jun | 28-apr | totaal | ||||
1 | 11 | jessica elsinga | wolvega | 8 | 9 | 9 | 26 | 36 | 62 |
2 | 8 | annelies veensma | stiens | 7 | 8 | 8 | 23 | 26 | 49 |
3 | 50 | Sylvana Postma | Rijs | 9 | x | x | 9 | 30 | 39 |
4 | 7 | froukje helmhout | de westereen | 0 | 28 | 28 | |||
5 | 61 | Ineke Renkema | Ureterp | 6 | 7 | 7 | 20 | 20 | |
6 | 55 | nynke bouwhuis | groningen | 0 | 15 | 15 | |||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: 125cc senioren | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Manches | |||||
1e | 2e | 16-jun | 28-apr | totaal | |||||
1 | 39 | siebe van dekken | oldeberkoop | 9 | 9 | 18 | 36 | 54 | |
2 | 20 | arjan de jong | steggerda | 8 | 8 | 16 | 33 | 49 | |
3 | 40 | Marco Dijkstra | Ijlst | 4 | 6 | 10 | 27 | 37 | |
4 | 83 | Johan van der Meulen | Suawoude | 7 | x | 7 | 25 | 32 | |
5 | 30 | Freddy Haantjes | Oudemirdum | 0 | 32 | 32 | |||
6 | 67 | Haye Dijkstra | Ijlst | 3 | 4 | 7 | 24 | 31 | |
7 | 4 | ynze Leenstra | koufurderrigge | 2 | 7 | 9 | 21 | 30 | |
8 | 42 | Henk Haantjes | Woudsend | 5 | x | 5 | 22 | 27 | |
9 | 14 | reitse put | joure | 0 | 26 | 26 | |||
10 | 35 | wietse vlietstra | franeker | 0 | 24 | 24 | |||
11 | 80 | Roel de Vries | Wolvega | 6 | 5 | 11 | 12 | 23 | |
12 | 45 | Sven van Geffen | Drachten | 0 | 18 | 18 | |||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: VT | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in series | |||||
1e | 2e | 3e | 16-jun | 28-apr | totaal | ||||
1 | 88 | dave bos | oudehorne | 7 | 8 | 7 | 22 | 32 | 54 |
2 | 8 | Peter van Dekken | Harkema | 8 | x | 8 | 16 | 36 | 52 |
3 | 9 | sietse boek | wolvega | 6 | 7 | x | 13 | 28 | 41 |
4 | 5 | Rudie Agricola | Luinjeberd | 5 | 5 | 4 | 14 | 24 | 38 |
5 | 154 | johnny groen | finkum | 9 | 9 | 9 | 27 | 27 | |
6 | 6 | Roy van Aalst | Surhuisterveen | 0 | 20 | 20 | |||
7 | 99 | lykele ter schuur | 3 | 6 | 6 | 15 | 15 | ||
8 | 1 | Rick Greidanus | Hommerts | 4 | 4 | 5 | 13 | 13 | |
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: Shorttrack | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in series | |||||
1e | 2e | 16-jun | 28-apr | totaal | |||||
1 | 31 | Raymon Woortman | Tytsjerk | 9 | 9 | 18 | 32 | 50 | |
2 | 47 | maikel dijkstra | joure | 4 | 8 | 12 | 36 | 48 | |
3 | 3 | reinse de jong | oudehaske | 6 | 7 | 13 | 34 | 47 | |
4 | 5 | Ruben de Jong | Koudum | x | 6 | 6 | 32 | 38 | |
5 | 17 | janco de jong | oudehaske | 3 | 4 | 7 | 26 | 33 | |
6 | 30 | christiaan schoo | sneek | 0 | 30 | 30 | |||
7 | 44 | Fokke Jan de Haan | Drogeham | 5 | 5 | 10 | 18 | 28 | |
8 | 36 | marco veensma | stiens | 4 | 3 | 7 | 20 | 27 | |
9 | 34 | Geert Jan Ruiter | Bantega | 0 | 26 | 26 | |||
10 | 9 | Henk Kramer | Sondel | 0 | 25 | 25 | |||
11 | 15 | enne sjoerd alta | joure | 0 | 22 | 22 | |||
12 | 11 | Andries Fabriek | 7 | 9 | 16 | 16 | |||
13 | 111 | sytse hilleger | ferwert | 8 | 8 | 16 | 16 | ||
14 | 28 | allard bakker | langelille | 0 | 14 | 14 | |||
15 | 83 | halbe v/d meulen | suwald | 0 | 0 |