GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« september 2020 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 14 Ismael Traore Almelo 9 9 9 27  
2 89 Ferre van Dellen Anjum 7 8 8 23  
3 7 Levi Slot Noordwolde 8 7 7 22  
4 8 Reinder Jan Agema Dokkum 4 6 6 16  
5 64 Bas Ratering Buinerveen 6 5 5 16  
6 93 Naomi Wolting Beilen 5 3 4 12  
7 13 Mika Nijdam Assen 3 4 3 10  
                 
Klasse:  65cc            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 9 9 27  
2 12 Sven Zuur Yde 7 8 8 23  
3 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 5 6 19  
4 16 Quinten Kin Staphorst 5 6 7 18  
5 22 Kaylee Schoo IJlst 4 7 4 15  
6 9 Gabryëla Horenga Marum 6 x 5 11  
                 
Klasse:  85cc            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 7 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27  
2 46 Ywan Groeneveld Folsgare 8 8 8 24  
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 7 7 21  
4 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 6 6 18  
5 5 Kim Ratering Buinerveen 5 x 5 10  
                 
Klasse:  Bromfiets            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 4 Pascal Wouters Oudeschoot 9 9   18  
                 
Klasse:  125 jeugd            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 74 Bern Monkel Oudehorne 9 9 9 27  
2 15 Johan Veenstra Ureterp 8 8 8 24  
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 6 20  
4 8 Hidde Bakker Minnertsga 6 6 7 19  
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 5 5 15  
6 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 4 3 4 11  
7 94 Valentino Luider Groningen 3 4 3 10  
8 10 Jarno Slot Noordwolde 2 2 2 6  
                 
Klasse:  Dames            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 51 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 9 9 9 27  
2 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8 8 24  
3 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 7 7 7 21  
4 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 5 6 5 16  
5 50 Jirina de vries Langezwaag 6 5 6 17  
6 58 Meike Visser Vegelingsoord x x   0  
                 
    Dames B            
7 22 Bernadette Keegstra Marrum 9 9 8 26  
8 35 Astrid de Jong Noardburgum 8 6 7 21  
9 94 Joyce Elsinga St. Johannesga x 8 9 17  
10 14 Hester Hiemstra Westergeest 6 5 5 16  
11 83 Finette Terpstra Wargea 4 4 6 14  
12 7 Sanne Hulleman Nijensleek 7 3 4 14  
13 37 Sanne Lamerus St. Annaparochie 5 7 x 12  
                 
Klasse:  Veteranen            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 34 Durk de Vries Oosternijkerk 9 9 9 27  
2 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 8 8 8 24  
3 62 Reinder van Dellen Anjum 6 7 7 20  
4 24 Andries de Vries St. Annaparochie 7 6 6 19  
5 82 Liekele de Bruin Harkema 5 4 5 14  
6 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 4 5 4 13  
                 
Klasse:  125 Senioren            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 3 Jarno Terpstra Wargea 9 9 6 24  
2 7 Rindert Boonstra Zwagerbosch 8 8 5 21  
3 96 Tonny Blok Noordwolde 7 6 7 20  
4 24 Thomas de Boer Engwierum 3 7 8 18  
5 17 Jesse Jan Stelwagen Eastermar 5 2 9 16  
6 88 Jenno Plantinga   4 5 4 13  
7 54 Joran Marra Opeinde 6 4 2 12  
8 46 Wessel de Jong Wier 2 3 3 8  
9 14 Yoëll Veenstra De Westereen 1 x x 1  
                 
Klasse:  ST2            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 9 9 27  
2 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 8 6 21  
3 88 Sven Venema Sappemeer 6 6 8 20  
4 81 Harm Kroes Aldeboarn 8 5 7 20  
5 4 Rick Grasdijk Froombosch 5 7 5 17  
6 92 Tommy Kruis Steenwijk 4 4 4 12  
7 26 Arjan de Jong Steggerda 3 x 3 3  
                 
    ST2 B            
8 76 Gerard Faber Anjum 9 9 9 27  
9 28 Allert de Vries Joure 8 8 8 24  
10 14 Jornie de Boer Engwierum 6 7 7 20  
11 35 Roelof Postma Noardburgum 7 6 6 19  
12 10 Patrick Veenstra Nijensleek 5 5 5 15  
13 86 Chris Nienhuis Foxhol 4 4 4 12  
                 
Klasse:  VT Klasse            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 46 Wessel de Jong Wier 9 9 9 27  
2 82 Liekele de Bruin Harkema 8 8 7 23  
3 34 Jildert Jorritsma Burgum 7 7 8 22  
4 38 Wesley Brander Drachten 6 6 6 18  
                 
Klasse:  ST1 / ST 3            
                 
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 9 27  
2 23 Wilson Cuperus Hantumhuizen 8 8 8 24  
3 12 Danny Cahais Dokkum 6 7 6 19  
4 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 7 4 7 18  
5 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 5 5 5 15  
6 15 Willem Kingma Rijperkerk 4 6 4 14