GRASBAANRACES

Evenementen

« augustus 2017 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 46 Jason Kroeze Groningen 8 9 9 26      
2 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 8 8 25      
3 10 Britt Boezerooij Emmeloord 7 7 7 21      
4 81 Rienk Bakker Minnertsga 6 6 6 18      
5 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 5 5 5 15      
                     
    Toppertjes                
6 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27      
7 16 Quinten Kin Staphorst 8 8 8 24      
8 22 Kaylee Schoo Sneek 7 7 7 21      
9 5 Sanne Meijerink De Krim 6 6 6 18      
10 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 5 5 5 15      
11 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 4 4 afg 8      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 95 Niek Meijerink De Krim 7 8 8 23      
3 77 Sem de Roode Menaam 6 7 7 20      
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 5 6 19      
5 84 Bern Monkel Oudehorne 5 6 5 16      
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 4 4 3 11      
7 24 Jelte Zandberg Drogeham 3 2 4 9      
8 13 Amber Boezerooij Emmeloord x 3 1 4      
9 22 Aron de Haan Harkema x x 2 2      
                     
    65cc B                
10 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 9 9 9 27      
11 72 Jafaro Hazeveld Assen 4 8 8 20      
12 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 8 6 6 20      
13 11 Danique Schoo Sneek 5 7 3 15      
14 34 Jelrik de Boer Engwierum 7 x 7 14      
15 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 6 5 2 13      
16 10 Jarno Slot Noordwolde 3 3 5 11      
17 15 Wendy Oldenzeel Peize 2 4 4 10      
18 18 Daniëlle Dijkstra De Westereen 1 2 1 4      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum x 8   8 1    
2 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 2    
3 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 8 5   13 3    
4 46 Quinten Holt Roden x 6   6 4 2  
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 6   15 5    
6 25 Melanie Leerling Noordwolde 5 x   5 6 1  
7 77 Martijn Wardenier Marijenkampen x 8   8 7    
8 17 Willem Bekkema Rijs 7 5   12 8    
9 18 Jessica Dijkstra De Westereen 7 2   9 9    
10 24 Gert Homans Wouterswoude 6 7   13 10    
11 42 Nick Versluis Noordwolde 4 4   8   3  
12 8 Hidde Bakker Minnertsga x 1   1   4  
13 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 3 3   6   5  
14 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 4 x   4   6  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 8 8   16 1    
2 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9   18 2    
3 66 Wiebren de Vries Langezwaag 7 7   14 3    
4 9 Kay Boon Noordwolde x 6   6 4 2  
5 15 Lambert Veltman Oldemarkt 8 9   17 5    
6 6 Klaas Kin Staphorst 6 5   11 6    
7 3 Wiebe de Wit Jubbega 4 7   11 7    
8 4 Pascal Wouters Heerenveen 3 5   8 8    
9 7 Roberto Slot Noordwolde 4 4   8 9 1  
10 94 Jirina de Vries Langezwaag 2 6   8 10    
11 2 Bertus de Wit Jubbega 3 3   6   3  
12 13 Marco de Lang De Westereen 5     5   4  
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 54 Joran Marra Opeinde 9 x   9 1 1  
2 23 Koen van Schoot Wolvega 8 8   16 2    
3 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 3    
4 3 Jarno Terpstra Wergea x 9   9 4 2  
5 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 7 7   14 5    
6 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 7   13 6    
7 70 Jeroen v/d Brug St. Nicolaasga 5 8   13 7    
8 2 Mike Klein Klazienaveen 7 6   13 8    
9 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 5 6   11 9    
10 7 Stefan Bakker Langelille 6 5   11 10    
11 22 Jacco de Jong Langezwaag x 5   5   3  
12 14 Jornie de Boer Engwierum 4 4   8   4  
13 99 Tommy Kruis Steenwijk x x   0   5  
14 12 Bram Zandberg Drogeham 4 3   7   6  
15 19 Leon Meijerink De Krim x 4   4   7  
16 96 Tonny Blok Noordwolde 8 x   8   8  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Kyra Wassenaar Opende 8 8 8 24      
2 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 9 7 7 23      
3 45 Ineke Renkema Ureterp 7 6 6 19      
4 7 Nina Ferwerda de Blesse x 9 9 18      
                     
    Dames B                
5 98 Evelien Koopmans Steggerda 8 9 9 26      
6 19 Manouk Boer Noordwolde 9 8 6 23      
7 26 Romy Hamminga Anloo 7 7 8 22      
8 35 Astrid de Jong Moddergat 6 5 7 18      
9 69 Celine Vorenholt Roden 3 6 3 12      
10 46 Rossie Niers Schoonebeek 4 4 4 12      
11 21 Kim Ensing Spanga 5 x 5 10      
12 22 Celine Lubben Klazienaveen 2 3 x 5      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 3   12 1    
2 45 Durk Bloem De Westereen 9 9   18 2    
3 24 Andries de Vries St.Annaparochie 7 7   14 3    
4 28 Haye Dijkstra IJlst 4 6   10 4    
5 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 6   13 5    
6 44 Hendrik Boltjes Dokkum 5 4   9 6    
7 1 Wico Rooske Peize 3 5   8 7 1  
8 62 Reinder van Dellen Anjum x 5   5 8 2  
9 2 Michel Lubben Klazienaveen 8 8   16 9    
10 80 Roel de Vries Roden 6 8   14 10    
11 34 Richard Oldenzeel Peize 4 3   7   3  
12 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 2 2   4   4  
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 20 Bas Homans Wouterswoude 8 9   17 1    
2 7 Anne Bos Harkema 9 9   18 2    
3 77 Jordy Hoogland Wolvega 7 6   13 3    
4 6 Marten Dragtsma Wolvega x x   0 4 2  
5 1 Karim Boezerooy Scherpenzeel 6 6   12 5    
6 2 Marcel Vlig Lemmer 7 7   14 6    
7 4 Rick Grasdijk Froombosch 4 8   12 7    
8 18 Aron Schokker de Blesse 6 7   13 8    
9 84 Rick Siebren Douma Opende 9 8   17 9    
10 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 x   8 10 1  
11 51 Jamie Elsinga Wolvega 2 2   4   3  
12 31 Marcel ter Braake Nijeveen 3 4   7   4  
13 14 Michel Bakker Langelille x 5   5   5  
14 48 Johan Kuiken Dongjum 5 3   8   6  
15 72 Robin de Haan Tzummarum 4 5   9   7  
16 50 Niels Broekema Hoogkerk afg     0      
                     
    ST2 B                
17 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 7 8   15 1    
18 32 Bart Borg Paaslo 8 8   16 2    
19 23 Koen van Schoot Wolvega 5 9   14 3    
20 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 9 x   9 4    
21 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 3 7   10 5    
22 88 Sven Venema Sappemeer 9 x   9 6    
23 12 Bart Poelsema Paaslo 7 2   9 7 1  
24 9 Kevin Kramer Sondel 6 5   11 8    
25 62 Jappie Renkema Ureterp 6 4   10 9    
26 29 Marco Dijkstra Sneek 4 x   4 10 2  
27 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 1 afg 6   3  
28 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 3 6 afg 9   4  
29 15 Willem Kingma Rijperkerk afg     0      
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1    
2 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 8 8   16 2    
3 4 Michel Ebink de Blesse 9 8   17 3    
4 26 Elmar Talsma Sondel 7 7   14 4    
5 10 Thies Henstra Oudwoude x 7   7 5 1  
6 12 Danny Cahais Dokkum 6 9   15 6    
7 20 Gerrit v/d Horn Raard  7 7   14 7    
8 28 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 8 6   14 8    
9 31 Mike Dijkman Kuinre 6 x   6 9 2  
10 49 Tjeerd Postma Drogeham 8 9   17 10    
11 55 Chris Werkman Kommerzijl 5 5   10   3  
12 53 Marco Nijmeijer Oldemarkt 4 4   8   4  
13 94 Joris Guikema Groningen 6 6   12   5  
14 21 Fokke Akkerman Follega 4 4   8   6  
15 70 Django Otten Kuinre 5 3   8   7  
16 2 Bram Visser De Falom 4 5   9   8  
17 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 2 5   7   9  
18 17 Kenrick van 't Hul Kuinre 3 x   3   10  
19 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht x 2   2     1
20 95 Nick van Ens Kuinre x 3   3     2
21 93 Frank Withaar Spanga 2 1   3     3
22 15 Kevin v/d Heide Niawier x 1   1     4
23 87 Sjors Veen Noordhorn x x   0     5
24 88 Stefan Rozema Oostwolde x x   0     6
25 57 Jordy Kempenaar Driezum x afg   0      
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 9 27      
2 19 Evert van Til Harkema 8 8 8 24      
3 21 Karim Boezerooy   7 7 7 21      
4 34 Mark v/d Heide Niawier 5 6 6 17      
5 85 Geert-Jan Ruiter Bantega 3 4 4 11      
6 9 Ferry de Lang Marijenkampen 4 5 x 9      
7 2 Jurgen Klein Klazienaveen 6 3 x 9      
8 11 Kenny Korten Pesse 2 x 5 7      
                     
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e 3e totaal A B  
1 21 Kimberley Buis   9 9 9 27      
2 33 Aline de Kleine   7 7 8 22      
3 15 Maurice Mendel   6 8 7 21      
4 9 Dion Bijkerk   8 6 5 19      
5 5 Jurian Muurlink   5 3 4 12      
6 84 Jesse Klater   x 5 6 11      
7 30 Swen Vos   4 4 3 11      
8 43 Niek Nijmeijer   3 2 2 7      
9 4 Melaney Buis   2 1 1 4      
                     
    85cc/125cc                
1 1 Mitchel Mosterman   4 9 9 22      
2 9 Ruben Wardenier   8 5 8 21      
3 12 Mike Bakker   10 10 10 20      
4 14 Stijn Blum   6 7 7 20      
5 21 Pieter Poelsema   7 8 3 18      
6 77 Martijn Wardenier   9 6   15      
7 88 Mathon Mosterman   5 3 6 14      
8 84 Davin Bouma   2 0 5 7      
9 2 Bas Lugtenberg   3 4 x 7      
10 31 Jelmer de Boer   0 1 4 5      
11 6 Jan Luchtenberg   1 2 2 5