GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2017 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 29 Dominic Hamminga Gees 9 9 9 27      
2 81 Rienk Bakker Minnertsga 8 8 8 24      
3 16 Quinten Kin Staphorst 7 7 7 21      
4 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 6 6 6 18      
                     
    Toppers                
5 34 Wout van der Bij Oldemarkt 9 9 9 27      
6 15 Maurice Mendel Oldemarkt 8 8 8 24      
7 84 Jesse Klaster Oldemarkt 7 4 7 18      
8 5 Sanne Meijerink De Krim 5 7 6 18      
9 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 6 6 5 17      
10 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 4 5 4 13      
11 180 Niek Nijmeijer Oldemarkt 3 3 3 9      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 84 Bern Monkel Oudehorne 8 9 9 26      
2 95 Niek Meijerink De Krim 9 8 8 25      
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 7 7 21      
4 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 6 6 18      
5 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 5 5 4 14      
6 10 Jarno Slot Noordwolde 4 4 5 13      
                     
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 45 Pieter Talsma Tzum 9 9   18 1    
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 5   13 2 2  
3 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 9 9   18 3    
4 74 Ward Monkel Oudehorne 7 9   16 4    
5 77 Martijn Wardenier   7 8   15 5    
6 18 Jessica Dijkstra De Westereen 6 7   13 6 1  
7 25 Mélanie Leerling Noordwolde 8 8   16 7    
8 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 7   15 8    
9 121 Bas Lugtenberg Basse 6 6   12   3  
10 4 Ronan Pera Opende 5 7   12   4  
11 31 Jelmer de Boer Basse 4 5   9   5  
12 84 Devin Bouma Paasloo 5 5   10   6  
13 37 Jesse lamerus Westhoek 6 4   10   7  
14 17 Stef van der veen Spanga 3 6   9   8  
15 48 Mike koolhaas Rottevalle x 3   3     1
16 8 hidde bakker minnertsga 4 4   8     2
17 99 Stijn Ensing bantega 4 3   7     3
                     
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra   8 9 9 26      
2 9 Kay Boon Noordwolde 9 7 8 24      
3 6 Klaas kin Staphorst 7 8 7 22      
4 37 Jesse van der Veen Wijnjewoude 6 6 4 16      
5 120 Gijs van der Merk De Blesse x 5 6 11      
6 5 Wessel de Jong wier x 4 5 9      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 96 Tonny Blok Noordwolde  9 9   18 1    
2 23 Koen van Schoot Wolvega 6 9   15 2    
3 2 Mike Klein Klazienaveen 8 7   15 3    
4 77 Roberto Slot Noordwolde 7 7   14 4 1  
5 7 Stefan Bakker Langelille 9 6   15 5    
6 99 Tommy Kruis Steenwijk 8 6   14 6    
7 118 eric nammensma menaam 7 8   15 7    
8 1 Mitchel Mosterman Steenwijkerwold 3 8   11 8 2  
9 21 Pieter Poelsema Paasloo 4 5   9   3  
10 9 Ruben Wardenier Marijenkampen 6 4   10   4  
11 19 Leon Meijerink  De Krim 5 4   9   5  
12 88 Mathon Mosterman Steenwijkerwold 5 3   8   6  
13 46 Wessel de Jong Wier 4 5   9   7  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Nina Ferwerda De blesse 9 9 9 27      
2 18 Lia Schokker De Blesse 8 8 7 23      
3 98 Evelien Koopmans De Hoeve 4 7 8 19      
4 26 romy hamminga anloo 7 5 6 18      
5 88 Kristie van Steden Witte Paarden 5 4 5 14      
6 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 6 x 12      
7 17 Jessica Dijkstra De Westereen 3 3 4 10      
8 21 Dyonne van 't hul kuinre 2 x 3 5      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Anne Bos harkema 9 9   18 1    
2 2 marcel vlig lemmer 9 3   12 2    
3 22 Jan Fokker Nes (D) 7 9   16 3    
4 96 Tonny Blok Noordwolde 8 7   15 4    
5 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 6 5   11 5 2  
6 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 7 8   15 6    
7 14 Michel Bakker Langelille 8 8   16 7    
8 18 Aron Schokker De Blesse 5 6   11 8 1  
9 72 Robin  de Haan Tzummarum 6 6   12   3  
10 13 Arjan de jong Steggerda  4 5   9   4  
11 36 Gerbrand Visser Makkum fr 4 4   8   6  
12 28 Ben van der laan  Munnekeburen x 3   3   7  
13 56 Thijs Schaap Makkum 5 4   9   8  
14 32 Bart borg Paasloo x 7   7   9  
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 9 Kevin kramer Sondel 8 9   17 1    
2 3 Jeffrey kramer Sondel 9 9   18 2    
3 31 Mike dijkman Kuinre 7 7   14 3 1  
4 66 Jan cloo Wolvega 9 9   18 4    
5 71 Niels Dedden Steenwijkerwold 8 8   16 5    
6 10 Dirk Tjitse Rijpkema   5 5   10 6 2  
7 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 7 8   15 7    
8 70 Django Otten Kuinre 6 8   14 8    
9 278 Kevin zwambag de hoeve  4 4   8   3  
10 34 Rick Rinkema Eerbeek 3 6   9   4  
11 11 Deamen Ouwerkerk Boijl 7 5   12   5  
12 142 Ronnie vd voort WolvegA 4 7   11   6  
13 28 Ben van der Laan Munnikeburen 5 4   9   7  
14 75 Wesley Rooks Boyl 6 6   12   8  
15 166 Gerco cloo Wolvega 4 x   4     1
16 44 Melanie van der voort Wolvega x 6   6     2
17 1 Andreas Gras Wolvega 5 2   7     3
18 93 Frank withaar Spanga x 3   3     4
19 5 heerko van der veen wijnjewoude 3 2   5     5
20 67 Jordy Wijntjes Elsloo x 3   3     6
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 2 Dirk werkman Nijemirdum  9 9 9 27      
2 21 Karim boezerooy Scherpenzeel 8 8 8 24      
3 26 Elmar Talsma Sondel 7 7 7 21      
4 166 Gerco cloo Wolvega 6 6 x 12      
5 66 Jan cloo Wolvega x 5 6 11      
                     
Klasse:  Pre 90                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 66 Karim boezerooy Scherpenzeel 9 9 8 26      
2 118 Eric Nammesma menaam 8 7 7 22