GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2017 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 9 9 27      
2 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 7 8 8 23      
3 16 Quinten Kin Staphorst 8 7 6 21      
4 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 6 6 7 19      
                     
    Toppers                
5 9 Gabryëla Horenga Marum 9 9 9 27      
6 22 Kaylee Schoo Sneek 8 7 8 23      
7 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 6 8 7 21      
8 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 7 6 6 19      
9 5 Sanne Meijerink De Krim 4 4 5 13      
10 4 Marten de Vries Broeksterwoude 3 3 4 10      
11 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 5 5 x 10      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 84 Bern Monkel Oudehorne 8 9 9 26      
2 95 Niek Meijerink De Krim 9 8 5 22      
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 6 8 21      
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 4 7 7 18      
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 5 6 17      
6 77 Sem de Roode Menaam 5 4 4 13      
                     
    65cc B                
7 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 7 9 25      
8 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 8 9 8 25      
9 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 6 5 7 18      
10 11 Danique Schoo Sneek 7 4 6 17      
11 34 Jelrik de Boer Engwierum 4 8 5 17      
12 10 Jarno Slot Noordwolde 5 6 4 15      
                     
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 1    
2 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 6   15 2    
3 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 6 x   6 3 2  
4 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8   16 4    
5 74 Ward Monkel Oudehorne 7 7   14 5    
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 9   14 6    
7 24 Gert Homans Wouterswoude 4 5   9 7 1  
8 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 8 8   16 8    
9 18 Jessica Dijkstra De Westereen 6 6   12   3  
10 37 Jesse Lamerus Westhoek 3 7   10   4  
11 25 Melanie Leerling Noordwolde 5 4   9   5  
12 4 Ronan Pera Opende 7 5   12   6  
13 42 Nick Versluis Noordwolde 3 4   7   7  
14 8 Hidde Bakker Minnertsga 4 3   7   8  
15 81 Taco Dijk Hoornsterzwaag 2 x   2   9  
16 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 2 3   5   10  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9   18 1    
2 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 8 8   16 2    
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 5   11 3 2  
4 66 Wiebren de Vries Langezwaag x 9   9 4 1  
5 6 Klaas Kin Staphorst 5 7   12 5    
6 7 Roberto Slot Noordwolde 7 7   14 6    
7 9 Kay Boon Noordwolde 6 6   12 7    
8 22 Egbert Schaap Jubbega 8 5   13 8    
9 3 Wiebe de Wit Jubbega 4 4   8   3  
10 94 Jirina de Vries Langezwaag 3 3   6   4  
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 1    
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 9   17 2    
3 54 Joran Marra Opeinde 7 8   15 3    
4 3 Jarno Terpstra Wergea 7 5   12 4 2  
5 27 Dennis Strikwerda Exmorra 8 7   15 5    
6 22 Jacco de Jong Langezwaag 5 7   12 6 1  
7 2 Mike Klein Klazienaveen 6 8   14 7    
8 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 6   15 8    
9 99 Tommy Kruis Steenwijk 3 x   3   3  
10 24 Thomas de Boer Engwierum 5 6   11   4  
11 19 Leon Meijerink De Krim 6 x   6   5  
12 75 Jesper Hofstra Oudehorne 4 5   9   6  
13 7 Stefan Bakker Langelille 4 4   8   7  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 9 8   17 1    
2 5 Kyra Wassenaar Opende x 9   9 2 1  
3 58 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 8 7   15 3    
4 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 7   15 4    
5 7 Nina Ferwerda de Blesse 7 9   16 5    
6 16 Geke Elzinga Harkema 5 6   11 6    
7 98 Evelien Koopmans Steggerda 6 x   6 7 2  
8 26 Romy Hamminga Anloo 4 6   10 8    
9 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen x 4   4   3  
10 17 Jessica Dijkstra De Westereen 5 5   10   4  
11 69 Celine Vorenholt Roden 3 4   7   5  
12 35 Astrid de Jong Moddergat 2 3   5   6  
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27      
2 1 Wico Rooske Peize 7 7 8 22      
3 28 Haye Dijkstra IJlst 5 8 7 20      
4 69 Brugt Vorenholt Roden 8 6 5 19      
5 15 Willem Mellens Zuidlaren 6 5 6 17      
6 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 4 4 4 12      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 6   15 1    
2 6 Marten Dragtsma Wolvega 6 8   14 2    
3 51 Jamie Elsinga Wolvega 9 8   17 3    
4 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 5 5   10 4    
5 84 Rick Siebren Douma Opende x 9   9 5    
6 48 Johan Kuiken Dongjum 3 6   9 6 1  
7 72 Robin de Haan Tzummarum 2 7   9 7 2  
8 20 Bas Homans Wouterswoude 8 7   15 8    
9 14 Michel Bakker Langelille x 4   4   3  
10 2 Marcel Vlig Lemmer 7 x   7   4  
11 4 Rick Grasdijk Froombosch 5 4   9   5  
12 50 Niels Broekema Hoogkerk 4 3   7 afg. 6  
                     
    ST2 B                
13 88 Sven Venema Sappemeer 6 8   14 1    
14 52 Willem Henstra Kootstertille 9 9   18 2    
15 9 Kevin Kramer Sondel 7 9   16 3    
16 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 9 6   15 4    
17 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 8 7   15 5    
18 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 7 5   12 6 1  
19 3 Jeffrey Kramer Sondel x 6   6 7 2  
20 81 Rowdy Stevens Geesbrug 4 8   12 8    
21 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 5 7   12   3  
22 40 Wesley Sijtsma Dokkum 8 x   8   4  
23 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 6 5   11   5  
24 56 Thijs Schaap Makkum 5 2   7   6  
25 17 Dave Bos Oudehorne 4 3   7   7  
26 25 Marco de Lang De Westereen 3 4   7   8  
27 36 Gerbrand Visser Makkum x 4   4     1
28 21 Mike Bakker Marum 3 3   6     2
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1    
2 55 Chris Werkman Kommerzijl 8 7   15 2    
3 26 Elmar Talsma Sondel 8 6   14 3    
4 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 7 8   15 4    
5 15 Kevin v/d Heide Niawier 4 4   8 5 1  
6 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 4 5   9 6 2  
7 10 Thies Henstra Oudwoude 9 5   14 7    
8 20 Gerrit v/d Horn Raard  5 6   11 8    
9 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 3 3   6   3  
10 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 2 x   2   4  
11 8 Feike Velting Aduard 6 2   8   5  
12 49 Tjeerd Postma Drogeham 7 3   10   6  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 9 27      
2 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 8 8 8 24      
3 34 Mark v/d Heide Niawier 7 7 7 21