GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2017 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 7 9 24      
2 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 6 9 8 23      
3 16 Quinten Kin Staphorst 7 8 7 22      
4 22 Kaylee Schoo Sneek 5 6 5 16      
5 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 x 6 15      
                     
    Toppers                
6 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 8 9 9 26      
7 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 9 8 8 25      
8 5 Sanne Meijerink De Krim 7 7 7 21      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 8 7 22      
3 84 Bern Monkel Oudehorne 6 7 8 21      
4 95 Niek Meijerink De Krim 8 6 6 20      
5 77 Sem de Roode Menaam 4 5 5 14      
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 4 4 13      
                     
    65cc B                
7 8 Rudmer Koopmans Arum 8 8 8 24      
8 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 9 6 24      
9 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 5 7 7 19      
10 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 6 6 5 17      
11 34 Jelrik de Boer Engwierum 4 3 9 16      
12 11 Danique Schoo Sneek 7 5 3 15      
13 15 Wendy Oldenzeel Peize x 4 4 8      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 x   9 1 1  
2 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 4 8   12 2    
3 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 3    
4 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 6   14 4    
5 18 Jessica Dijkstra De Westereen 7 3   10 5 2  
6 24 Gert Homans Wouterswoude 8 4   12 6    
7 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 7 5   12 7    
8 17 Willem Bekkema Rijs 6 7   13 8    
9 8 Hidde Bakker Minnertsga 5 6   11   3  
10 37 Jesse Lamerus Westhoek 3 5   8   4  
11 42 Nick Versluis Noordwolde 4 2   6   5  
12 16 Fabian Dootjes Bakkeveen       0      
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 7 9 25      
2 12 Jacco de Jong Langezwaag 7 8 7 22      
3 6 Klaas Kin Staphorst 4 9 8 21      
4 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 6 5 5 16      
5 66 Wiebren de Vries Langezwaag 8 x 6 14      
6 94 Jirina de Vries Langezwaag 3 4 4 11      
7 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 6 x 11      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 48 Johan Kuiken Dongjum 9 6   15 1    
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 9   17 2    
3 3 Jarno Terpstra Wergea 8 7   15 3    
4 27 Dennis Strikwerda Exmorra 9 4   13 4    
5 54 Joran Marra Opeinde x 9   9 5 1  
6 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 8   15 6    
7 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 7 8   15 7    
8 24 Thomas de Boer Engwierum x 7   7 8 2  
9 22 Jacco de Jong Langezwaag 6 5   11   3  
10 99 Tommy Kruis Steenwijk 6 5   11   4  
11 7 Stefan Bakker Langelille 5 6   11   5  
12 70 Jeroen v/d Brug St. Nicolaasga 4 x   4   6  
13 74 Lieuwe Baarda Wier 5 2   7   7  
14 2 Mike Klein Klazienaveen x 4   4   8  
15 46 Wessel de Jong Wier x 3   3     1
16 19 Leon Meijerink De Krim x 3   3     2
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 9 8   17 1    
2 5 Kyra Wassenaar Opende 8 8   16 2    
3 7 Nina Ferwerda de Blesse 8 x   8 3 1  
4 98 Evelien Koopmans Steggerda x 9   9 4 2  
5 45 Ineke Renkema Ureterp 6 5   11 5    
6 17 Jessica Dijkstra De Westereen 7 7   14 6    
7 26 Romy Hamminga Anloo 7 6   13 7    
8 20 Nikita Postma St. Annaparochie 5 6   11 8    
9 69 Celine Vorenholt Roden 4 4   8   3  
10 35 Astrid de Jong Moddergat 4 5   9   4  
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 8 9 8 25      
2 69 Brugt Vorenholt Roden 9 6 9 24      
3 51 Reinder van Dellen Anjum 6 7 7 20      
4 28 Haye Dijkstra IJlst 7 8 3 18      
5 1 Wico Rooske Peize 5 4 6 15      
6 34 Richard Oldenzeel Peize 3 5 4 12      
7 15 Willem Mellens Zuidlaren 4 x 5 9      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 20 Bas Homans Wouterswoude 4 8   12 1    
2 14 Michel Bakker Langelille 5 8   13 2    
3 31 Marcel ter Braake Nijeveen 6 5   11 3 1  
4 24 Ronald ter Braake Nijeveen 9 4   13 4    
5 7 Anne Bos Harkema 5 9   14 5    
6 51 Jamie Elsinga Wolvega 7 6   13 6    
7 4 Rick Grasdijk Froombosch 6 3   9 7 2  
8 2 Marcel Vlig Lemmer 8 9   17 8    
9 48 Johan Kuiken Dongjum 2 7   9   3  
10 6 Marten Dragtsma Wolvega 7 4   11   4  
11 72 Robin de Haan Tzummarum 2 3   5   5  
12 50 Niels Broekema Hoogkerk 3 x   3   6  
                     
    ST2 B                
13 88 Sven Venema Sappemeer 9 9   18 1    
14 83 Patrick Leugs   9 8   17 2    
15 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 7   12 3 1  
16 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 8 9   17 4    
17 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 8 8   16 5    
18 40 Wesley Sijtsma Dokkum 7 9   16 6    
19 93 Richard Nammensma Menaam 6 8   14 7    
20 10 Kevin Haisma Menaam 7 7   14 8 2  
21 66 Patrick Miedema Peins 4 6   10   3  
22 62 Jappie Renkema Ureterp 3 6   9   4  
23 94 Rowan Swama Sappemeer 5 3   8   5  
24 56 Thijs Schaap Makkum 5 7   12   6  
25 36 Gerbrand Visser Makkum 4 4   8   7  
26 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 6 6   12   8  
27 9 Kevin Kramer Sondel 5 x   5     1
28 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 2 5   7     2
29 17 Dave Bos Oudehorne 3 3   6     3
30 25 Marco de Lange de Westereen 2 4   6     4
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1    
2 26 Elmar Talsma Sondel 8 8   16 2    
3 46 Anne Koopmans Arum 7 7   14 3    
4 2 Bram Visser De Falom 8 5   13 4    
5 55 Chris Werkman Kommerzijl 9 9   18 6    
6 20 Gerrit v/d Horn Raard  7 6   13 7 1  
7 8 Feike Velting Aduard 5 8   13 8    
8 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 5 x   5 9 2  
9 15 Kevin v/d Heide Niawier 6 6   12   3  
10 71 Dave Riemersma St. Annaparochie x x   0   4  
11 92 Hille Postma Oostwold 4 4   8   5  
12 12 Danny Cahais Dokkum 6 4   10   6  
13 77 Martijn Moes Aduard x 5   5   7  
14 66 Jan Cloo Wolvega x 7   7   8  
15 94 Joris Guikema Groningen 4 3   7   9  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 9 27      
2 90 Mark Dijkstra Oosterbierum 8 8 8 24      
3 34 Mark v/d Heide Niawier 6 7 7 20      
4 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 x x 7