GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2021 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  Toppers / 50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 24 Levi Hindriks Yde 9 9 9 27      
2 5 Nick Kemper Blesdijke 8 8 8 24      
3 11 Haico Gjaltema Engwierum 7 7 7 21      
4 89 Ferre van Dellen Anjum 6 6 6 18      
5 20 Finn Dolstra Oldemarkt 5 5 5 15      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 6 Roan v/d Lende Spanga 9 9 9 27      
2 10 Steijn Kuipers Meeden 7 8 8 23      
3 9 Gabryëla Horenga Marum 8 7 5 20      
4 24 Levi Hindriks Yde 6 5 7 18      
5 84 Jesse Klaster Oldemarkt 5 6 6 17      
6 13 Mika Nijdam Assen 4 4 4 12      
7 11 Fiona Kemper Blesdijke 3 3 3 9      
                     
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 12 Sven Zuur Yde 9 8 7 24      
2 16 Quinten Kin Staphorst 8 6 8 22      
3 3 Duke Kuiper Steenwijkerwold 7 8 6 21      
4 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag x 9 9 18      
5 30 Swen Vos Oldemarkt 6 5 5 16      
6 22 Kaylee Schoo IJlst 5 4 4 13      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 9 7 24      
2 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 9 8 6 23      
3 74 Bern Monkel Oudehorne 7 6 8 21      
4 91 Kars Talma Burdaard x 7 9 16      
5 20 Sebastian Reitsma Westhoek 4 4 5 13      
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 3 4 12      
7 8 Hidde Bakker Minnertsga 6 5 x 11      
8 82 Johan Witteveen Harkema 3 2 x 5      
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 24 Annelies Veensma Joure 9 9 9 27      
2 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8 8 24      
3 6 Chantal Kin Staphorst 7 7 7 21      
4 26 Romy Hamminga Anloo 6 6 6 18      
5 8 Jessica Dijkstra De Westereen 5 5 5 15      
6 50 Jirina de vries Langezwaag 4 4 4 12      
7 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch x x 3 3      
                     
    Dames B                
8 31 Michelle Dijkman Kuinre 9 7 8 24      
9 87 Sanne Lamerus St. Annaparochie 7 9 6 22      
10 7 Sam Kuiper Steenwijkerwold 6 8 7 21      
11 55 Danique Schoo IJlst 4 6 9 19      
12 22 Bernadette Keegstra Marrum 5 5 4 14      
13 83 Finette Terpstra Wergea 8 x x 8      
14 9 Dione Flobbe Wilhelminaoord x x 5 5      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 9 9 9 27      
2 45 Durk Bloem De Westereen 8 8 8 24      
3 2 Henri Hardenberg Stadskanaal 7 7 7 21      
4 62 Reinder van Dellen Anjum 6 6 6 18      
5 11 Jilles Ettema Houtigehage 5 4 4 13      
6 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 4 3 3 10      
7 24 Andries de Vries St. Annaparochie x 5 5 10      
                     
Klasse:  125 Senioren                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 9 9 27      
2 46 Wessel de Jong Wier 7 8 8 23      
3 68 Abe Kooistra Rinsumageest 8 7 7 22      
4 72 Sam Krans Meeden 6 5 6 17      
5 8 Jelmer de Boer Basse 5 6 5 16      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 76 Gerard Faber Anjum 9 8 8 25      
2 92 Tommy Kruis Steenwijk 8 7 6 21      
3 28 Allert de Vries Joure 7 5 7 19      
4 96 Tonny Blok Noordwolde x 9 9 18      
5 26 Arjan de Jong Steggerda 6 6 5 17      
6 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 5 x x 5      
                     
    ST 250 B                
7 72 Dylan Cuperus Metslawier 8 9 9 26      
8 3 Jeffrey Kramer Sondel 9 7 8 24      
9 24 Yoëll Veenstra De Westereen 6 6 7 19      
10 9 Kevin Kramer Sondel 5 8 6 19      
11 95 Sander Tameris Scherpenzeel 7 5 x 12      
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 46 Wessel de Jong Wier 8 9 9 26      
2 92 Tommy Kruis Steenwijk 9 8 8 25      
3 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 5 5 7 17      
4 10 Erik Greijdanus Ferwert 4 7 5 16      
5 3 Jeffrey Kramer Sondel 6 6 4 16      
6 62 Gerrit v/d Horn De Westereen 3 4 6 13      
7 42 Ronny v/d Voort Wolvega 2 3 3 8      
8 67 Thijs de Vries Jubbega 7 x x 7      
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 20 Thijs van Hyum Ferwert 9 9 8 26      
2 68 Abe Kooistra Rinsumageest 7 8 9 24      
3 67 Jan de Vries Jubbega 5 7 7 19      
4 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 8 5 x 13      
5 12 Danny Cahais Dokkum 6 6 x 12      
                     
Klasse: Regio                
                     
Plts Rijnr Naam Woonplaats   Punten in series       Finale  
          1e 2e 3e totaal A  
1 52 Remco Pit Basse   8 9   17 1  
2 41 Rick Wacht Willemsoord   8 6   14 2  
3 1 Ferry de Lange Willemsoord   7 8   15 3  
4 77 Martijn Wardenier Marijenkampen   9 9   18 4  
5 21 Pieter Poelsma Paasloo   9 8   17 5  
6 4 Marco de Graaf Willemsoord   6 7   13 6  
7 8 Jelmer de Boer Oldemarkt   7 7   14 7  
8 7 Sam Kuiper Steenwijkerwold   4 4   8 8  
9 19 Mark de Jong Steenwijkerwold   6 6   12 9  
10 3 Joris  Oostra Basse   5 5   10    
11 49 Ryan de Boer Blesdijke   5 5   10    
                     
    Superfinale jeugd                
1 6 Roan v/d Lende             1  
2 10 Steijn Kuipers             2  
3 24 Levi Hendriks             3  
4 16 Quinten Kin             4  
5 9 Gabyela Horenga             5  
6 5 Nick Kemper             6  
7 11 Haico Gjaltema             7  
8 12 Sven Zuur Afgemeld              
9 3 Duke Kuiper Afgemeld              
                     
    Superfinale                
1 37 Jesse Lamerus             1  
2 74 Bern Monkel             2  
3 46 Wessel de Jong             3  
4 76 Gerard Faber             4  
5 20 Thijs van Hyum             5  
6 28 Allert de Vries             6  
7 96 Tonny Blok             7  
8 92 Tommy Kruis             8  
9 72 Dave Hoogerhuis             9  
10 68 Abe Kooistra             10  
11 1 Ferry de Lange             11  
12 52 Remco Pit             12  
13 41 Rick Wacht             13  
14 68 Abe Kooistra             14  
15 67 Jan de Vries Afgemeld