GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2018 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 4 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27      
2 16 Quinten Kin Staphorst 7 8 8 23      
3 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 8 7 7 22      
4 14 Roan Nauta St. Annaparochie 6 6 6 18      
5 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 5 5 5 15      
                     
6   Toppers                
7 22 Kaylee Schoo Sneek 9 9 8 26      
8 5 Sanne Meijerink De Krim 7 8 9 24      
9 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 8 7 7 22      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 95 Niek Meijerink De Krim 6 8 8 22      
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 8 6 7 21      
4 81 Rienk Bakker Minnertsga 7 7 6 20      
5 11 Danique Schoo Sneek 5 5 5 15      
                     
    65cc B                
6 12 Imke v/d West Twijzelerheide 9 9 9 27      
7 34 Jelrik de Boer Engwierum 8 7 8 23      
8 2 Valentino Luider Groningen 7 8 7 22      
9 37 Damien Dupon Twijzel 6 6 6 18      
10 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 5 5 5 15      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum x 7   7 1 1  
2 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 2    
3 74 Ward Monkel Oudehorne 8 8   16 3    
4 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae x 9   9 4    
5 84 Bern Monkel Oudehorne 4 7   11 5    
6 15 Johan Veenstra Ureterp 2 6   8 6 2  
7 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 5   10 7    
8 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 8   15 8    
9 37 Jesse Lamerus Westhoek 5 4   9   3  
10 8 Hidde Bakker Minnertsga 6 2   8   4  
11 77 Sem de Roode Menaam x 4   4   5  
12 66 Rens Spanjer Bitgummole 3 3   6   6  
13 24 Gert Homans Wouterswoude 6 x afm. 6   x  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 66 Wiebren de Vries Langezwaag 9 9 8 26      
2 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 8 8 9 25      
3 6 Klaas Kin Staphorst 7 7 7 21      
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 6 6 18      
5 94 Jirina de Vries Langezwaag 5 5 5 15      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 7 9 25      
2 2 Mike Klein Klazienaveen 7 8 8 23      
3 46 Wessel de Jong Wier 8 6 7 21      
4 74 Lieuwe Baarda Wier 6 5 6 17      
5 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 4 9 3 16      
6 7 Stefan Bakker Langelille 5 3 5 13      
7 19 Leon Meijerink De Krim 2 2 4 8      
8 24 Thomas de Boer Engwierum 3 4 x 7      
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 9 27      
2 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 8 8 24      
3 14 Jessica Dijkstra De Westereen 6 7 6 19      
4 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 5 6 5 16      
5 99 Mariëlle Kuiper Oosternijkerk 7 x 7 14      
6 26 Romy Hamminga Anloo 4 5 4 13      
                     
    Dames B                
7 20 Nikita Postma St. Annaparochie 7 9 9 25      
8 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 9 8 8 25      
9 37 Sjoukje van der Veen Kollumerzwaag 8 5 7 20      
10 35 Astrid de Jong Moddergat 6 6 6 18      
11 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 7 5 17      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27      
2 24 Andries de Vries St.Annaparochie 8 6 8 22      
3 62 Reinder van Dellen Anjum 7 8 6 21      
4 15 Willem Mellens Zuidlaren 5 7 7 19      
5 33 Wico Rooske Peize 6 4 5 15      
6 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela x 5 4 9      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 48 Johan Kuiken Dongjum 8 6 9 23      
2 32 Bart Borg Paaslo 6 9 8 23      
3 2 Marcel Vlig Lemmer 9 8 3 20      
4 22 Jan Fokker Nes (D) 7 7 4 18      
5 4 Rick Grasdijk Froombosch 4 5 6 15      
6 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 3 4 5 12      
7 31 Marcel ter Braake Nijeveen x 3 7 10      
8 20 Bas Homans Wouterswoude 5 x dis. x      
                     
    ST 250 B                
9 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 9   18 1    
10 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 5 9   14 2    
11 76 Gerard Faber Anjum 9 8   17 3    
12 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 8 x   8 4 1  
13 9 Kevin Kramer Sondel 7 7   14 5    
14 40 Wesley Sijtsma Dokkum 6 8   14 6    
15 54 Jornie de Boer Engwierum 8 x   8 7 2  
16 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 6   13 8    
17 25 Mike Klein Klazienaveen 4 5   9   3  
18 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 3 7   10   4  
19 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 6   11   5  
20 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 4 3   7   6  
21 36 Gerbrand Visser Makkum 6 5   11   7  
22 85 Lars Pepping Abcoude x 2   2      
23 15 Willem Kingma Rijperkerk 2 x   2      
24 91 Joris Guikema Groningen 3 4   7   10  
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 7 9 9 25      
2 12 Danny Cahais Dokkum 9 7 8 24      
3 15 Kevin v/d Heide Niawier 8 6 6 20      
4 86 Harm Kroes Aldeboarn x 8 7 15      
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 1 Stef Hamstra Surhuisterveen 9 9 9 27      
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 7 8 8 23      
3 23 Wiloson Cuperus Hantum 8 7 7 22      
4 6 Marten Dragtsma Wolvega 5 5 5 15      
5 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 4 6 4 14      
6 90 Mark Dijkstra Oosterbierum 6 x 6 12      
7 42 Wilco Elzinga Opende 3 4 3 10