GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2018 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27    
2 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 8 8 8 24    
3 22 Kaylee Schoo Sneek 7 5 5 17    
4 12 Sven Zuur Yde 6 4 4 14    
5 16 Quinten Kin Staphorst x 6 7 13    
6 14 Roan Nauta St. Annaparochie x 7 6 13    
7 5 Sanne Meijerink De Krim 5 3 3 11    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27    
2 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 8 8 23    
3 95 Niek Meijerink De Krim 8 7 7 22    
4 81 Rienk Bakker Minnertsga 5 5 6 16    
5 46 Ywan Groeneveld Folsgare x 6 5 11    
6 11 Danique Schoo Sneek 4 4 3 11    
7 10 Britt Boezerooij Emmeloord 6 x 4 10    
                   
    65cc B              
8 12 Imke v/d West Twijzelerheide 9 9 8 26    
9 2 Valentino Luider Groningen 8 8 9 25    
10 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 7 7 7 21    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum x 9   9 1 2
2 45 Pieter Tolsma Tzum x 9   9 2 1
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 8   17 3  
4 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 7   16 4  
5 84 Bern Monkel Oudehorne 8 6   14 5  
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 7   14 6  
7 37 Jesse Lamerus Westhoek 6 6   12 7  
8 42 Nick Versluis Noordwolde 6 5   11 8  
9 8 Hidde Bakker Minnertsga 8 x   8   3
10 74 Ward Monkel Oudehorne x 8   8    4
11 77 Sem de Roode Menaam 7 x   7   5
12 16 Fabian Dootjes Bakkeveen x 5   5   6
13 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 5 4   9   7
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9 9 27    
2 6 Klaas Kin Staphorst 8 7 8 23    
3 66 Wiebren de Vries Langezwaag 6 8 7 21    
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 6 6 19    
5 94 Jirina de Vries Langezwaag x 5 5 10    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 2 Mike Klein Klazienaveen 8 8   16 1  
2 29 Bonne v/d Kooi Noordbergum 9 8   17 2  
3 7 Stefan Bakker Langelille 6 6   12 3  
4 69 Robin Koornstra Makkum x 7   7 4  
5 46 Wessel de Jong Wier 7 7   14 5  
6 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 9   18 6  
7 74 Lieuwe Baarda Wier x x   0 7 1
8 15 Johan Veenstra Ureterp 5 6   11 8 3
9 99 Tommy Kruis Steenwijk 5 x   5 9 2
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 9 27    
2 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 6 8 8 22    
3 26 Romy Hamminga Anloo 7 7 6 20    
4 14 Jessica Dijkstra De Westereen 8 x 7 15    
                   
    Dames B              
5 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 9 9 9 27    
6 69 Celine Vorenholt Roden 8 8 8 24    
7 35 Astrid de Jong Moddergat 7 7 7 21    
8 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 6 6 18    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 69 Brugt Vorenholt Roden 8 8 9 25    
2 24 Andries de Vries St.Annaparochie 9 7 7 23    
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 6 6 6 18    
4 45 Durk Bloem De Westereen x 9 8 17    
5 28 Haye Dijkstra IJlst 7 x 5 12    
6 55 Marco de Lang De Westereen 5 x 4 9    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 2 Marcel Vlig Lemmer 6 9 9 24    
2 72 Robin de Haan Tzummarum 8 7 8 23    
3 48 Johan Kuiken Dongjum 9 6 7 22    
4 4 Rick Grasdijk Froombosch 7 8 6 21    
5 32 Bart Borg Paaslo 5 5 5 15    
                   
    ST 250 B              
6 27 Dennis Strikwerda Exmorra 8 9   17 1  
7 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 9 8   17 2  
8 25 Mike Klein Klazienaveen 9 7   16 3  
9 3 Jeffrey Kramer Sondel 8 5   13 4  
10 36 Gerbrand Visser Makkum 5 8   13 5  
11 29 Marco Dijkstra Sneek 7 7   14 6  
12 40 Wesley Sijtsma Dokkum 7 6   13 7 1
13 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 6 9   15 8 2
14 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 4 4   8   3
15 20 Gerrit v/d Horn Raard  5 6   11   4
16 73 Jerome v/d Wouden Zwagerbosch 4 5   9   5
17 95 Sander Tameris Scherpenzeel x x   0   6
18 56 Thijs Schaap Makkum 3 x   3   7
19 9 Kevin Kramer Sondel 6 x   6   9
20 66 Patrick Miedema Peins x x   0   8
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 6 Marten Dragtsma Wolvega 8 8 6 22    
2 17 Rindert Boonstra Rijperkerk 9 x 9 18    
3 37 Olav den Engelsman De Westereen x 9 8 17    
4 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 7 x 7 14    
5 4 Michel Bakker Langelille 6 x afm. 6