GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 9 9 9 27      
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 8 8 24      
3 16 Quinten Kin Staphorst 7 7 7 21      
4 9 Gabryëla Horenga Marum 6 6 5 17      
5 14 Roan Nauta St. Annaparochie 5 5 6 16      
                     
    Toppers                
6 12 Sven Zuur Yde 9 9 9 27      
7 22 Kaylee Schoo Sneek 8 8 8 24      
8 5 Sanne Meijerink De Krim 7 7 7 21      
9 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 6 6 6 18      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 8 24      
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 7 7 21      
4 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 6 6 18      
5 46 Ywan Groeneveld Folsgare 5 5 5 15      
6 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 4 4 4 12      
7 11 Danique Schoo Sneek 3 3 3 9      
                     
    65cc B                
8 34 Jelrik de Boer Engwierum 9 9 9 27      
9 10 Britt Boezerooij Emmeloord 8 7 7 22      
10 12 Imke v/d West Twijzelerheide x 8 8 16      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 8 8   16 1    
2 45 Pieter Tolsma Tzum 9 8   17 2    
3 24 Gert Homans Wouterswoude 9 8   17 3    
4 84 Bern Monkel Oudehorne 6 6   12 4 1  
5 15 Johan Veenstra Ureterp 7 7   14 5 2  
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 7   14 6    
7 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 9   17 7    
8 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18 8    
9 77 Sem de Roode Menaam 5 6   11   3  
10 37 Jesse Lamerus Westhoek 3 6   9   4  
11 25 Melanie Leerling Noordwolde 5 4   9   5  
12 66 Rens Spanjer Bitgummole 4 5   9   6  
13 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 5   10   7  
14 46 Quinten Holt Roden 6 7   13   8  
15 22 Aron de Haan Harkema x 4   4     1
16 28 Jelte Zandberg Drogeham 4 3   7     2
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 66 Wiebren de Vries Langezwaag 8 7 9 24      
2 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 7 8 8 23      
3 6 Klaas Kin Staphorst 6 9 7 22      
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt 9 5 6 20      
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 6 5 16      
6 94 Jirina de Vries Langezwaag 4 4 4 12      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 3 Jarno Terpstra Wergea 9 9   18 1    
2 2 Mike Klein Klazienaveen 8 8   16 2    
3 54 Joran Marra Opeinde 8 9   17 3    
4 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 8   17 4    
5 99 Tommy Kruis Steenwijk 7 7   14 5    
6 46 Wessel de Jong Wier 6 5   11 6    
7 74 Lieuwe Baarda Wier 6 7   13 7 1  
8 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 6   13 8 2  
9 24 Thomas de Boer Engwierum 5 6   11   3  
10 12 Bram Zandberg Drogeham 4 4   8   4  
11 7 Stefan Bakker Langelille 5 5   10   5  
12 19 Leon Meijerink De Krim 4 4   8   6  
13 36 Nick v/d Heide Niawier 3 x   3   7  
14 69 Robin Koornstra Makkum afgem. x   0      
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 9 9   18 1    
2 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 7 8   15 2    
3 45 Ineke Renkema Ureterp 9 7   16 3    
4 4 Deborah de Jong Winschoten 8 8   16 4    
5 26 Romy Hamminga Anloo 6 7   13 5    
                     
    Dames B                
6 20 Nikita Postma St. Annaparochie 8 9   17 1    
7 35 Astrid de Jong Moddergat 8 8   16 2    
8 69 Celine Vorenholt Roden 7 7   14 3    
9 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 9 9   18 4    
10 34 Wendy Oldenzeel Peize 0 6   6 5    
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27      
2 15 Willem Mellens Zuidlaren 8 8 8 24      
3 44 Hendrik Boltjes Dokkum 7 7 6 20      
4 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 6 6 7 19      
5 62 Reinder van Dellen Anjum 5 4 5 14      
6 24 Andries de Vries St.Annaparochie 4 5 4 13      
7 34 Richard Oldenzeel Peize 3 3 3 9      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Anne Bos Harkema 5 8   13 1    
2 20 Bas Homans Wouterswoude 9 4   13 2    
3 71 Mark Beishuizen Stadskanaal 7 6   13 3    
4 2 Marcel Vlig Lemmer 8 9   17 4    
5 4 Rick Grasdijk Froombosch 9 7   16 5    
6 72 Robin de Haan Tzummarum 6 8   14 6    
7 32 Bart Borg Paaslo 5 7   12 7 1  
8 34 Mark v/d Heide Niawier 6 5   11 8 2  
9 31 Marcel ter Braake Nijeveen 4 4   8   3  
10 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 3 2   5   4  
11 22 Jan Fokker Nes (D) 3 3   6   5  
12 10 Gerard Bijlsma Drogeham 2 afm.   2   6  
                     
    ST 250                
13 27 Dennis Strikwerda Exmorra 9 9   18 1    
14 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 7 8   15 2    
15 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 7 9   16 3    
16 11 Marco Nijenhuis Musselkanaal 8 7   15 4    
17 94 Joran Marra Opeinde 9 8   17 5    
18 14 Kevin Korte Winschoten 8 6   14 6    
19 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 6   10 7 1  
20 88 Sven Venema Sappemeer 4 7   11 8 2  
21 40 Wesley Sijtsma Dokkum 2 5   7   3  
22 36 Gerbrand Visser Makkum 5 4   9   4  
23 76 Gerard Faber Anjum 5 3   8   5  
24 21 Rowan Swama Sappemeer 6 5   11   6  
25 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 2 3   5   7  
26 9 Kevin Kramer Sondel 6 x   6   8  
27 62 Jappie Renkema Ureterp 3 4   7   9  
28 56 Thijs Schaap Makkum 3 2   5   10  
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 7 7   14 1    
2 55 Chris Werkman Kommerzijl 8 8   16 2    
3 61 Stefan v/d Velde Boijl 8 8   16 3    
4 4 Bert Franssens Saaksum 9 9   18 4    
5 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 6 5   11 5    
6 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 9 7   16 6    
7 12 Danny Cahais Dokkum 7 6   13 7 1  
8 15 Kevin v/d Heide Niawier 6 9   15 8 2  
9 86 Harm Kroes Aldeboarn 5 6   11   3  
10 28 Feike Velting Aduard 5 4   9   4  
11 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 4 4   8   5  
12 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 3 0   3   6  
13 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 4 5   9   7  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 9 27      
2 7 Anne Bos Harkema 8 8 8 24      
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 7 7 21      
4 6 Marten Dragtsma Wolvega 6 5 5 16      
5 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal x 6 6 12      
6 10 Gerard Bijlsma Drogeham x afm.   0