GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2022 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 4 Wesley Douma Anjum 9 9 9 27    
2 5 Marit Muurlink Oldemarkt 8 8 8 24    
3 20 Finn Dolstra Oldemarkt 7 7 7 21    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Levi Hindriks Yde 9 9 9 27    
2 14 Ismael Traore Almelo 8 8 8 24    
3 13 Mika Nijdam Assen 7 7 7 21    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 6 Roan v/d Lende Spanga 9 9   18 1  
2 72 Jafaro Hazeveld Assen 8 9   17 2  
3 16 Quinten Kin Staphorst 6 7   13 3  
4 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 8   16 4  
5 12 Sven Zuur Yde 7 7   14 5  
6 30 Sven Vos Oldemarkt 6 5   11 6  
7 84 Jesse Klaster Oldemarkt 5 6   11 7 2
8 14 Niek Nijmeijer Paasloo 5 4   9 8 1
9 22 Kaylee Schoo IJlst 4 3   7   3
10 5 Jurian Muurlink Oldemarkt 3 4   7   4
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 8   17 1  
2 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 9 9   18 2  
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek x 7   7 3 1
4 94 Valentino Luider Groningen 7 5   12 4  
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 6   13 5  
6 96 Sven de Graaf Feanwaldsterwal 6 6   12 6  
7 82 Johan Witteveen Harkema 5 5   10 7 2
8 8 Hidde Bakker Minnertsga 8 8   16 8  
9 34 Jelrik de Boer Engwierum 4 3   7   3
10 25 Menno Kingma Burdaard 3 4   7   4
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 8 9 26    
2 24 Annelies Veensma Joure 8 9 8 25    
3 7 Nina Ferwerda De Blesse 7 6 7 20    
4 6 Chantal Kin Staphorst 6 7 6 19    
5 8 Jessica Dijkstra De Westereen 5 5 5 15    
6 55 Danique Schoo IJlst 4 3 4 11    
7 26 Romy Hamminga Anloo 3 4 3 10    
8 12 Imke v/d West Twijzelerheide 2 2 2 6    
                   
    Dames B              
9 43 Sam Kuiper Steenwijkerwold 8 9 9 26    
10 31 Michelle Dijkman Kuinre 9 8 8 25    
11 83 Finette Terpstra Wergea 6 6 7 19    
12 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide 7 7 5 19    
13 14 Hester Hiemstra Westergeest 4 4 6 14    
14 5 Femke Hovinga Anjum 5 5 4 14    
15 35 Astrid de Jong Noardburgum 2 2 3 7    
16 21 Kim Ensing Spanga 3 3 x 6    
17 94 Joyce Elsinga Dronrijp afm          
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 10 Gerard Bijlsma Drogeham 9 9 9 27    
2 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 7 8 8 23    
3 45 Durk Bloem De Westereen 8 7 6 21    
4 24 Andries de Vries St. Annaparochie 6 5 5 16    
5 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 4 4 7 15    
6 82 Liekele de Bruin Surhuisterveen 5 6 x 11    
7 62 Reinder van Dellen Anjum 3 3 4 10    
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 46 Wessel de Jong Wier 9 9 9 27    
2 24 Thomas de Boer Engwierum 8 8 8 24    
3 50 Wiebren de Vries Langezwaag 6 7 7 20    
4 91 Kars Talma Burdaard 5 4 6 15    
5 73 Wilco Baarda Wier 4 5 5 14    
6 72 Sam Krans Meeden 7 6 x 13    
7 13 Thomas Stevens Stadskanaal 3 3 x 6    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 96 Tonny Blok Noordwolde 8 8 9 25    
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 6 6 18    
3 88 Sven Venema Sappemeer 9 x 8 17    
4 90 Thijs van Hyum Ferwert 5 5 7 17    
5 76 Gerard Faber Anjum 7 9 x 16    
6 92 Tommy Kruis Steenwijk 3 7 5 15    
7 77 Mark Beishuizen Stadskanaal 4 x x 4    
                   
    ST 250 B              
8 14 Jornie de Boer Engwierum 6 8   14 1  
9 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen x 9   9 2 1
10 74 Lieuwe Baarda Wier 8 7   15 3  
11 24 Yoëll Veenstra De Westereen 9 8   17 4  
12 26 Arjan de Jong Steggerda 6 7   13 5  
13 72 Dylan Cuperus Metslawier 4 4   8 6 2
14 71 Arnold Oosterbaan Opende 5 9   14 7  
15 9 Kevin Kramer Sondel 7 3   10 8  
16 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 3   7   3
17 35 Roelof Postma Noardburgum 5 5   10   4
18 31 Aant Keizer Westergeest 2 2   4   5
19 89 Melvin Kiewiet Vledder 3 6   9   6
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 8 7   15 1  
2 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 9 8   17 2  
3 46 Wessel de Jong Wier 9 9   18 3  
4 73 Wilco Baarda Wier 5 5   10 4 2
5 69 Johan Spoelstra Ferwert 6 9   15 5  
6 71 Arnold Oosterbaan Opende 7 6   13 6 1
7 2 Bram Visser De Falom 7 7   14 7  
8 12 Danny Cahais Dokkum 8 8   16 8  
9 74 Jan Dorenbos Feanwalden 5 x   5   3
10 7 Sam Krans Meede 3 6   9   4
11 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 4 5   9   5
12 72 Erwin Bethlehem Opende 6 x   6   6
13 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 4   8   7
14 10 Erik Greijdanus Ferwert 2 4   6   8
15 82 Liekele de Bruin Surhuisterveen 3 x   3   9
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 22 Thijs van Hyum Ferwert 9 9 9 27    
2 37 Olav den Engelsman de Westereen 8 8 8 24    
3 99 Lorenzo Punter Wolvega 6 7 7 20    
4 17 Jan de Vries Jubbega 7 6 6 19    
5 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 4 5 5 14    
6 15 Willem Kingma Burgum 5 4 3 12    
7 32 Marco Veensma Leeuwarden 3 3 4 10