GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2022 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 11 Haico Gjaltema Engwierum 9 9 9 27      
2 15 Jesse van Dellen Dokkum 8 8 8 24      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 24 Levi Hindriks Yde 8 9 9 26      
2 14 Ismael Traore Almelo 9 8 8 25      
3 13 Mika Nijdam Assen 7 6 7 20      
4 64 Sylvana Aarts Eelde 6 7 6 19      
5 11 Haico Gjaltema Engwierum x 5 afg 5      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 8 26      
2 16 Quinten Kin Staphorst 8 7 9 24      
3 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 7 6 7 20      
4 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 8 6 20      
5 12 Sven Zuur Yde 5 5 5 15      
6 55 Ravi Nijenhuis Musselkanaal 2 4 3 9      
7 24 Levi Hindriks Yde 3 1 4 8      
8 22 Kaylee Schoo IJlst 4 2 2 8      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 9   18 1    
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 9   17 2    
3 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 7 8   15 3    
4 20 Sebastian Reitsma Westhoek 8 6   14 4    
5 96 Sven de Graaf Feanwaldsterwal 7 7   14 5    
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 6   12 6    
7 94 Valentino Luider Groningen 4 5   9 7 2  
8 34 Jelrik de Boer Engwierum 5 5   10 8 1  
9 82 Johan Witteveen Harkema 4 4   8   3  
10 55 Sven Zuur Yde 3 3   6   4  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 90 Joyce v/d Kant Dokkum 7 9 9 25      
2 97 Maaike de Ree Sint Nicolaasga 9 8 8 25      
3 23 Bridget Portijk Tuk 8 7 7 22      
4 58 Meike Visser Vegelingsoord 6 6 6 18      
5 6 Chantal Kin Staphorst 5 5 4 14      
6 55 Danique Schoo IJlst 4 4 5 13      
7 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 3 3 3 9      
                     
    Dames B                
8 43 Sam Kuiper Steenwijkerwold 9 9 8 26      
9 72 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 8 8 9 25      
10 28 Kaya Reitsma Westhoek 7 6 6 19      
11 13 Amber Boezerooij Bant 6 5 5 16      
12 5 Femke Hovinga Anjum x 7 7 14      
13 29 Susanne Walsma Joure 5 4 4 13      
14 69 Celine Vorenholt Heiligerlee 4 3 3 10      
                     
Klasse:  Kneuzen klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 55 Christiaan Schoo Ijlst 9 9   18 1    
2 18 Geert Jan Buirma Indijk 9 8   17 2    
3 34 Atze de Boer Engwierum 8 8   16 3    
4 15 Aant Kingma Zwagerbosch 7 7   14 4    
5 24 Sipke Veenstra De Westereen 6 4   10 5 1  
6 6 Niels Aarts Eelde 6 5   11 6    
7 23 Arjan Portijk Tuk 4 5   9 7 2  
8 66 Alex Spanjer Bitgummole 7 6   13 8    
9 25 Joost Planje Zeist 3 4   7   3  
10 19 Johan Meijerink De Krim 5 3   8   4  
11 22 Benne Veldman Surhuisterveen 2 3   5   5  
12 83 Herman Kalf Noorhorn 2 2   4   6  
                     
Klasse:  125 Senioren                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 24 Thomas de Boer Engwierum 9 9 9 27      
2 33 Erik de Bruin Feanwalden 8 8 8 24      
3 13 Thomas Stevens Stadskanaal 7 7 7 21      
4 21 Folkert Sloot Anjum 6 5 6 17      
5 30 Brian de Graaf   5 6 x 11      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 76 Gerard Faber Anjum 9 9 9 27      
2 7 Mark Beishuizen Stadskanaal 8 8 8 24      
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 6 7 20      
4 97 Maaike de Ree Sint Nicolaasga 6 7 6 19      
                     
    ST2 B                
5 23 Bridget Portijk Tuk 8 9 9 26      
6 62 Egbert-Tjitze Kooistra Kollumerzwaag 9 8 8 25      
7 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 7 7 7 21      
8 72 Dylan Cuperus Metslawier 6 5 2 13      
9 74 Arwout Werkhoven Ternaard x 6 6 12      
10 15 Willem Kingma Burgum 3 4 5 12      
11 34 Nick v/d Heide Dokkum 5 2 4 11      
12 91 Wilfred v/d Laan Zuidlaren 2 3 3 8      
13 5 Tjisse Arjen de Vries Ee 4 1 afg 5      
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 12 Danny Cahais Dokkum 7 6   13 1    
2 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 8 7   15 2    
3 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 8 9   17 3    
4 34 Mark v/d Heide Broeksterwald 9 8   17 4    
5 10 Stefan Hoekstra Langezwaag 9 9   18 5    
6 14 Arjen Hoekstra Terwispel 5 5   10 6 1  
7 13 Gijs van Dijk Roden 6 7   13 7 2  
8 74 Jan Dorenbos Feanwalden 7 8   15 8    
9 62 Gerrit v/d Horn De Westereen 4 3   7   3  
10 83 Arjan Kalf Noordhorn 4 6   10   4  
11 49 Ryan de Boer Steenwijkerwold 6 4   10   5  
12 72 Dylan Cuperus Metslawier 3 5   8   6  
13 32 Erik Greijdanus Ferwert 3 3   6   7  
14 91 Wilfred v/d Laan Zuidlaren 5 x   5   8  
15 11 Robert Nouta Westergeest x 4   4   9  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 55 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 9 27      
2 11 Gerard Faber Anjum 8 8 8 24      
3 37 Olav den Engelsman de Westereen 7 7 7 21      
4 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 6 5 5 16      
5 3 Jeffrey Kramer Sondel x 6 6 12