GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2022 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 11 Haico Gjaltema Engwierum 8 9 9 26
2 4 Wesley Douma Anjum 9 8 8 25
3 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide 7 7 7 21
4 10 Christina Henstra Twijzelerheide 6 6 6 18
               
Klasse:  65cc          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 24 Levi Hindriks Yde 9 9 9 27
2 13 Mika Nijdam Assen 8 8 8 24
3 89 Ferre van Dellen Anjum 7 7 7 21
               
Klasse:  85cc          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 6 Roan v/d Lende Spanga 9 9 9 27
2 23 Steijn Kuipers Meeden 8 7 7 22
3 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 5 5 8 18
4 72 Jafaro Hazeveld Assen 4 8 6 18
5 12 Sven Zuur Yde 7 4 5 16
6 16 Quinten Kin Staphorst 6 6 4 16
7 9 Gabryëla Horenga Marum 3 3 3 9
8 22 Kaylee Schoo IJlst 2 2 2 6
               
Klasse:  125 jeugd          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 9 9 26
2 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 8 8 25
3 74 Bern Monkel  Oudehorne 7 7 7 21
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 6 6 17
5 94 Valentino Luider Groningen 6 5 4 15
6 33 Erik de Bruin Feanwalden 4 1 5 10
7 46 Quinten Holt Roden 3 3 3 9
8 82 Johan Witteveen Harkema 2 2 2 6
9 10 Justin Veenstra Nijensleek 1 4 1 6
               
Klasse:  Dames          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 9 27
2 3 Kelsey Rozenberg Nijeberkoop 8 8 8 24
3 24 Annelies Veensma Joure 7 7 7 21
4 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 6 5 6 17
5 6 Chantal Kin Staphorst 5 6 5 16
6 8 Jessica Dijkstra De Westereen 4 4 4 12
7 55 Danique Schoo Ijlst 3 3 3 9
               
    Dames B          
8 12 Imke v/d West Twijzelerheide 9 9 9 27
9 9 Dione Flobbe Wilhelminaoord 8 8 7 23
10 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide 5 7 8 20
11 7 Sanne Hulleman Nijensleek 7 6 6 19
12 69 Celine Vorenholt Heiligerlee 6 5 5 16
13 5 Femke Hovinga Anjum 0 4 4 8
14 54 Britt Boezerooij Bant afm. x   0
               
Klasse:  Veteranen          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 9 9 9 27
2 45 Durk Bloem De Westereen 7 8 8 23
3 10 Gerard Bijlsma Drogeham 8 6 7 21
4 2 Henri Hardenberg Stadskanaal 6 7 6 19
5 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 5 5 5 15
6 62 Reinder van Dellen Anjum 4 4 4 12
7 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 0 x x 0
               
Klasse:  125 Senioren          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 93 Anne Bos Harkema 9 9 9 27
2 72 Sam Krans Meeden 7 8 8 23
3 13 Thomas Stevens Stadskanaal 6 6 7 19
4 5 Lorenzo Punter Wolvega 8 7 0 15
               
Klasse:  ST2          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 76 Gerard Faber Anjum 9 9 9 27
2 9 Iwan Kok Roden 8 8 8 24
3 92 Tommy Kruis Steenwijk 4 7 7 18
4 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 5 6 18
5 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 4 5 15
6 46 Lazar de Vries Opende 5 6 afm 11
7 28 Allert de Vries Joure 3 3 4 10
8 94 Ruben Guikema Oosterwolde 2 x   2
               
    ST 250 B          
1 4 Joris Guikema Groningen 9 9 9 27
2 24 Yoëll Veenstra De Westereen 8 7 8 23
3 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 7 8 7 22
4 34 Jildert Jorritsma Burgum 6 6 5 17
5 56 Lammert v/d Zwaag Broeksterwald 5 5 6 16
6 5 Tjisse Arjen de Vries EE 4 4 4 12
7 31 Aant Keizer Westergeest 3 3 3 9
               
Klasse:  VT Klasse          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 9 9 9 27
2 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 8 8 23
3 53 Stefan Hoekstra Langezwaag 8 7 7 22
               
Klasse:  ST1 / ST 3          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 32 Marco Veensma Leeuwarden 9 8 9 26
2 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 8 9 8 25
               
Klasse:  Flattrack          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 10 Menno van Meer   9 9 9 27
2 79 Bart Verstijnen   8 8 8 24
3 34 Leon Oosterloo   7 7 7 21
4 29 Richard Japin   6 5 6 17
5 8 Huub Breedveeld    5 6 5 16
6 26 Inge Tonnaer   4 4 4 12
               
Klasse:    Quads          
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal
1 74 Joute Bijlsma  Gorredijk 12 12 11 35
2 12 Jeffrey Kramer  Sondel 8 11 12 31
3 28 Youri Scholten Loënga 11 6 9 26
4 13 Lisanne van Maldegem Echtenerbrug 7 8 8 23
5 69 Steven de Vries Wyckel 10 7 4 21
6 61 Gert ten Boom  Echtenerbrug 5 9 6 20
7 42 Melanie Cloo Wolvega 9 10 0 19
8 66 Jan Cloo Wolvega 6 1 10 17
9 9 Kevin Kramer  Sondel 4 4 7 15
10 19 Toine de Jong Rutten 1 5 5 11
11 77 Maaike Wever Wyckel 3 3 2 8
12 11 Jeffrey Hamming Beijem 2 2 3 7