GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2022 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide 9 9 9 27    
2 10 Christina Henstra Twijzelerheide 8 8 8 24    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Levi Hindriks Yde 8 9 9 26    
2 14 Ismael Traore Almelo 9 8 8 25    
3 65 Hindrik Merkus Koudum 5 6 7 18    
4 13 Mika Nijdam Assen 7 7 x 14    
5 89 Ferre van Dellen Anjum 6 5 x 11    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27    
2 72 Jafaro Hazeveld Assen 8 8 8 24    
3 6 Roan v/d Lende Spanga 7 7 7 21    
4 16 Quinten Kin Staphorst 6 6 5 17    
5 23 Steijn Kuipers Meeden 4 4 6 14    
6 12 Sven Zuur Yde 5 5 4 14    
7 22 Kaylee Schoo IJlst 3 3 3 9    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 8   14 1  
2 74 Bern Monkel  Oudehorne 4 9   13 2  
3 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 7 7   14 3  
4 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 8   16 4  
5 8 Hidde Bakker Minnertsga 3 6   9 5 1
6 55 Danique Schoo Ijlst 6 4   10 6 2
7 20 Sebastian Reitsma Westhoek 5 7   12 7  
8 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18 8  
9 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 5   10   3
10 34 Jelrik de Boer Engwierum 4 3   7   4
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Annelies Veensma Joure 9 8 9 26    
2 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 9 8 25    
3 6 Chantal Kin Staphorst 7 7 6 20    
4 23 Bridget Portijk Tuk 6 6 7 19    
5 55 Danique Schoo IJlst 5 5 4 14    
6 58 Meike Visser Vegelingsoord 4 x 5 9    
7 12 Imke v/d West Twijzelerheide 3 4 x 7    
                   
    Dames B              
8 31 Michelle Dijkman Kuinre 8 9   17 1  
9 87 Sanne Lamerus St. Annaparochie 9 8   17 2  
10 83 Finette Terpstra Wergea 6 7   13 3  
11 22 Bernadette Keegstra Marrum 8 9   17 4  
12 14 Hester Hiemstra Westergeest 6 7   13 5  
13 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide 7 x   7 6 1
14 13 Amber Boezerooij Bant 4 6   10 7 2
15 28 Kaya Reitsma Westhoek 9 8   17 8  
16 69 Celine Vorenholt Heiligerlee 5 5   10   3
17 35 Astrid de Jong Noardburgum 3 4   7   4
18 54 Britt Boezerooij Bant 5 5   10   5
19 70 Sanne Hulleman Nijensleek 7 6   13   6
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 9 8 9 26    
2 45 Durk Bloem De Westereen 6 9 8 23    
3 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 8 6 7 21    
4 24 Andries de Vries St. Annaparochie 7 7 6 20    
5 62 Reinder van Dellen Anjum 5 5 5 15    
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Thomas de Boer Engwierum 9 9 8 26    
2 46 Wessel de Jong Wier 8 8 9 25    
3 74 Lieuwe Baarda Wier 7 6 7 20    
4 13 Thomas Stevens Stadskanaal 6 5 6 17    
5 91 Kars Talma Burdaard x 7 x 7    
                   
Klasse:  ST 250              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 2 Marcel Vlig Lemmer 8 9 8 25    
2 1 Rindert Boonstra Zwagerbosch 9 7 7 23    
3 76 Gerard Faber Anjum 7 5 9 21    
4 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 6 8 6 20    
5 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 3 6 4 13    
6 14 Jornie de Boer Engwierum 2 4 5 11    
7 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 5 x 3 8    
8 92 Tommy Kruis Steenwijk 4 x 2 6    
                   
    ST 250 B              
9 74 Lieuwe Baarda Wier 9 7   16 1  
10 3 Jeffrey Kramer Sondel 6 6   12 2  
11 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen x x   0 3 1
12 9 Kevin Kramer Sondel 5 7   12 4  
13 23 Bridget Portijk Tuk 9 9   18 5  
14 89 Melvin Kiewiet Vledder 7 5   12 6  
15 35 Roelof Postma Noardburgum 8 8   16 7  
16 62 Gerrit van der Horn Westereen 8 3   11 8 2
17 70 Patrick Veenstra Nijensleek 4 6   10   3
18 72 Dylan Cuperus Metslawier x 4   4   4
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 3 Jeffrey Kramer Sondel 9 9   18 1  
2 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 7 8   15 2  
3 12 Danny Cahais Dokkum 9 6   15 3  
4 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 6 6   12 4  
5 69 Johan Spoelstra Ferwert 5 5   10 5 1
6 11 Robert Nouta Westergeest 4 4   8 6 2
7 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 8 8   16 7  
8 46 Wessel de Jong Wier 7 7   14 8  
9 9 Martijn Holwerda Ferwert 2 4   6   3
10 10 Erik Greijdanus Ferwert 3 3   6   4
11 74 Jan Dorenbos Feanwalden 5 x   5   5
12 77 Sietse Hazewindus Ferwert x 2   2   6
                   
Klasse:  ST 500              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 17 Jan de Vries Jubbega 8 9 9 26    
2 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 9 8 7 24    
3 32 Marco Veensma Leeuwarden 7 7 8 22    
                   
Klasse:  Regio              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 99 Dirk Rijpkema Woudsend 9 9 9 27    
2 36 Robin Koornstra Woudsend 8 8 8 24    
3 88 Jeroen Aukema Balk 5 6 7 18    
4 11 Jolt Verdinands Nieuwemirdum 7 5 6 18    
5 18 Durk Roel Wildschut Oudemirdum 6 3 5 14    
6 31 Wiebe Stegenga St. Nyk x 7 3 10    
7 1 Andries Siemonsma Nieuwemirdum x 4 4 8    
8 19 Ido Brattinga Woudsend x x x gedisk.