GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2022 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 4 Wesley Douma Anjum 9 8 9 26    
2 11 Haico Gjaltema Engwierum 8 9 8 25    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Levi Hindriks Yde 9 9 9 27    
2 14 Ismael Traore Almelo 8 8 8 24    
3 13 Mika Nijdam Assen 7 7 7 21    
4 89 Ferre van Dellen Anjum 5 6 5 16    
5 65 Hindrik Merkus Koudum 6 x 6 12    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 7 7 23    
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 8 6 22    
3 6 Roan v/d Lende Spanga 7 9 5 21    
4 12 Sven Zuur Yde 5 6 9 20    
5 16 Quinten Kin Staphorst 1 5 8 14    
6 23 Steijn Kuipers Meeden 6 4 4 14    
7 9 Gabryëla Horenga Marum 4 3 2 9    
8 24 Kaya Reitsma Westhoek 3 2 3 8    
9 22 Kaylee Schoo IJlst 2 1 1 4    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 9   16 1  
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 9   17 2  
3 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 9 7   16 3  
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 6   11 4 1
5 74 Bern Monkel  Oudehorne 7 8   15 5  
6 24 Gert Homans Wálterswáld 6 6   12 6  
7 20 Sebastian Reitsma Westhoek 5 8   13 7  
8 8 Hidde Bakker Minnertsga 4 5   9 8 2
9 46 Quinten Holt Roden 3 x   3   3
10 55 Valentino Luider Groningen 4 4   8   4
11 82 Johan Witteveen Harkema 3 3   6   5
12 34 Jelrik de Boer Engwierum 2 2   4   6
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 8   17 1  
2 24 Annelies Veensma Joure 9 9   18 2  
3 23 Bridget Portijk Tuk 7 7   14 3  
4 71 Nina Ferwerda De Blesse 8 6   14 4  
5 6 Chantal Kin Staphorst 6 6   12 5  
6 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 2 4   6 6 1
7 55 Danique Schoo IJlst 5 5   10 7 2
8 3 Kelsey Rozenberg Nijeberkoop 8 7   15 8  
9 26 Romy Hamminga Anloo 5 4   9   3
10 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 3 3   6   4
11 83 Finette Terpstra Wergea 4 2   6   5
12 12 Imke v/d West Twijzelerheide 2 3   5   6
                   
                   
    Dames B              
13 72 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 9 9   18 1  
14 87 Sanne Lamerus St. Annaparochie 9 8   17 2  
15 43 Sam Kuiper Steenwijkerwold 8 9   17 3  
16 20 Nikita Postma St. Annaparochie 8 6   14 4  
17 22 Bernadette Keegstra Marrum 7 8   15 5  
18 9 Dione Flobbe Wilhelminaoord 6 7   13 6 2
19 13 Amber Boezerooij Bant 7 7   14 7  
20 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide 5 5   10 8 1
21 7 Sanne Hulleman Nijensleek uitv x   0   3
22 5 Femke Hovinga Anjum 5 5   10   4
23 69 Celine Vorenholt Heiligerlee 4 4   8   5
24 14 Hester Hiemstra Westergeest 6 x   6   6
25 70 Lisa Beenen Nijensleek dis 6   6   7
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 10 Gerard Bijlsma Drogeham 9 9 9 27    
2 45 Durk Bloem De Westereen 8 8 8 24    
3 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 7 7 7 21    
4 2 Henri Hardenberg Stadskanaal x x   0    
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 96 Tonny Blok Noordwolde 7 9   16 1  
2 93 Anne Bos Harkema 8 8   16 2  
3 24 Thomas de Boer Engwierum 2 6   8 3 2
4 4 John Bosman Dalfsen 8 6   14 4  
5 72 Sam Krans Meeden 5 4   9 5 1
6 46 Wessel de Jong Wier 7 5   12 6  
7 50 Wiebren de Vries Langezwaag 6 5   11 7  
8 54 Joran Marra Opeinde 9 9   18 8  
9 5 Lorenzo Punter Wolvega dis 7   7   3
10 21 Folkert Sloot Anjum 3 2   5   4
11 13 Thomas Stevens Stadskanaal 3 3   6   5
12 33 Erik de Bruin Feanwalden 4 4   8   6
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 9   18 1  
2 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 6   14 2  
3 76 Gerard Faber Anjum 7 9   16 3  
4 10 René Bijlsma Drogeham 6 8   14 4  
5 28 Allert de Vries Joure 8 7   15 5  
6 20 Bas Homans Wouterswoude 5 5   10 6 1
7 93 Anne Bos   4 3   7 7 2
8 88 Sven Venema Sappemeer 7 4   11 8  
9 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 5   11   3
10 92 Tommy Kruis Steenwijk x x   0   4
                   
    ST 250 B              
11 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 6 9   15 1  
12 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 9 9   18 2  
13 36 Gerbrand Visser Makkum 8 7   15 3  
14 14 Jornie de Boer Engwierum 7 x   7 4 2
15 26 Arjan de Jong Steggerda 5 8   13 5 1
16 27 Jimmy Tuinstra Tzummarum 9 5   14 6  
17 3 Jeffrey Kramer Sondel 8 7   15 7  
18 9 Kevin Kramer Sondel 6 8   14 8  
19 24 Yoëll Veenstra De Westereen 7 6   13   3
20 5 Tjisse Arjen de Vries EE 4 6   10   4
21 89 Melvin Kiewiet Vledder 5 4   9   5
22 34 Jildert Jorritsma Burgum 2 5   7   6
23 31 Aant Keizer Westergeest 3 3   6   7
24 72 Dylan Cuperus Metslawier 3 3   6   8
25 91 Wilfred v/d Laan Zuidlaren 4 4   8   9
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 9 9   18 1  
2 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 8   15 2  
3 46 Wessel de Jong Wier 6 8   14 3  
4 12 Danny Cahais Dokkum 8 9   17 4  
5 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 6   13 5  
6 14 Arjen Hoekstra Terwispel 5 7   12 6  
7 74 Kleis Oenema Heerenveen 2 4   6 7 2
8 53 Stefan Hoekstra Langezwaag 6 4   10 8 1
9 10 Jan Dorenbos Feanwalden 4 3   7   3
10 11 Erik Greijdanus Ferwert 3 5   8   4
11 80 Robert Nouta Westergeest 3 5   8   5
12 91 Wilfred v/d Laan Zuidlaren x x x 0   6
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 22 Thijs van Hyum Ferwert 9 9 9 27    
2 93 Marcel ter Braake Nijeveen 8 5 8 21    
3 32 Marco Veensma Leeuwarden 6 8 7 21    
4 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 7 7 6 20    
5 15 Willem Kingma Burgum 5 6 5 16    
6 42 Peter Boeve Bant x x x 0