GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2022 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 11 Haico Gjaltema Engwierum 9 9 9 27    
2 4 Wesley Douma Anjum 8 8 8 24    
3 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide 6 7 7 20    
4 7 Joery Zuur Opende 7 6 6 19    
5 10 Christina Henstra Twijzelerheide 5 5 5 15    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Levi Hindriks Yde 9 9 9 27    
2 64 Sylvana Aarts Eelde 7 8 5 20    
3 13 Mika Nijdam Assen 6 7 6 19    
4 65 Hindrik Merkus Koudum 5 6 7 18    
5 14 Ismael Traore Almelo 8 x 8 16    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 8 9 26    
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 7 8 23    
3 16 Quinten Kin Staphorst 7 9 6 22    
4 6 Roan v/d Lende Spanga 6 6 7 19    
5 12 Sven Zuur Yde 5 5 5 15    
6 22 Kaylee Schoo IJlst x 4 4 8    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 4   13 1  
2 74 Bern Monkel  Oudehorne 9 8   17 2  
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 9   17 3  
4 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 8 9   17 4  
5 20 Sebastian Reitsma Westhoek x 8   8 5 1
6 8 Hidde Bakker Minnertsga 7 7   14 6  
7 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 7   14 7  
8 96 Sven de Graaf Feanwaldsterwal 5 6   11 8 2
9 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 6   12   3
10 34 Jelrik de Boer Engwierum x x   0   4
11 82 Johan Witteveen Harkema 6 5   11   5
12 25 Menno Kingma Burdaard 5 5   10   6
13 94 Valentino Luider Groningen x 4 afm. 4   7
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Annelies Veensma Joure 9 9 9 27    
2 23 Bridget Portijk Tuk 7 6 8 21    
3 6 Chantal Kin Staphorst 6 8 7 21    
4 8 Jessica Dijkstra De Westereen 4 5 6 15    
5 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 7 x 15    
6 45 Ineke Renkema Ureterp 5 3 5 13    
7 55 Danique Schoo IJlst 3 4 4 11    
                   
    Dames B              
8 87 Sanne Lamerus St. Annaparochie 8 9   17 1  
9 22 Bernadette Keegstra Marrum 9 8   17 2  
10 83 Finette Terpstra Wergea 9 9   18 3  
11 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide 8 7   15 4  
12 5 Femke Hovinga Anjum 6 7   13 5  
13 72 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 4 6   10 6 1
14 28 Kaya Reitsma Westhoek 6 8   14 7  
15 54 Britt Boezerooij Bant 7 5   12 8 2
16 13 Amber Boezerooij Bant 7 6   13   3
17 14 Hester Hiemstra Westergeest 5 4   9   4
18 69 Celine Vorenholt Heiligerlee 4 4   8   5
19 29 Susanne Walsma Joure 3 5   8   6
20 9 Dione Flobbe Wilhelminaoord 5 afm.   5   7
                   
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 10 Gerard Bijlsma Drogeham 9 9 9 27    
2 45 Durk Bloem De Westereen 8 8 7 23    
3 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 7 7 6 20    
4 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 6 6 5 17    
5 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen x 4 8 12    
6 62 Reinder van Dellen Anjum 5 5 x 10    
7 87 Liekele de Bruin Surhuisterveen x x 4 4    
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Thomas de Boer Engwierum 9 9 9 27    
2 46 Wessel de Jong Wier 7 8 7 22    
3 15 Johan Veenstra Ureterp 6 7 8 21    
4 4 John Bosman Dalfsen 8 5 5 18    
5 54 Joran Marra Opeinde 5 6 3 14    
6 33 Erik de Bruin Feanwalden 2 4 6 12    
7 74 Lieuwe Baarda Wier 4 3 4 11    
8 50 Wiebren de Vries Langezwaag 3 2 2 7    
9 13 Thomas Stevens Stadskanaal 1 1 1 3    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 8 9 26    
2 76 Gerard Faber Anjum 7 9 8 24    
3 1 Rindert Boonstra Zwagerbosch 6 7 7 20    
4 77 Mark Beishuizen Stadskanaal 8 5 6 19    
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 4 5 14    
6 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 3 6 4 13    
7 10 René Bijlsma Drogeham 4 x x 4    
8 20 Bas Homans Wouterswoude 2 afg x 2    
9 92 Tommy Kruis Steenwijk 1 afg x 1    
                   
    ST 250 B              
10 23 Bridget Portijk Tuk 7 8   15 1  
11 26 Arjan de Jong Steggerda 7 7   14 2  
12 9 Kevin Kramer Sondel 8 8   16 3  
13 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 8 7   15 4  
14 36 Gerbrand Visser Makkum x 6   6 5 2
15 62 Egbert-Tjitze Kooistra Kollumerzwaag 9 9   18 6  
16 74 Lieuwe Baarda Wier 9 9   18 7  
17 14 Jornie de Boer Engwierum x x   0 8 1
18 24 Yoëll Veenstra De Westereen 6 6   12   3
19 71 Arnold Oosterbaan Opende 6 5   11   4
20 34 Jildert Jorritsma Burgum 4 5   9   5
21 82 Jappie Renkema Ureterp 5 4   9   6
22 5 Tjisse Arjen de Vries Ee 5 4   9   7
23 31 Aant Keizer Westergeest 3 3   6   8
                   
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 7 8   15 1  
2 46 Wessel de Jong Wier 8 8   16 2  
3 22 Henkjan Veldman Surhuisterveen 9 9   18 3  
4 12 Danny Cahais Dokkum 9 9   18 4  
5 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 5   10 5  
6 72 Erwin Bethlehem Opende 8 6   14 6  
7 11 Robert Nouta Westergeest 5 7   12 7 1
8 10 Stefan Hoekstra Langezwaag 4 7   11 8 2
9 14 Arjen Hoekstra Terwispel 2 5   7   3
10 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 4   11   4
11 71 Arnold Oosterbaan Opende 6 x   6   5
12 5 Johannes de Haan Houtigehage 4 x   4   6
13 74 Jan Dorenbos Feanwalden 6 x   6   7
14 9 Martijn Holwerda Ferwert 3 6   9   8
15 87 Liekele de Bruin Surhuisterveen x x   0    
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 96 Tonny Blok Noordwolde 9 9 9 27    
2 99 Lorenzo Punter Wolvega 8 7 8 23    
3 37 Olav den Engelsman de Westereen 7 8 7 22    
4 23 Wilson Cuperus Hantumhuizen 5 6 6 17    
5 17 Jan de Vries Jubbega 6 5 5 16    
6 32 Marco Veensma Leeuwarden 4 2 3 9    
7 15 Willem Kingma Burgum 3 4 2 9    
8 42 Wilco Elzinga Surhuizum x 3 4 7    
9 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 2 1 1 4