GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« juli 2022 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 11 Haico Gjaltema Engwierum 9 9 9 27    
2 5 Jeffrey Henstra Twijzelerheide 8 8 8 24    
3 10 Christina Henstra Twijzelerheide 7 7 7 21    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Levi Hindriks Yde 9 9 8 26    
2 14 Ismael Traore Almelo 8 8 9 25    
3 13 Mika Nijdam Assen 7 7 7 21    
4 89 Ferre van Dellen Anjum 4 6 6 16    
5 65 Hindrik Merkus Koudum 6 x 0 6    
6 64 Sylvana Aarts Eelde 5 x 0 5    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 8 26    
2 16 Quinten Kin Staphorst 7 7 9 23    
3 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 8 7 21    
4 23 Steijn Kuipers Meeden 5 6 6 17    
5 12 Sven Zuur Yde 8 x 5 13    
6 24 Kaya Reitsma Westhoek 4 5 x 9    
7 22 Kaylee Schoo IJlst x 4 4 8    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18 1  
2 74 Bern Monkel  Oudehorne 7 6   13 2  
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 7   15 3  
4 37 Jesse Lamerus St. Annaparochie 7 8   15 4  
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek 3 9   12 5  
6 20 Sebastian Reitsma Westhoek 6 8   14 6  
7 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 3   9 7 1
8 82 Johan Witteveen Harkema 5 4   9 8 2
9 34 Jelrik de Boer Engwierum 4 4   8   3
10 8 Hidde Bakker Minnertsga 5 5   10   4
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 9 27    
2 6 Chantal Kin Staphorst 8 8 8 24    
3 26 Romy Hamminga Anloo 7 7 6 20    
4 55 Danique Schoo IJlst 6 5 4 15    
5 23 Bridget Portijk Tuk x 6 7 13    
6 12 Imke v/d West Twijzelerheide 5 3 3 11    
7 58 Meike Visser Vegelingsoord x 4 5 9    
                   
    Dames B              
8 83 Finette Terpstra Wergea 9 9 9 27    
9 87 Sanne Lamerus St. Annaparochie 8 8 8 24    
10 69 Celine Vorenholt Heiligerlee 7 6 7 20    
11 14 Hester Hiemstra Westergeest 6 5 5 16    
12 10 Esmeralda Blom Twijzelerheide x 7 6 13    
13 35 Astrid de Jong Noardburgum 4 4 3 11    
14 5 Femke Hovinga Anjum 5 x 4 9    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 4 9 9 22    
2 45 Durk Bloem De Westereen 8 7 7 22    
3 10 Gerard Bijlsma Drogeham 5 8 8 21    
4 69 Brugt Vorenholt Heiligerlee 9 5 6 20    
5 24 Andries de Vries St. Annaparochie 6 6 5 17    
6 62 Reinder van Dellen Anjum 7 4 4 15    
                   
Klasse:  125 Senioren              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 4 John Bosman Dalfsen 9 9 8 26    
2 50 Wiebren de Vries Langezwaag 8 7 7 22    
3 24 Thomas de Boer Engwierum x 8 9 17    
4 21 Folkert Sloot Anjum 6 5 5 16    
5 72 Sam Krans Meeden 7 6 x 13    
6 5 Lorenzo Punter Wolvega x x 6 6    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 2 Marcel Vlig Lemmer 9 9 7 25    
2 88 Sven Venema Sappemeer 7 6 9 22    
3 76 Gerard Faber Anjum 8 5 8 21    
4 77 Mark Beishuizen Stadskanaal 6 8 6 20    
5 7 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 7 5 16    
6 92 Tommy Kruis Steenwijk 5 x afm 5    
                   
                   
    ST 250 B              
7 26 Arjan de Jong Steggerda 9 8   17 1  
8 36 Gerbrand Visser Makkum 6 9   15 2  
9 72 Dylan Cuperus Metslawier 8 8   16 3  
10 14 Jornie de Boer Engwierum 7 9   16 4  
11 9 Kevin Kramer Sondel 5 6   11 5  
12 5 Tjisse Arjen de Vries EE 5 x   5 6 1
13 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 4   8 7 2
14 24 Yoëll Veenstra De Westereen 7 7   14 8  
15 23 Bridget Portijk Tuk 6 5   11   3
16 91 Wilfred v/d Laan Zuidlaren 3 x afm 3   4
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 2 Bram Visser De Falom 9 8 8 25    
2 3 Jeffrey Kramer Sondel 8 7 9 24    
3 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 9 7 23    
4 53 Stefan Hoekstra Langezwaag 5 5 5 15    
5 17 Marcel Hoekstra Langezwaag 3 6 3 12    
6 14 Arjen Hoekstra Terwispel 4 x 6 10    
7 11 Robert Nouta Westergeest 6 x 4 10    
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 93 Marcel ter Braake Nijeveen 9 8 9 26    
2 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 8 9 8 25    
3 15 Willem Kingma Burgum x 7 7 14